Novinka NEW

Hybridné RF

Canon RF 35mm F1.4L VCM

Hybridný objektív určený na fotografovanie a natáčanie videa obsahuje prirodzený široký uhol záberu a rýchlu clonu f/1,4, vďaka čomu je inšpiratívnou voľbou na tvorivé rozprávanie príbehov.

Bring your worlds together

Ak chcete získať pôsobivé fotografie a videá, vyberte si objektív RF 35mm F1.4L VCM, s ktorým spojíte vaše svety. Vďaka priekopníckej technológii spoločnosti Canon a intuitívnym funkciám, ako je špeciálne ovládanie clony pre video a rýchle zaostrovanie Nano USM a VCM pre rýchle a tiché automatické zaostrovanie, vám tento širokouhlý hybridný základný objektív dáva kontrolu nad kreatívnym rozprávaním príbehov.

Objavte dôležité funkcie

Preskúmajte výnimočné funkcie pomocou nášho interaktívneho sprievodcu nižšie.

 • Bezproblémové multimediálne umenie v jednom dizajne

  Ohnisková vzdialenosť 35 mm je ideálna z hľadiska perspektívy. Samostatný prstenec clony umožňuje plynulé manuálne ovládanie clony pri filmovaní,1 zatiaľ čo 11-lamelová clona poskytuje vynikajúcu kontrolu nad hĺbkou ostrosti s minimálnou zmenou veľkosti záberu pre neuveriteľnú kvalitu obrazu.

 • Vynikajúci kreatívny výkon aj pri slabom osvetlení.

  Vďaka clone f/1,4 pre jasný obraz môžete snímať, aj keď úroveň svetla poklesne. Vďaka prvotriednej konštrukcii objektívu sa môžete sústrediť na váš predmet, pričom máte možnosť použiť predné a zadné filtre na mimoriadne kreatívne ovládanie.

 • Krištáľovo čisté zobrazenie s rýchlou presnosťou

  Vychutnajte si vynikajúcu kvalitu obrazu vďaka asférickým prvkom a prvkom objektívu UD s vrstvami Super Spectra a ASC. Rýchla technológia Nano USM v kombinácii s ešte rýchlejším motorčekom s kmitacou cievkou (VCM2) zabezpečuje rýchle a presné zaostrenie.

 • Vynikajúca spoľahlivosť s intuitívnym ovládaním

  Pracujte v náročných podmienkach vďaka konštrukcii série L, ktorá sa vyznačuje vysokokvalitnými sklenenými prvkami. Povrchová vrstva fluóru zabraňuje prilepeniu nečistôt na predný prvok, zatiaľ čo špeciálny krúžok ovládania objektívu a prispôsobiteľné tlačidlo funkcie objektívu vám prinášajú individuálne ovládanie.

 • Premyslený, ľahký dizajn

  Vďaka lepšej vyváženosti a ľahkej ovládateľnosti dosiahnete vyššiu obratnosť pri snímaní. Objektív RF 35mm F1.4L VCM je ľahší ako jeho predchodca EF, a keďže ide o hybridný objektív, hodí sa do menších video súprav.

Technické parametre

 • 35 mm hybridný základný objektív F1.4

  Príjemná, prirodzene široká perspektíva3 s rýchlou clonou f/1,4

 • Plynulý akčný prstenec clony4

  S automatickým režimom zámku pozície clony

 • 11-lamelová kruhová clona

  Na umelecké ovládanie efektu bokeh a zvýraznení

 • Asférické členy a členy s nízkym rozptylom

  Pre vysokú kvalitu snímky s maximálnou ostrosťou

 • Motorčeky VCM a Nano USM

  Pre plynulé, rýchle a tiché automatické zaostrovanie

 • Tlačidlo Custom a ovládací prstenec

  Na jednoduché prispôsobenie a ovládanie nastavení fotoaparátu

RF 35mm F1.4L VCM

Obsah balenia

 • Objektív RF 35mm F1.4L VCM

 • Clona objektívu EW-73F

 • Puzdro na objektív LP1219

 • Kryt objektívu E-67 II

 • Kryt proti prachu RF

 • Zadný držiak filtra

 • Používateľská príručka

Canon RF 35mm F1.4L VCM
Hodnotenia a recenzie

 1. Ojedinele sa môže stať, že keď je počas snímania videozáznamov a používaní prstenca clony zapnuté automatické zaostrovanie, zaostrenie a hodnoty clony pri používaní fotoaparátov systému EOS R vydaných pred májom 2024 môžu byť nekonzistentné
 2. Dôležité: motor s kmitacou cievkou v objektíve RF 35mm F1.4L VCM vyžaruje nízkoúrovňové magnetické pole. Ak máte kardiostimulátor, alebo iné zdravotnícke zariadenie, odporúčame vám, aby ste sa s akýmikoľvek obavami obrátili na svojho lekára, aj keď je používanie vo všeobecnosti bezpečné.
  Keď nie je objektív pripojený ku fotoaparátu, alebo keď je fotoaparát vypnutý, môže to spôsobovať vnútorný hluk komponentov objektívu. Je to bežný jav a nejde o poruchu. Jemné pohyby počas prepravy neovplyvňujú výkon.
 3. Pri použití s fotoaparátmi Canon systému EOS R vybavenými digitálnou korekciou skreslenia.
 4. Pri používaní objektívu s fotoaparátmi systému EOS R vydanými pred májom 2024 je prstenec clony pri snímaní statických záberov neaktívny.
 5. Napriek tomu, že je telo objektívu odolné voči prachu a vode, prenikaniu prachu alebo kvapôčok vody do objektívu nie je možné úplne zabrániť.
 6. Všetky údaje vychádzajú zo štandardných testovacích metód spoločnosti Canon, pokiaľ to nie je uvedené inak.
 7. Údaje sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.