Canon imageFORMULA DR-C125

imageFORMULA DR-C125

Uhladený a ultra kompaktný model imageFORMULA DR-C125 ponúka to najlepšie z úspory priestoru. Jeho jedinečná zvislá konštrukcia dráhy v tvare písmena J z neho robí ideálne riešenie na umiestnenie do rušných oddelení a na pracovné stoly v malých kanceláriách.

Výhody

  • Tenký a kompaktný dizajn s jedinečnou dráhou podávania v tvare písmena J
  • Jednoduché a ľahké skenovania vďaka intuitívnym funkciám
  • Vysokorýchlostné obojstranné skenovanie: až do 25 str./min. pri 300 dpi
  • Kompletný softvérový balíček pre všetky vaše skenovacie potreby
  • Hybridný model pre používateľov systémov Mac a Windows

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon imageFORMULA DR-C125

Kompaktný profil a jedinečný dizajn


Model DR-C125, ktorý kombinuje jedinečný dizajn a inovatívne vlastnosti, ponúka dostupné skenovanie bez kompromisov týkajúcich sa výkonu. Jeho zvislý dopravný systém s dráhou v tvare písmena J znamená, že model DR-C125 má najmenšie rozmery pôdorysu vo svojej triede. Model DR-C125 môžete oprieť priamo o zadnú stenu alebo umiestniť na vrch pracovného pultu, kde je priestor obmedzený. Hrubé alebo embosované karty môžete vďaka voliteľnej možnosti priamej dráhy papiera skenovať s ľahkosťou, vďaka čomu je model DR-C125 mimoriadne všestranný.

Rýchle a spoľahlivé skenovanie

Model DR-C125 ponúka pôsobivé rýchlosti farebného skenovania až 25 str./min. (alebo 50 obrázkov za minútu pri obojstrannej tlači) a vďaka ultrazvukovej dvojitej detekcii podávania je zároveň zabezpečená spoľahlivá manipulácia s papierom.

Jednoduchá prevádzka a skvelé výsledky


Model DR-C125 obsahuje inovatívne funkcie, ktoré pomáhajú zjednodušiť proces skenovania pre používateľov. Systém CaptureOnTouch obsahuje funkciu úplného automatického režimu, ktorá na základe obsahu použije najlepšie nastavenia. Vďaka jednoduchému jednodotykovému skenovaniu môžete teraz komplikované úlohy dokončiť v priebehu niekoľkých sekúnd. Ďalšou inovatívnou funkciou modelu DR-C125 je voliteľná možnosť podávania dokumentov "čelnou stranou nahor", ktorá používateľom umožňuje vkladanie dokumentov v ich prirodzenej orientácii, aby ušetrili cenný čas.

Prepracovaný systém CaptureOnTouch

Systém CaptureOnTouch sme prepracovali a kvôli intuitívnejšej skúsenosti zo skenovania má teraz zmodernizované používateľské rozhranie. Používatelia môžu rýchlo premeniť svoje papierové dokumenty na viacero súborových formátov (PDF,PDF/A, TIFF, JPEG, BMP a PowerPoint) a dokumenty môžu taktiež skenovať priamo do SharePoint alebo Evernote. Ak chcete riešenie na jednoduché vypĺňanie dokumentov, použite CaptureOnTouch - a vytvorte dokumenty PDF s možnosťou vyhľadávania, ktoré umožňujú textové vyhľadávanie a získavanie. Dokumenty môžete skenovať aj do súboru PDF/A - štandardný formát na dlhodobé archivovanie.

Výkonný a všestranný softvér

Model DR-C125 sa dodáva s výkonným okruhom programov, ktoré fungujú okamžite po vybratí z krabice, a ktoré používateľom umožňujú pracovať doma ešte efektívnejšie. Ako pomoc pri zvyšovaní produktivity sme k programu CaptureOnTouch pribalili aj tieto programy: Bizcard, OmniPage, Paperport, eCopy PDF Pro Office a PageManager (Mac).

Skenovanie do cloudu

Skenujte priamo do cloudovej služby na riadenie údajov, do služby Evernote. Softvér CaptureOnTouch obsahuje tlačidlo úlohy, ktoré skenuje a odosiela údaje priamo na servery Evernote. Informácie môžete potom z ktoréhokoľvek miesta na svete získať pomocou vášho mobilného inteligentného telefónu alebo osobného počítača.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon imageFORMULA DR-C125, jeho funkciách a možnostiach využitia.