Canon Print Plug-In for Photoshop

Print Plug-In for Photoshop

Tlačový doplnok od spoločnosti Canon pre program Photoshop predstavuje dokonalý prostriedok na prepojenie obrázkov v programe Photoshop s tlačiarňou imagePROGRAF. Podporuje prenos 16-bitových obrazových súborov do tlačiarne, pričom zachová šírku farebnej škály a precízne tieňovanie pôvodných obrázkov.

Výhody

  • Uchovanie 16-bitového farebného pracovného toku od zachytenia obrázku až po výstup
  • Efektívny pracovný tok šetrí čas aj úsilie
  • Automatické rozpoznávanie farebného priestoru
  • Pokročilé funkcie na úpravu farieb
  • Nastavenie rozšírených okrajov umožňujúcich napnutie plátna na rám
  • Prehľadné zobrazenie vplyvu jemných úprav obrazu na tlačenú podobu

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Print Plug-In for Photoshop

Zachovanie vysokej kvality obrázkov


Operačné systémy ovládačom tlačiarní bežne umožňujú iba 8-bitové spracovanie, čo vedie k zníženiu výslednej kvality. Tlačový doplnok pre program Photoshop od spoločnosti Canon tento problém obchádza tým, že komunikuje priamo s tlačiarňou. Umožňuje tak zachovať 16-bitovú kvalitu obrazu a reprodukovať širšiu farebnú škálu a precízne farebné prechody pôvodného obrázku v tlačenej podobe.

Úspora času vďaka efektívnemu pracovnému toku


Konfigurácia nastavení tlače je zlúčená do jediného kroku, čo umožňuje zachovanie pracovného toku pri tlači farebného obsahu od vstupu po výstup. Tlačový doplnok pre program Photoshop automaticky rozpoznáva štruktúru farebného priestoru v súboroch programu Photoshop, aby ste sa nemuseli zaťažovať spätnou konverziou farieb.

Pokročilé úpravy farieb


Ak potrebujete doladiť vyváženie farieb, kontrast, sýtosť či iné detaily – nech sa páči. Výsledky úprav môžete sledovať v reálnom čase prostredníctvom ukážky obrázka. Môžete tak vždy spoľahlivo zachytiť svoju víziu presne tak, ako si ju predstavujete, a to bez zasahovania do pôvodného súboru programu Adobe Photoshop.

Nové príležitosti pre tlač na plátno


Nový doplnok imagePROGRAF pre rozloženie používateľom umožňuje pripraviť obrázky na tlač na plátno tak, aby ich bolo možné po vytlačení priamo osadiť do dreveného rámu.

Skvelé výsledky pri tlači rôznych variácií


Tlačový doplnok pre program Photoshop umožňuje rýchlo vytvárať a tlačiť celé zostavy obrazových vzorov s jemnými rozdielmi. Obrázky je možné zarovnať do tabuľky či pásu umožňujúcich si vytvoriť jasnú predstavu o inak ťažko viditeľných jemných rozdielov v nastavení farieb na konečný výtlačok.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Print Plug-In for Photoshop, jeho funkciách a možnostiach využitia.