TIPY NA TLAČ

Päť dôvodov, prečo je tlačiareň PIXMA TR150 ideálnym riešením tlače na cestách

Pracujete mimo domova alebo kancelárie? Tlačiareň, ktorú môžete použiť kdekoľvek, posunie vašu úroveň profesionality – a vďaka tomu možno získate viac klientov.
Dvaja stavební robotníci tlačia dokumenty na tlačiarni Canon PIXMA TR150. Na stole vedľa nich stojí oranžová ochranná prilba.

Pri práci na cestách je dôležité využiť naplno každú príležitosť. Nemusíte potenciálnemu klientovi sľubovať, že mu po návrate do kancelárie pošlete e-mail, keď máte k dispozícii ešte lepší spôsob, ako zaistiť dohodu – môžete mu vytlačiť cenovú ponuku alebo dokonca zmluvu, ktorú môžete rovno podpísať.

Možnosť tlačiť priamo na mieste je užitočná v rôznych situáciách. Osobní tréneri a fyzioterapeuti môžu svojim klientom poskytnúť zoznamy cvikov spolu s obrázkami, aby im pomohli vykonávať cviky správne, keď cvičia sami a nemá im kto pomôcť. A lektori môžu študentov udržiavať na správnej ceste pomocou jasných plánov lekcií, ťahákov a referenčných poznámok.

Kompaktné a prenosné tlačiarne PIXMA TR150 a PIXMA TR150 s batériou predstavujú skvelú voľbu pre kohokoľvek, kto chce tlačiť, keď nie je práve v kancelárii ani doma. Tu je päť dôvodov, prečo vám môžu pomôcť zvýšiť efektivitu vášho podnikania.

1. Skvelá prenosnosť

Muž šoféruje svoje auto, na sedadle spolujazdca je tlačiareň PIXMA TR150.

Možnosť tlače na cestách robí z tlačiarne Canon PIXMA TR150 ideálneho pomocníka pre ľudí, ktorí pracujú mimo domova a kancelárie.

Muž v reflexnej bunde drží pod pazuchou tlačiareň PIXMA TR150.

Tlačiareň Canon PIXMA TR150 je dostatočne malá a ľahká, aby ste ju mohli nosiť so sebou.

Tlačiareň PIXMA TR150 je ideálna v prípade, ak potrebujete malú tlačiareň, ktorá sa zmestí na už tak zaplnený stôl, alebo ak pracujete z rôznych vzdialených kancelárií, či navštevujete klientov a firmy s možnosťou pripojenia k napájaniu. Môžete si ju vložiť do tašky a nosiť so sebou, uzamknúť ju v zásuvke alebo ju zaistiť pomocou kompatibilného zámku na ochranu pred odcudzením. Ak pravidelne pracujete vonku alebo sa vašou kanceláriou stáva auto či kaviareň, využijete tlačiareň PIXMA TR150 s batériou. Dodáva sa spolu s jednoducho pripojiteľnou batériou, ktorá na plné nabitie dokáže vytlačiť až 330 stránok1.

Po pripojení batérie k hlavnej jednotke trvá nabíjanie pomocou sieťového adaptéra 2 hodiny a 20 minút. Batériu je možné nabíjať aj pomocou mobilného napájacieho akumulátora alebo zásuvky v automobile s dodaným káblom USB-C. Sledujte LED indikátor energie batérie a už nikdy nebudete mať problém si niečo vytlačiť.

2. Jednoduché možnosti pripojenia

A man in a high-vis jacket prints out documents from his smartphone on a Canon PIXMA TR150 printer.
Žena, ktorá pracuje z domu, tlačí dokumenty na tlačiarni Canon PIXMA TR150 cez smartfón.

Funkcie bezdrôtovej tlače vám umožňujú tlačiť snímky uložené vo fotoaparáte. Môžete dokonca použiť pripojenie Wireless Direct a tlačiť bez siete Wi-Fi.

Obe tlačiarne PIXMA TR150 a PIXMA TR150 s batériou majú možnosť bezdrôtového pripojenia a sú kompatibilné s tlačou bez potreby aplikácie priamo z operačného systému inteligentného zariadenia (podporujú funkcie AirPrint (iOS) a Mopria (Android) i tlač zo systému Windows Mobile). Obe tlačiarne je možné tiež ovládať zo smartfónu pomocou bezplatnej aplikácie Canon PRINT, ktorá umožňuje tlač dokumentov a fotografií uložených v zariadení alebo v službe cloudového úložiska, ako je Disk Google, Dropbox, OneDrive alebo Google Classroom (prostredníctvom funkcie PIXMA Cloud Link). Aplikácia Canon PRINT tiež umožňuje skenovať dokumenty pomocou fotoaparátu vášho smartfónu. Jednoducho vyberte funkciu kopírovania pomocou smartfónu a vytvorte rýchlo a jednoducho kópie, ktoré môžete následne vytlačiť, uložiť alebo odoslať e-mailovou správou priamo zo smartfónu.

Obe tlačiarne podporujú pásma Wi-Fi 2,4 GHz a 5 Ghz2,2, takže môžete prepnúť na menej prehustené siete Wi-Fi a získať spoľahlivejšie pripojenie. Navyše, ak sa nachádzate mimo civilizácie bez smerovača či pohodlia signálu siete Wi-Fi, môžete klepnúť na funkciu Wireless Direct a bezdrôtovo tlačiť priamo z telefónu, tabletu alebo notebooku. Môžete sa teda voľne túlať, kamkoľvek vás vaša práca zavedie, a kedykoľvek vytvárať výtlačky, ktoré potrebujete na dokončenie práce a potešenie klientov (alebo šéfa).

