Filmové objektívy

Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

Cenovo dostupný, veľkoformátový filmový objektív Canon so špičkovým, kvalitným servopohonom.

Výhody

 • Kompatibilita s objímkou EF spoločnosti Canon podporuje rýchle a presné automatické zaostrovanie s technológiou Dual Pixel CMOS, napájanie servopohonu, automatické získavanie metaúdajov objektívu na jednoduché dodatočné spracovanie a ďalšie funkcie objektívu (napr. korekcia periférneho osvetlenia).

 • Špecializovaný objektív s ohniskovou vzdialenosťou 18 – 80 mm a optickým zoomom 4,4x

 • Špičkové funkcie objektívu Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S robia z neho ideálneho spoločníka pre profesionálnych i pokročilých tvorcov videa

 • Voliteľné držadlo ZSG-C10 s diaľkovým ovládaním zoomu (predáva sa samostatne) ponúka plynulé ovládanie približovanie, vyhradené tlačidlo na jednoobrázkový AF a flexibilitu používania v ruke, na ramene alebo pomocou statívu

 • Vynikajúca optika od spoločnosti Canon poskytuje rovnomerné úrovne jasu T4.4 (F4) v celom rozsahu zoomu

 • Motorčeky DC a USM prinášajú rýchle, plynulé a tiché približovanie a ovládanie zaostrenia

 • Tri režimy stabilizácie obrazu na ostré a jasné videá

 • Hmotnosť 1,2 kg zaručuje jednoduché používanie a hodí sa tak aj na prácu s dronom

 • 9-lamelová clona pomáha vytvárať nádherné filmové efekty bokeh

 • Vysoká rozlišovacia výkonnosť a dizajn mechaniky objektívu navrhnutý na splnenie všetkých požiadaviek snímania v rozlíšení 4K

 • Výrazne redukovaný efekt zmeny ohniskovej vzdialenosti pri ostrení prináša menšie skreslenie a konzistentnejšie snímanie

Detailnosť

 • Profesionálna filmová optika pre filmárov

  Či už snímate filmy a dokumenty, alebo sa zameriavate na svadby a firemné večierky, objektív Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S (kompaktný objektív Cine Servo) je navrhnutý tak, aby uspokojil potreby profesionálnych kameramanov i pokročilých amatérskych tvorcov videa. Výkonný 4,4x optický zoom a ohnisková vzdialenosť 18 – 80 mm robia z tohto kusu ideálny viacúčelový objektív, pričom váži iba 1,2 kg. Funkcie presného zoomu s podporou servopohonu a zaostrenia dodávajú záberom profesionálny vzhľad.

 • Všetky výhody kompatibility s objímkou EF

  Navrhnutý tak, aby podporoval digitálne zrkadlovky Canon s objímkou EF a kompatibilné videokamery s odnímateľným objektívom. Tento kompaktný objektív Cine Servo od spoločnosti Canon využíva výhody širokého rozsahu funkcií objímky EF vrátane troch režimov stabilizácie obrazu a výnimočne rýchleho automatického zaostrovania. Výkonná technológia Dual Pixel CMOS AF zaručuje, že môžete zaostriť rýchlo a presne jediným stlačením tlačidla, zatiaľ čo priebežné automatické zaostrovanie umožňuje sledovať objekt bez straty zaostrenia. Korekcia periférneho osvetlenia pomáha udržiavať rovnomerné osvetlenie celého záberu, pričom medzi objektívom a fotoaparátom prebieha neustála komunikácia informácií, ako sú metaúdaje zjednodušujúce dodatočné spracovanie alebo údaje umožňujúce výber T čísla a F čísla na displeji fotoaparátu.

 • Prekrásny bokeh

  Jedným z charakteristických znakov úžasného videa je hĺbka ostrosti, ktorá pomáha upriamiť pozornosť diváka a zamerať ju na príslušný objekt. Dosiahnutie výrazného efektu bokeh vo videách je jednoduché – kompaktný objektív Cine Servo od spoločnosti Canon používa 9-lamelovú clonu, ktorá má za následok, že sa body svetla premenia na príjemný bokeh, pomocou ktorého vaše výtvory nádherne vyniknú.

 • Redukcia efektu zmeny ohniskovej vzdialenosti pri ostrení

  Používanie objektívov určených na vytváranie statických záberov pri vytváraní videí môže viesť k problémom s tzv. efektom „focus breathing“. Efekt „focus breathing“ sa prejavuje nepatrným skreslením perspektívy pri približovaní a odďaľovaní. Kompaktný objektív Cine Servo určený na natáčanie videí bol skonštruovaný na redukciu tohto efektu a zníženie skreslenia na minimum.

 • Optika v kvalite 4K

  Kompaktný objektív Cine Servo od spoločnosti Canon bol navrhnutý tak, aby zvládol všetky výzvy budúcnosti. Inžinieri spoločnosti Canon sa postarali o presnosť rozlišovacieho výkonu od stredu až po okraj objektívu, pričom jeho funkcia modulácie prenosu (MTF) je optimalizovaná pre potreby 4K fotoaparátov. Objektív Cine Servo s redukovanou chromatickou aberáciou a vyvážením farieb je navrhnutý tak, aby sa dokonale zhodoval s ďalšími objektívmi Cinema EOS od spoločnosti Canon. Poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu bez ohľadu na to, či snímate v rozlíšení 4K alebo HD.

 • Voliteľné, odnímateľné držadlo ZSG-C10

  Voliteľné držadlo ZSG-C10 od spoločnosti Canon s ovládaním zoomu je navrhnuté na výhradné používanie spolu s kompaktným objektívom Cine Servo. Vytvára nové príležitosti na snímanie, pričom umožňuje výnimočne plynulú vzdialenú aktiváciu servo zoomu a jednoobrázkového AF. Držadlo ZSG-C10 sa pripája pomocou 20-kolíkového kábla a umožňuje tak ovládanie počas pripojenia na teleso objektívu (pričom umožňuje pohodlné snímanie na ramene) alebo po odpojení od objektívu (pri snímaní v ruke). Držadlo ZSG-C10 obsahuje kolískový prepínač s jednoduchým ovládaním, tlačidlo na spustenie/zastavenie nahrávania, tlačidlo jednoobrázkového automatického zaostrovania a prispôsobiteľný uhol držania na dosiahnutie optimálnej úrovne pohodlia.

Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S
Hodnotenia a recenzie