Skutočné farby, vytlačené do dokonalosti

Nový 8-farbivový atramentový systém tlačiarne Canon PIXMA PRO-200 a vždy dokonalá reprodukcia vdýchnu na papieri život tomu, čo vy vidíte cez objektív.

Odvážne a farebné

Londýnska fotografka jedál Natasha Alipour-Faridani vytvára snímky, ktoré vás ohromia. Sú plné dúhovej, opojnej farby a zaplavené svetlom. Je zrejmé, že kontrast a sýtosť sú dôležitou súčasťou jej fotografovania. Bez ohľadu na objekt, pozadie alebo nastavenie osvetlenia je dôležité vedieť, že to, čo zachytíte cez objektív a potom upravíte v digitálnej tmavej komore, sa pri tlači dostane na papier. Niektoré tlačiarne prinášajú fotografom skutočné sklamanie, pretože nedokážu zachytiť energickosť výraznej modrej, sýtu čiernu a žiariacu červenú. Canon PIXMA PRO-200 má však eso v rukáve.

Fotografka si prezerá farebné výtlačky v živých farbách rôznej veľkosti z tlačiarne PIXMA PRO-200

Magickú osmičku

Tejto tlačiarni na farbách záleží. Vynikajúci 8-farbivový atramentový systém prináša rozšírenú farebnú škálu, čo znamená veľmi kvalitné fotografie s bohatým spektrom farebných tónov a odtieňov. Vďaka sivým a svetlosivým atramentom je aj čiernobiela tlač hračkou. Na fotografku Alipour-Faridani urobila výnimočná reprodukcia farieb tlačiarne Canon PIXMA PRO-200 dojem od chvíle, keď ju začala používať. „Bolo úžasné vidieť, ako zvládla tlač mojej práce.“ povedala. „Mám pocit, že sa môžem posunúť zase o krok ďalej a odvážnejšie pracovať s farbami.“

„Osemfarbivový atramentový systém skutočne zachováva živosť farieb.“

Fotografka si prezerá rôzne vysokokvalitné fotografie so spektrom tónov a odtieňov z tlačiarne PIXMA PRO-200

Súvisiace články

  • PIXMA PRO-200

    Všestranná jednoduchá tlač

    Toto malé, kompaktné riešenie ponúka veľké možnosti tlače a dodáva sa s jednoduchým a svižným softvérom, vďaka čomu získate viac priestoru na pracovnom stole (a v miestnosti) a súčasne môžete naplno využívať svoju kreativitu.

  • PIXMA PRO-200

    PIXMA PRO-200 – veľkoformátová tlač bez okrajov

    Vyskúšajte si tlač veľkých fotografií bez okrajov s tlačiarňou Canon PIXMA PRO-200. Zoznámte sa s jej funkciami, ako sú panoramatická tlač a všestrannosť pri práci s médiami.