Canon Print Plug-In for Office

Print Plug-In for Office

Tlačový doplnok od spoločnosti Canon pre balík programov Office uľahčuje veľkoformátovú tlač všetkých dokumentov programov Word, Excel a PowerPoint. Predstavte si časovú os projektu programu Excel rozdelenú na niekoľko neprehľadných stránok. Teraz ju môžete pomocou niekoľkých jednoduchých krokov pretvoriť do pôsobivej veľkoformátovej podoby.

Výhody

  • Jednoduchá tlač z programov balíka Microsoft Office v troch jednoduchých krokoch
  • Priama tlač bez problémov so zmenou mierky
  • Kombinovanie viacerých stránok do jedného veľkoformátového výtlačku
  • Bezokrajová tlač – ideálna na vytváranie plagátov
  • Uloženie nastavení na opätovné použitie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Print Plug-In for Office

Šetrite čas a námahu


Problémy s úpravou mierky dokumentov programov Word, Excel a PowerPoint pri veľkoformátovej tlači už sú minulosťou. Tlačový doplnok od spoločnosti Canon pre balík programov Office sa o všetko postará za vás, pričom vám umožní tlačiť pôsobivé projektové plány, plagáty, transparenty a značky v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Viacstranová tlač


Viacero strán z jedného súboru jednoducho skombinujete do jedného veľkoformátového výtlačku. Môžete tak vytvárať rôzne vzdelávacie a školiace materiály pozostávajúce z kombinácie grafov, textov a obrázkov spoločne tvoriacich efektný vizuálny celok.

Bezokrajová tlač


Dokumenty môžete zväčšiť tak, aby zaplnili celú šírku zvitku v tlačiarni imagePROGRAF. Vďaka tomu môžete tlačiť naozaj impozantné plagáty pozostávajúce z kľúčových častí jednotlivých súborov balíka programov Microsoft Office.

Použitie predchádzajúcich nastavení


Použité nastavenia tlače môžete uložiť a neskôr ich v prípade potreby znova použiť.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Print Plug-In for Office, jeho funkciách a možnostiach využitia.