Profesionálne fotografické tlačiarne

Canon PIXMA PRO-200

Tlačiareň Canon PIXMA PRO-200 zameraná na tlač fotografií so živými farbami je vďaka svojej univerzálnosti a použiteľnosti ideálnou voľbou pre fotografických nadšencov a začínajúcich fotografov.

Technické parametre

 • 8-farebný atramentový systém

 • Tlač bez okrajov vo formáte A3+

 • Vysokorýchlostná tlač

 • Bezdrôtové pripojenie a Ethernet

 • 3-palcový displej LCD

 • Kompaktné a ľahké telo

Vaše skutočné farby, vytlačené do dokonalosti

Živá, kvalitná tlač je veľmi jednoduchá na tlačiarni Canon PIXMA PRO-200

Úchvatné fotografie vo vysokej kvalite

S vynikajúcim systémom 8 farbivových atramentov máte vždy zaručenú výnimočnú reprodukciu, sýtejšie farby a živú profesionálnu tlač.

Pôsobivé vysokokvalitné výtlačky z tlačiarne Canon Pixma Pro-200

Vyberte si papier, ktorý vám vyhovuje

Vďaka variabilnej manipulácii s médiami a prispôsobiteľným veľkostiam tlače si môžete vylepšiť fotografie na rôznych papieroch vrátane umeleckej možnosti, možnosti tlače bez okrajov a panoramatickej možnosti.

Rýchle a jednoduché používanie

Zabudovaný trojpalcový displej LCD vám umožní skontrolovať úroveň atramentu, vykonať údržbu tlačiarne a okamžite získať prístup k pokynom k tlačiarni – aby ste s ľahkosťou dosahovali vynikajúce výsledky.

Rôzne papierové výtlačky s tlačiarňou Pixma Pro-200

Vždy dokonalá tlač

Vďaka trom možnostiam podávania papiera a funkcii automatickej korekcie zošikmenia papiera sa môžete rozlúčiť s nesprávnym zarovnaním a zlyhaniami tlače, nech používate akýkoľvek papier.

Jeden bezproblémový proces

Ľahko ovládateľný softvér (Professional Print & Layout) od spoločnosti Canon zabezpečí, aby ste mohli jednoducho fotografovať a posielať fotografie z populárnych programov na úpravu fotografií a spojiť úpravu a tlač do jedného kroku.

Fotografka vyberá výtlačok v živých farbách z tlačiarne Pixma Pro-200

Kompaktný a ľahký

Dokonca aj pri možnosti tlače na papier formátu A3+ zostáva tlačiareň Canon PIXMA PRO-200 riešením s nízkou hmotnosťou pre vaše potreby v oblasti tlače. A vďaka svojej kompaktnosti bez problémov zapadne aj do malého štúdia.

Na rýchlejšiu a efektívnejšiu tlač

Vynikajúce zábery máte v zlomku sekundy a to isté platí aj o skvelej tlači. Canon PIXMA PRO-200 je rýchla a efektívna tlačiareň, ktorá umožňuje tlačiť až do formátu A3+ vo výnimočnej kvalite už za 90 sekúnd1, aby ste mali viac času na nájdenie ďalšieho skvelého záberu.

Tlačiareň Pixma Pro-200 s prebiehajúcou tlačou

Systém atramentov Chroma Life 100+

Nový 8-farbivový atramentový systém od spoločnosti Canon poskytuje rozšírenú farebnú škálu na dosiahnutie živých fotografií vo vysokej kvalite. S tlačiarňou Canon PIXMA PRO-200 získate aj tmavšiu čiernu tlač a zlepšenú reprodukciu červenej a modrej. Sivé a bledosivé atramenty zároveň prispejú k dosiahnutiu výnimočnej čiernobielej tlače a zrýchleniu procesu tlače.

Systém atramentov Chroma Life 10+ – nový systém 8 farbivových atramentov od spoločnosti Canon

Zaregistrujte sa hneď teraz

Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

Nikdy si nenechajte ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, rady a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Bezplatný doplnok a softvér Professional Print & Layout (PPL)

Doplnok PPL funguje buď ako samostatný softvér, alebo doplnok k softvéru na spracovanie obrázkov Canon Digital Photo Professional, prípadne softvéru Adobe Photoshop a Lightroom.

