Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

Revolúcia v tvorbe videa. Veľkoformátový objektív Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S prináša špičkové funkcie servopohonu, ako sú dokonale plynulý zoom a zaostrovanie – a to všetko za dostupnú cenu.

Výhody

 • Kompatibilita s objímkou EF spoločnosti Canon podporuje rýchle a presné automatické zaostrovanie s technológiou Dual Pixel CMOS, napájanie servopohonu, automatické získavanie metaúdajov objektívu na jednoduché dodatočné spracovanie a ďalšie funkcie objektívu (napr. korekcia periférneho osvetlenia).
 • Špecializovaný objektív s ohniskovou vzdialenosťou 18 – 80 mm a optickým zoomom 4,4x
 • Špičkové funkcie objektívu Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S robia z neho ideálneho spoločníka pre profesionálnych i pokročilých tvorcov videa
 • Voliteľné držadlo ZSG-C10 s diaľkovým ovládaním zoomu (predáva sa samostatne) ponúka plynulé ovládanie približovanie, vyhradené tlačidlo na jednoobrázkový AF a flexibilitu používania v ruke, na ramene alebo pomocou statívu
 • Vynikajúca optika od spoločnosti Canon poskytuje rovnomerné úrovne jasu T4.4 (F4) v celom rozsahu zoomu
 • Motorčeky DC a USM prinášajú rýchle, plynulé a tiché približovanie a ovládanie zaostrenia
 • Tri režimy stabilizácie obrazu na ostré a jasné videá
 • Hmotnosť 1,2 kg zaručuje jednoduché používanie a hodí sa tak aj na prácu s dronom
 • 9-lamelová clona pomáha vytvárať nádherné filmové efekty bokeh
 • Vysoká rozlišovacia výkonnosť a dizajn mechaniky objektívu navrhnutý na splnenie všetkých požiadaviek snímania v rozlíšení 4K
 • Výrazne redukovaný efekt zmeny ohniskovej vzdialenosti pri ostrení prináša menšie skreslenie a konzistentnejšie snímanie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

Profesionálna filmová optika pre filmárov


Či už snímate filmy a dokumenty, alebo sa zameriavate na svadby a firemné večierky, objektív Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S (kompaktný objektív Cine Servo) je navrhnutý tak, aby uspokojil potreby profesionálnych kameramanov i pokročilých amatérskych tvorcov videa. Výkonný 4,4x optický zoom a ohnisková vzdialenosť 18 – 80 mm robia z tohto kusu ideálny viacúčelový objektív, pričom váži iba 1,2 kg. Funkcie presného zoomu s podporou servopohonu a zaostrenia dodávajú záberom profesionálny vzhľad.

Všetky výhody kompatibility s objímkou EF


Navrhnutý tak, aby podporoval digitálne zrkadlovky Canon s objímkou EF a kompatibilné videokamery s odnímateľným objektívom. Tento kompaktný objektív Cine Servo od spoločnosti Canon využíva výhody širokého rozsahu funkcií objímky EF vrátane troch režimov stabilizácie obrazu a výnimočne rýchleho automatického zaostrovania. Výkonná technológia Dual Pixel CMOS AF zaručuje, že môžete zaostriť rýchlo a presne jediným stlačením tlačidla, zatiaľ čo priebežné automatické zaostrovanie umožňuje sledovať objekt bez straty zaostrenia. Korekcia periférneho osvetlenia pomáha udržiavať rovnomerné osvetlenie celého záberu, pričom medzi objektívom a fotoaparátom prebieha neustála komunikácia informácií, ako sú metaúdaje zjednodušujúce dodatočné spracovanie alebo údaje umožňujúce výber T čísla a F čísla na displeji fotoaparátu.

Prekrásny bokeh


Jedným z charakteristických znakov úžasného videa je hĺbka ostrosti, ktorá pomáha upriamiť pozornosť diváka a zamerať ju na príslušný objekt. Dosiahnutie výrazného efektu bokeh vo videách je jednoduché – kompaktný objektív Cine Servo od spoločnosti Canon používa 9-lamelovú clonu, ktorá má za následok, že sa body svetla premenia na príjemný bokeh, pomocou ktorého vaše výtvory nádherne vyniknú.

Redukcia efektu zmeny ohniskovej vzdialenosti pri ostrení


Používanie objektívov určených na vytváranie statických záberov pri vytváraní videí môže viesť k problémom s tzv. efektom „focus breathing“. Efekt „focus breathing“ sa prejavuje nepatrným skreslením perspektívy pri približovaní a odďaľovaní. Kompaktný objektív Cine Servo určený na natáčanie videí bol skonštruovaný na redukciu tohto efektu a zníženie skreslenia na minimum.

Optika v kvalite 4K


Kompaktný objektív Cine Servo od spoločnosti Canon bol navrhnutý tak, aby zvládol všetky výzvy budúcnosti. Inžinieri spoločnosti Canon sa postarali o presnosť rozlišovacieho výkonu od stredu až po okraj objektívu, pričom jeho funkcia modulácie prenosu (MTF) je optimalizovaná pre potreby 4K fotoaparátov. Objektív Cine Servo s redukovanou chromatickou aberáciou a vyvážením farieb je navrhnutý tak, aby sa dokonale zhodoval s ďalšími objektívmi Cinema EOS od spoločnosti Canon. Poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu bez ohľadu na to, či snímate v rozlíšení 4K alebo HD.

Voliteľné, odnímateľné držadlo ZSG-C10


Voliteľné držadlo ZSG-C10 od spoločnosti Canon s ovládaním zoomu je navrhnuté na výhradné používanie spolu s kompaktným objektívom Cine Servo. Vytvára nové príležitosti na snímanie, pričom umožňuje výnimočne plynulú vzdialenú aktiváciu servo zoomu a jednoobrázkového AF. Držadlo ZSG-C10 sa pripája pomocou 20-kolíkového kábla a umožňuje tak ovládanie počas pripojenia na teleso objektívu (pričom umožňuje pohodlné snímanie na ramene) alebo po odpojení od objektívu (pri snímaní v ruke). Držadlo ZSG-C10 obsahuje kolískový prepínač s jednoduchým ovládaním, tlačidlo na spustenie/zastavenie nahrávania, tlačidlo jednoobrázkového automatického zaostrovania a prispôsobiteľný uhol držania na dosiahnutie optimálnej úrovne pohodlia.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S, jeho funkciách a možnostiach využitia.