Canon imageFORMULA DR-2010C

imageFORMULA DR-2010C

Vďaka kompaktnému a silnému skeneru DR-2010C pre pracovné skupiny je pohodlné a produktívne skenovanie jednoduchšie a poskytuje neprekonateľný výkon pri tímovom používaní alebo používaní na oddeleniach.

Výhody

  • Kompaktný priestorovo úsporný dizajn
  • Vysokorýchlostné farebné skenovanie pri 20 str./min.
  • Vynikajúca kvalita obrázkov
  • Pôsobivé spracovanie dokumentu
  • Softvér CaptureOnTouch pre rýchle a jednoduché skenovanie
  • Vrátane výkonného softvérového balíka

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon imageFORMULA DR-2010C

Vysokorýchlostné výsledky


Pomocou inovatívneho CIS senzora značky Canon poskytuje skener dokumentov DR-2010C rovnakú vysokoproduktívnu rýchlosť pri skenovaní čiernobielych dokumentov, dokumentov v odtieňoch sivej alebo farebných dokumentov. Takže pri skenovaní obojstranných dokumentov môžete očakávať produktívnu rýchlosť 20 str./min. alebo 40 obr./min.

Vysoká kvalita obrázkov


Čokoľvek potrebujete naskenovať - NCR papier so slabou kvalitou alebo dokumenty so slabo zafarbeným textom s tmavým pozadím - zariadenie DR-2010C poskytuje vďaka optickému rozlíšeniu 600 dpi vynikajúce výsledky. Mimoriadny rozsah funkcií spracovania obrázkov vrátane funkcie rozšíreného vylepšenia textu, zníženia efektu moiré a zabránenia presvitaniu zaručuje vysokú kvalitu obrázkov a maximálnu čitateľnosť.

Produktivita a spoľahlivosť


Výhodné funkcie, ako je rozpoznávanie orientácie textu, automatická detekcia farieb, preskočenie prázdnej strany a systém rýchlej obnovy značky Canon, zvyšujú produktivitu a spoľahlivosť zariadenia.

Pôsobivé spracovanie dokumentu


Zariadenie má naklonenú dráhu papiera, čím zaisťuje optimálnu spoľahlivosť podávania papiera od tenkého po hrubý papier a reliéfneho média vrátane vizitiek, identifikačných kariet (t.j. vodičských preukazov), fotografií a dokumentov veľkosti A3 (v režime číslovania). Navyše, vďaka funkcii automatická detekcia veľkosti strany a funkcii pre vyrovnanie zošikmenia získate perfektne vystrihnuté a vyrovnané obrázky.

Jednoduchá prevádzka


Tri programovateľné pracovné tlačidlá zjednodušujú obsluhu a úlohy ako je skenovanie do e-mailu a skenovanie do súboru môžu byť vykonané bez námahy a použitia pomocného softvéru "jednoduchým dotykom tlačidla". Pre dodatočné pohodlie je možné skener automaticky ZAPNÚŤ/VYPNÚŤ spolu s počítačom.

Jednoduché skenovanie

Jednoduchosť obsluhy je jednou z hlavných výhod aplikácie CaptureOnTouch, najmä pre používateľov, ktorí nemajú skúsenosti so skenovaním dokumentov a ukladaním údajov v elektronickej podobe. Softvér umožňuje dve metódy skenovania: metóda "Najskôr skenovať" používateľovi umožňuje naskenovať dokument a potom si zvoliť želaný formát a cieľ, kým metóda "Vybrať úlohu skenovania" umožňuje používateľovi použiť tlačidlo predkonfigurovanej úlohy na nasmerovanie dokumentov na špecifické súbory pracovného toku alebo e-mailové adresy.

Výkonné softvérové aplikácie


Univerzálny softvér na skenovanie Capture Perfect značky Canon pridáva flexibilitu a nástroje ako eCopy PDF Pro Office and Omnipage, Paperport a Bizcard Reader.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon imageFORMULA DR-2010C, jeho funkciách a možnostiach využitia.