Vyberanie farebných výtlačkov z tlačiarne Pixma Pro-200 prostredníctvom bezplatného doplnku a softvéru Professional Print & Layout
Obrázok obsahu balenia tlačiarne PIXMA Pro-200

Obsah balenia

Všetko, čo potrebujete na produkciu výtlačkov A3+ výstavnej kvality pohodlne od svojho pracovného stola.

 • PIXMA PRO-200

 • Napájací kábel so zástrčkou pre Spojené kráľovstvo

 • Napájací kábel so zástrčkou pre celú Európu

 • Zásobník na tlač etikiet na disky CD

 • CD s nastavovacím softvérom a používateľskou príručkou (CD len pre Windows)

 • Používateľská príručka (elektronická)

 • Európsky záručný systém (EWS), príbalový leták A3

 • Ruský záručný list

 • 8 samostatných atramentových zásobníkov

Canon PIXMA PRO-200
Hodnotenia a recenzie

Výstavná kvalita

Objavte kvalitný papier od tretích strán priamo podporovaný profilmi tlačiarne, aby ste zaistili presnosť a vernosť výsledkov.
Zistite viac

Fotografický papier Canon

Teraz si ľahko vyberiete ten správny papier podľa svojich kreatívnych ambícií – ponúkame papiere s lesklou, ligotavou aj matnou povrchovou úpravou.

 • Fotografický papier Pro Platinum (PT-101)

  Profesionálny fotografický papier so štúdiovou povrchovou úpravou ponúkajúci špičkovú kvalitu a odolnosť voči vyblednutiu. Tento lesklý ťažký papier so širokým farebným gamutom rozširuje fotografom tvorivý potenciál.

 • Fotografický papier Pro Luster (LU-101)

  Dosiahnite živé farby a úžasnú monochromatickú fotografickú tlač s profesionálnym ľahkým fotografickým papierom Pro Luster v kvalite fotolaboratória, ktorú môžete vytvoriť aj doma.

 • Matný fotografický papier Pro Premium (PM-101)

  Ideálny na čiernobielu aj farebnú tlač fotografií a taktiež reprodukcie umenia – tento hladký papier s teplými bielymi odtieňmi sa dokonale hodí na tlač nádherných výtlačkov bez nechcených odleskov.

 • Drsný prémiový umelecký papier (FA-RG1)

  Prémiový drsný umelecký papier, ktorý zvýrazní hĺbku obrazu a vytvorí dojem trojrozmernosti.

 • Súvisiace články

 • ČLÁNOK

  6 spôsobov, ako môžete z novej tlačiarne PIXMA PRO-200 získať lepšie výtlačky formátu A3+

  Zistite, ako s novou, zatiaľ najlepšou tlačiarňou PIXMA PRO na tlač formátu A3+ možno jednoducho v priebehu 90 sekúnd premeniť digitálne zábery na umelecké diela so živými farbami.

 • Súvisiace produkty

  Tiež by vás mohlo zaujímať…

 • PIXMA PRO-200

  Všestranná jednoduchá tlač

  Toto malé, kompaktné riešenie ponúka veľké možnosti tlače a dodáva sa s jednoduchým a svižným softvérom, vďaka čomu získate viac priestoru na pracovnom stole (a v miestnosti) a súčasne môžete naplno využívať svoju kreativitu.

 • PIXMA PRO-200

  Skutočné farby, vytlačené do dokonalosti

  Nový 8-farbivový atramentový systém tlačiarne Canon PIXMA PRO-200 a vždy dokonalá reprodukcia vdýchnu na papieri život tomu, čo vy vidíte cez objektív.

 • PIXMA PRO-200

  PIXMA PRO-200 – veľkoformátová tlač bez okrajov

  Vyskúšajte si tlač veľkých fotografií bez okrajov s tlačiarňou Canon PIXMA PRO-200. Zoznámte sa s jej funkciami, ako sú panoramatická tlač a všestrannosť pri práci s médiami.

  1. Údaj o rýchlosti tlače fotografií sa zakladá na predvolenom nastavení s použitím ISO/JIS-SCID N2 na papier Canon Pro Platinum formátu A3+ pri tlači s okrajom