Všestranná jednoduchá tlač

Toto malé, kompaktné riešenie ponúka veľké možnosti tlače a dodáva sa s jednoduchým a svižným softvérom, vďaka čomu získate viac priestoru na pracovnom stole (a v miestnosti) a súčasne môžete naplno využívať svoju kreativitu.

Vyberte papier, ktorý sa hodí k vášmu záberu

Ak túžite po tlači formátu A3 + bez toho, aby ste celý priestor na pracovnom stole zapratali technikou, už viac nehľadajte. Canon PIXMA PRO-200 je to pravé riešenie. „Dokonale sa mi hodí na stôl v štúdiu,“ hovorí londýnska fotografka jedál Natasha Alipour-Faridani. „A navyše, keď si ju potrebujem vziať sebou na fotenie, nie je to problém, pretože je dostatočne ľahká a kompaktná aj na cestovanie.“ Všestrannosť je základnou vlastnosťou tlačiarne Canon PIXMA PRO-200, hlavne pokiaľ ide o veľkosť papiera. Vďaka trom možnostiam podávania papiera a výtlačkom do veľkosti A3+, ktoré sú pripravené už po 90 sekundách, máte slobodu a účinný nástroj, aby ste sa pustili do veľkých (a aj malých) vecí priamo z domu. Automatická korekcia zošikmenia papiera zaistí, že sa môžete definitívne rozlúčiť s chybami tlače a nesprávnym zarovnaním papiera.

Fotografka vyberá výtlačok v živých farbách z tlačiarne PIXMA Pro-200 na papieri vlastného výberu.

Technika, ktorá vás odbremení

Pokiaľ ide o odoslanie snímky do tlače, o všetko sa postará softvér Canon Professional Print & Layout. Dodáva sa spolu s tlačiarňou Canon PIXMA PRO-200 a umožní vám vybrať si ideálny papier pre váš projekt, vybrať veľkosť a preskúmať rôzne farebné profily skôr, než začnete tlačiť. „Naozaj sa veľmi rýchlo a jednoducho používa,“ hovorí Alipour-Faridani. „Môžem urobiť viacero testov, no viem, že ma pri úpravách nespomalí.“ Experimentujte s obsahom, ktorý je blízky vášmu srdcu, a sledujte všetky kroky na dostupnom 3-palcovom LCD displeji, aby ste si zaistili dokonalú tlač.

„Môžem urobiť viacero testov, no viem, že ma to pri úpravách nespomalí.“

Pracovná stanica fotografky s prebiehajúcou tlačou a úpravou fotografií

Súvisiace články

  • PIXMA PRO-200

    Skutočné farby, vytlačené do dokonalosti

    Nový 8-farbivový atramentový systém tlačiarne Canon PIXMA PRO-200 a vždy dokonalá reprodukcia vdýchnu na papieri život tomu, čo vy vidíte cez objektív.

  • PIXMA PRO-200

    PIXMA PRO-200 – veľkoformátová tlač bez okrajov

    Vyskúšajte si tlač veľkých fotografií bez okrajov s tlačiarňou Canon PIXMA PRO-200. Zoznámte sa s jej funkciami, ako sú panoramatická tlač a všestrannosť pri práci s médiami.