Canon i-SENSYS LBP7780Cx

i-SENSYS LBP7780Cx

Prémiová laserová tlačiareň formátu A4 spoločnosti Canon s výstupom až 32 str./min. farebne aj čiernobielo. Vďaka technológii MEAP novej generácie je táto tlačiareň univerzálnym riešením pre zaneprázdnené pracovné skupiny s vysokým objemom tlače.

Výhody

  • Profesionálna laserová tlač 32 str./min. farebne a čiernobielo
  • Rovnomerné rozlíšenie tlače až 9 600 x 600 dpi
  • S technológiou rýchleho prvého výtlačku už viac nemusíte čakať
  • Čas vytlačenia prvého výtlačku len 10,4 s
  • Vstavané rozhranie MEAP
  • Kapacita až 1 100 hárkov
  • Automatická obojstranná tlač
  • Sieťové rozhranie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS LBP7780Cx

Mimoriadne efektívne a bezpečné pracovné postupy


Naša vstavaná platforma MEAP na báze Javy určená na vývoj aplikácií umožňuje integráciu tlačiarne LBP7780Cx do zavedených riešení – napríklad do riešenia uniFLOW, ktoré zjednodušuje správu tlačového výstupu a súčasne redukuje náklady.

Vysokorýchlostná farebná tlačiareň


Šetrite čas pomocou tejto vysokorýchlostnej laserovej tlačiarne s farebným aj čiernobielym výstupom až 32 str./min. (A4) a časom vytlačenia prvého výtlačku len 10,4 sekundy. Ideálna pre zaneprázdnené podnikové pracovné skupiny: vďaka rýchlej obnove z režimu spánku už nikdy nebudete čakať na svoje dokumenty. Vďaka minimalistickému dizajnu sa perfektne hodí do každej kancelárie.

Vynikajúce výsledky tlače


Získajte dokonalý výsledok vďaka rozlíšeniu tlače 9 600 x 600 dpi s automatickým zdokonalením obrazu (AIR). Táto funkcia automaticky zjemní text aj obrázky.

Neustála ochrana


Zabezpečte svoje informácie rovnakými pokročilými funkciami, ako sú k dispozícii v našich multifunkčných tlačiarňach imageRUNNER ADVANCE. Patrí medzi ne podpora štandardov IPSec a LAN IEEE 802.1x. Voliteľná zabezpečená tlač z e-mailovej schránky zaručí, že dôverné materiály neskončia v nesprávnych rukách.

Časové úspory


5-riadkový displej LCD zjednodušuje obsluhu tlačiarne. Štandardná výbava obsahuje kazetu na 500 listov a zásobník na 100 listov. Vďaka doplnkovej kazete na 500 listov dosiahnete celkovú kapacitu až 1 100 listov papiera, ktorá si poradí aj s najnáročnejšími úlohami. Univerzálnu kazetu od spoločnosti Canon, ktorá obsahuje toner a všetky dôležité súčasti, je možné vymeniť za niekoľko sekúnd. Tonerová kazeta s vyššou výťažnosťou zabezpečí, že strávite menej času výmenou toneru.

Automatická obojstranná tlač


Automatická obojstranná tlač zariadenia LBP7780Cx zaručuje profesionálny vzhľad vašich dokumentov, šetrí papier a znižuje režijné náklady.

Kompletná sieťová integrácia


Zabudované gigabitové pripojenie Ethernet s bezproblémovou sieťovou integráciou uľahčuje zdieľanie tlačových zdrojov a zvládanie náročných pracovných zadaní. Tlačiareň LBP7780Cx tiež podporuje priemyselný štandard PCL5e/6 a tlač v Adobe® PostScript.

Priama tlač z úložných zariadení


Model LBP7780Cx dokáže tlačiť z úložných zariadení USB a podporuje súbory Tiff, JPEG, PDF a XPS.

Dizajn šetriaci energiu


Model LBP7780Cx sa vďaka prvotriednej hodnote typickej spotreby energie (TEC) vyznačuje zníženým negatívnym vplyvom na životné prostredie, čím vám pomáha dodržiavať vaše ciele týkajúce sa životného prostredia a udržateľnosti, ako aj šetriť prevádzkové náklady.
* TEC predstavuje množstvo energie, ktorú produkt bežne spotrebuje počas jedného týždňa. Metodológiu testu definuje program Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP7780Cx, jeho funkciách a možnostiach využitia.

USB connection

Pripojenie cez USB

User friendly LCD display

Používateľsky prívetivý displej LCD

Use and share over network

Používanie a zdieľanie prostredníctvom siete

High colour print quality

Vysokokvalitná farebná tlač

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

+1 Optional Paper Cassette

Voliteľná kazeta na papier +1

PCL Printing

Tlač PCL

PostScript Printing

Tlač PostScript

Optional Secure print

Voliteľná zabezpečená tlač

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

Mobilné riešenia

Jednoduchá tlač z mobilných zariadení

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.

Easy Service Plan