3. Podpora špeciálneho papiera

Muž s laptopom sedí v kaviarni a tlačí dokumenty na tlačiarni Canon PIXMA TR150.

Tlačiareň Canon PIXMA TR150 je možno malá, no má kapacitu až na 50 hárkov obyčajného papiera a dokáže si poradiť s celým sortimentom rôznych typov papiera.

Vďaka kapacite 50 hárkov obyčajného papiera nebudete musieť zásobník tlačiarne PIXMA TR150 počas pracovného dňa dopĺňať príliš často. To je skvelá správa, ak potrebujete vytlačiť hromadu dotazníkov, testy pre plnú učebňu alebo kopu dlhých zmlúv.

Obe tlačiarne tiež dokážu tlačiť na obálky a špeciálny papier, ako napríklad papier Canon s vysokým rozlíšením, matný fotografický papier, obojstranný matný papier a magnetický fotografický papier. Táto všestrannosť znamená, že si môžete vybrať papier podľa svojich potrieb a tlačiť adresy priamo na obálky, takže všetka vaša komunikácia bude vyzerať profesionálne. Môžete dokonca vytlačiť magnetky na chladničku so svojim logom a telefónnym číslom, ktoré môžete darovať svojim klientom. Ak ste učiteľ, vytvorte si vlastnú zlatú hviezdu pre svojich najlepších žiakov.

4. Vlastné šablóny

A Canon PIXMA TR150 printer on a table next to a man with a laptop.
Muž s laptopom tlačí dokumenty na tlačiarni Canon PIXMA TR150.

Ak často tlačíte rovnaké formuláre, môžete si v tlačiarňach PIXMA TR150 a PIXMA TR150 s batériou uložiť až päť šablón.

Musíte niekedy pravidelne tlačiť rovnaké dokumenty? Tlačiarne PIXMA TR150 a PIXMA TR150 s batériou dokážu uložiť až päť šablón pripravených na okamžitú tlač, čo vám ušetrí čas pri hľadaní dokumentov v notebooku, smartfóne alebo tablete. Formuláre, zmluvy, dotazníky alebo brožúry si môžete uložiť v tlačiarni pomocou ovládača pre systém Windows3. Budete ich tak mať k dispozícii na rýchlu tlač pomocou 1,44-palcovej obrazovky OLED tlačiarne.

5. Ostré výtlačky s dlhou životnosťou

Muž sediaci za stolom drží tablet s obrázkom dovolenkovej brožúry. Vedľa neho na stole vychádza z tlačiarne Canon PIXMA TR150 farebný výtlačok.

Vytvárajte ostré výtlačky so špičkovou kvalitou na tmavších miestach. Hybridný atrament so špeciálnym pigmentovým čiernym atramentom vytvára ostrý text, kým farbivové atramenty umožňujú živé výtlačky.

Obe tlačiarne používajú hybridný atramentový systém, ktorý spája čierny pigmentový atrament so štvoratramentovou farbivovou kazetou. Získate tak ostrý text na dôležitých dokumentoch, aj fotky a obrázky so živými pulzujúcimi farbami. Vďaka technológii ChromaLife100 od spoločnosti Canon sa viac nemusíte báť o svoje vytlačené fotky – vydržia vám po celý život4.

Aby bolo všetko jednoduché, do tlačiarní sa vkladajú dve kazety, jedna pre čierny pigmentový atrament, druhá pre farebné atramenty. Jednoducho prístupný indikátor na obrazovke uvádza hladinu farby, aby sa vám nikdy viac nestalo, že by vám došiel atrament počas dôležitej práce kilometre ďaleko od najbližšieho odchodu.

Tlačiarne PIXMA TR150 a PIXMA TR150 s batériou vám umožňujú pôsobiť diskrétne a profesionálne za každých okolností. Dosahujú to tichou prevádzkou, kompaktným vzhľadom a jednoduchým ovládaním. Kamkoľvek vás práca zavedie, vezmite si tlačiareň TR150 so sebou.

Napísala Angela Nicholsonová

 1. Tlačené cez pripojenie USB bez pripojenia Wi-Fi.
 2. Podpora frekvencie 5 GHz nemusí byť dostupná vo vašej oblasti.
 3. Šablóny je nutné do tlačiarne načítať cez ovládač tlačiarne Canon pomocou počítača s operačným systémom Windows.
 4. Na základe zrýchleného testovania spoločnosťou Canon pri skladovaní na tmavom mieste a za riadených teplotných, vlhkostných a plynových podmienok, ktoré simulujú uloženie v albume s plastovými puzdrami. Spoločnosť Canon nedokáže zaručiť dlhovekosť výtlačkov. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od tlačeného obrazu, času schnutia, podmienok vystavenia/uloženia a faktorov prostredia.

Súvisiace produkty

Súvisiace články

 • TLAČ

  Najlepšie tlačiarne pre dizajnérov

  Tlačiarne sú pre dizajnérov neodmysliteľnými nástrojmi – pomôžeme vám vybrať ten správny model podľa vašich potrieb.

 • TLAČ

  Ako používať bezdrôtovú tlačiareň

  Šikovné spôsoby, ako využiť bezdrôtovú tlačiareň naplno.

 • TLAČ

  Ako vybrať správnu tlačovú aplikáciu Canon pre vás

  Buďte kreatívni a efektívni s tlačovými aplikáciami Canon – máme aplikáciu pre každý projekt.

 • TLAČ

  Najlepšie tlačiarne pre domáce kancelárie

  Bezproblémový prechod na prácu z domu pomocou tlačiarní Canon PIXMA a MAXIFY.