Canon imageFORMULA CR-190i / CR-190i UV

imageFORMULA CR-190i / CR-190i UV

Tam, kde záleží na presnosti, rýchlosti a kvalite, poskytuje skener Canon imageFORMULA CR-190i/CR-190i UV ideálne riešenie. Pokročilé funkcie, ako je MICR s podporou OCR, zabezpečujú konzistentné hromadné skenovanie šekov, kupónov a lístkov. Model CR-190i UV poskytuje dodatočnú výhodu UV senzorov, ktoré pomáhajú predísť podvodom so šekmi.

Výhody

  • Vysokorýchlostné skenovanie: až 190 šekov za minútu.
  • Precízne simultánne načítavanie pomocou technológií MICR a OCR.
  • Vysokokvalitná tiráž prostredníctvom 4-riadkového vstavaného tirážneho zariadenia.
  • Jednoduchá obsluha a integrácia.

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon imageFORMULA CR-190i / CR-190i UV

Vysokorýchlostné skenovanie


Skenery imageFORMULA CR-190i/CD-190i UV boli navrhnuté tak, aby bankám a maloobchodným predajcom dokázali ponúknuť rýchle a spoľahlivé skenovanie. S rýchlosťou až do 190 šekov za minútu sú modely CR-190i/CR-190i UV ideálne na hromadné skenovanie, zatiaľ čo ultrazvuková detekcia dvojitého podávania redukuje mieru nesprávne načítaných údajov a opomenutí. Tieto funkcie pomôžu pri zvyšovaní produktivity a efektivity vašich pracovných tokov v prostrediach back office.

Presné načítavanie


MICR s podporou OCR zaručuje vysoký štandard pri načítavaní snímok. 99,9 %* presnosť načítavania technológie MICR pomáha predchádzať nákladným chybám. Zaisťuje, že údaje šeku sa načítajú na prvýkrát – skôr ako sa originály stiahnu z obehu.

Vysoká kvalita výstupov


Jemné filtrovanie textu sa stará o presné zachytávanie snímok, a to aj na dokumentoch so vzormi na pozadí. To všetko v záujme prvotriednej kvality.

Univerzálny výkon


Vysokoobjemový podávač dokumentov modelov CR-190i/CR-190i UV dokáže naraz pojať až 250 dokumentov; zatiaľ čo jeho vstavané posúvacie zariadenie obstaráva kontinuálne skenovanie bez zasekávania. Kompatibilita so širokým sortimentom nešekových dokumentov, ako sú obálky, potvrdenky maloobchodných prevádzok a marketingových oddelení, robí z modelov CR-190i/CR-190i UV ideálne riešenia vhodné do rušných bankových a maloobchodných prostredí.

Flexibilná tiráž


4-riadkové vstavané tirážne zariadenie pre vysokokvalitné bitmapové snímky a text vám dáva na výber spomedzi niekoľkých možností tiráže. Po aktivácii súpravy na vývoj softvéru SDK dokážu modely CR-190i/CR-190i UV dynamicky tlačiť s použitím výsledkov MICR v rámci jedného procesu, čím ďalej prispieva k zvyšovaniu produktivity.

Pomoc na predchádzanie podvodov v bankách


Model CR-190i UV je vybavený UV senzorom schopným skenovať vzory, ktoré boli vytlačené UV atramentom na šek na účely predchádzania podvodom. Umožňuje zachytiť dva obrazy naraz – čierno-biely obraz alebo obraz v odtieňoch sivej a UV obraz – vo vysokej rýchlosti, až 160 šekov za minútu.

Ľahká údržba


Bočné otváranie výrazne zjednodušuje výkon údržbárskych zásahov, ako je napríklad výmena zásobníkov, odstraňovanie zaseknutého papiera alebo čistenie. Simultánne aktualizácie ovládačov a firmvéru skracujú čas potrebný na výkon rutinnej údržby; zatiaľ čo užitočný nástroj na tvorbu záznamov vám pomôže pri rýchlom a účinnom riešení problémov v záujme minimalizácie doby mimo prevádzky.

Jednoduchosť integrácie


Modely CR-190i/CR190i UV plne podporujú rozhrania ISIS/TWAIN, umožňujúce organizáciám používanie zariadení v rôznych aplikáciách skenovania. Modely CR-190i/CR-190i UV takisto podporujú tri typy SDK, zatiaľ čo softvér Ranger Transport API od spoločnosti Silver Bullet Technology umožňuje ľahkú integráciu modelov CR-190i/CR-190i UV do nových alebo existujúcich systémov.

* Na základe testov spoločnosti Canon.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon imageFORMULA CR-190i / CR-190i UV, jeho funkciách a možnostiach využitia.