Myslite vo veľkom, tlačte vo väčšom formáte

S tlačiarňou Canon PIXMA PRO-200 sa nemusíte obmedzovať. Vyskúšajte si tlač formátu A3 + a bezokrajovú tlač, ktorá vám umožní prezentovať svoju kreativitu na maximum.

So spoločnosťou Canon vás nič neprekvapí

“Od záberu po tlač – Canon sa postará o všetko,” povedala londýnska fotografka jedál Natasha Alipour-Faridani. Svoje živé reklamné práce zachytávajúce chutné a prepychové jedlá a nápoje plynule prenáša z fotoaparátu Canon do tlačiarne a na papier. A do svojho štúdia si vybrala tlačiareň Canon PIXMA PRO-200. Vďaka všestrannej manipulácii s médiami, vrátane lesklého a umeleckého papiera a prispôsobiteľným veľkostiam tlače až do formátu A3 +, poskytuje táto tlačiareň veľa možností, ktoré podporia neobmedzenú kreativitu každého fotografa.
Fotografka kontroluje farebnú fotografiu z tlačiarne PIXMA PRO-200

Veľké a bezokrajové výtlačky, ktoré sa dajú vystavovať

Fotografov, či už začínajúcich alebo profesionálnych, poteší, keď si môžu pozrieť svoju prácu vytlačenú na papieri. Priznala to aj fotografka Alipour-Faridani: „Keď fotografia vyjde z tlačiarne, je to skutočne zvláštna chvíľa, najmä keď ju zarámujete a máte čas ju umiestniť na stenu a skutočne sa na ňu pozrieť.“ Vďaka tlačiarni Canon PIXMA PRO-200 môžete tlačiť na papier do formátu A3+ alebo v panoramatickom režime, vďaka čomu máte k dispozícii úplnú kontrolu a istotu, že vaša fotografia bude presne podľa predstáv. A vďaka tlači bez okrajov už nemusíte strácať čas orezávaním fotografií. Sú pripravené na zarámovanie priamo z tlačiarne.

INŠPIRÁCIA

„Od záberu po tlač – Canon sa postará o všetko.“

Canon Camera

Autor článku Natasha Alipour-Faridani

Fotograf

Fotografka vyberá výtlačky a veľké a bezokrajové farebné fotografie z tlačiarne PIXMA PRO-200 vystavenej v stene

Súvisiace články

 • Farebný výtlačok vychádza z tlačiarne PIXMA Pro-200

  PIXMA PRO-200

  Všestranná jednoduchá tlač

  Toto malé, kompaktné riešenie ponúka veľké možnosti tlače a dodáva sa s jednoduchým a svižným softvérom, vďaka čomu získate viac priestoru na pracovnom stole (a v miestnosti) a súčasne môžete naplno využívať svoju kreativitu.

 • Ukážka farebných výtlačkov z tlačiarne PIXMA PRO-200

  PIXMA PRO-200

  Skutočné farby, vytlačené do dokonalosti

  Nový 8-farbivový atramentový systém tlačiarne Canon PIXMA PRO-200 a vždy dokonalá reprodukcia vdýchnu na papieri život tomu, čo vy vidíte cez objektív.