Canon i-SENSYS LBP6670dn

i-SENSYS LBP6670dn

Táto vysokoproduktívna monochromatická laserová tlačiareň s duplexnou tlačou sa jednoducho integruje do prakticky každého prostredia vďaka rozšíreným možnostiam sieťového pripojenia, podpore PCL a voliteľnej podpore PostScript.

Výhody

  • 33 str./min., čas vytlačenia prvého výtlačku 6 sekúnd
  • Rozlíšenie tlače 1200 x 1200 dpi
  • 512 MB vstavanej pamäte
  • Intuitívny ovládací panel
  • Podpora PCL5e/6 a voliteľného Adobe® PostScript
  • Gigabitový Ethernet
  • Energetická účinnosť
  • Obojstranná tlač
  • Jednoduchá výmena kaziet s tonerom

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS LBP6670dn

Buďte produktívnejší


Štýlová tlačiareň i-SENSYS LBP6670dn je ideálna na maximalizáciu produktivity v rušných pracovných skupinách a pritom dosť kompaktná na to, aby si našla svoje miesto na vašom pracovnom stole. Používatelia majú k dispozícii pohodlie monochromatickej laserovej tlačiarne, ktorá produkuje dokumenty v profesionálnej kvalite mimoriadne rýchlo – dosahuje rýchlosť až 33 strán za minútu. Taktiež už nemusíte zdĺhavo čakať na svoje dokumenty, to všetko vďaka rýchlemu vytlačeniu prvej strany za 6 sekúnd alebo menej.

Vysokokvalitná laserová tlač


Dodajte svojim obchodných dokumentom extra punc s ostrým čiernym textom a zreteľnou výraznou grafikou. S rozlíšením tlače do 1200 x 1200 dpi je tlačiareň i-SENSYS LBP6670dn zárukou najvyššej kvality všetkých vašich pracovných výstupov. Táto tlačiareň s 512 MB pamäte v štandardnej výbave je pripravená na uspokojovanie požiadaviek na sieťovú tlač, ako aj tlač rozmerných, komplexných dokumentov a grafiky vo vysokých detailoch.

Ľahké použitie


Táto tlačiareň sa vyznačuje jednoduchou obsluhou zrozumiteľnou aj pre neskúsených používateľov, pričom je vybavená intuitívnym 5-riadkovým LCD displejom, ktorý uľahčuje konfiguráciu a navigáciu medzi jednotlivými nastaveniami zariadenia.

Bezproblémová sieťová integrácia


Tlačiareň i-SENSYS LBP6670dn urýchľuje a zjednodušuje zdieľanie tlače prostredníctvom siete. Je v nej zabudované rozhranie gigabitového ethernetu na zvládanie náročných pracovných zadaní pri vysokej rýchlosti a bez negatívneho dopadu na výkon siete. V záujme jednoduchej integrácie do vašich existujúcich pracovných tokov tiež podporuje priemyselný štandard PCL5e/6 a voliteľnú tlač v Adobe® PostScript.

Šetrite energiu a znižujte náklady


Znížte náklady na papier a zredukujte plytvanie papierom vďaka automatickej obojstrannej tlači. Niekoľko funkcií na úsporu energie vám tiež pomáha znižovať prevádzkové náklady. Model i-SENSYS LBP6670dn je schválený programom Energy Star a v režime spánku spotrebúva len 1,0 wattu energie. S hodnotou bežnej spotreby energie (TEC) na úrovni 1,3 kWh ide o jednu z najhospodárnejších tlačiarní vo svojej triede.

Bezproblémová údržba


V záujme maximálnej doby prevádzky s minimálnymi nárokmi na údržbu je táto tlačiareň vybavená nákladovo efektívnou univerzálnou kazetou, ktorá obsahuje toner, valec a čistiace jednotky. Jednoduchá výmena kazety trvá niekoľko sekúnd a nezanecháva neporiadok. Ak sa rozhodnete pre použitie originálnej kazety pre laserové tlačiarne Canon, môžete si byť istí vysokou kvalitou výstupu.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP6670dn, jeho funkciách a možnostiach využitia.

PCL Printing

Tlač PCL

Optional PostScript Printing

Voliteľná tlač PostScript

USB connection

Pripojenie cez USB

Use and share over network

Používanie a zdieľanie prostredníctvom siete

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

+1 Optional Paper Cassette

Voliteľná kazeta na papier +1

User friendly LCD display

Používateľsky prívetivý displej LCD

High print quality

Vysoká kvalita tlače

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

Mobilné riešenia

Jednoduchá tlač z mobilných zariadení

Easy Service Plan

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.