Canon i-SENSYS MF226dn

i-SENSYS MF226dn

Výkonné čiernobiele laserové multifunkčné zariadenie s funkciami sieťového pripojenia pre rušné malé kancelárie. Zvýšte produktivitu s rýchlou automatickou obojstrannou tlačou a automatickým podávačom. Vytvárajte efektívne pracovné postupy pomocou jednodotykových tlačidiel.

Výhody

  • Štýlové a kompaktné čiernobiele laserové multifunkčné zariadenie s funkciami sieťového pripojenia
  • Jednoducho tlačte zo zariadení so systémom iOS alebo Android
  • Jednoduchá obsluha vďaka vyklápaciemu displeju a veľkej dotykovej obrazovke
  • Žiadne čakanie na výtlačky vďaka technológii rýchleho prvého výtlačku
  • Dosiahnite lepšie výsledky s obojstrannou tlačou

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS MF226dn

Výkonné multifunkčné zariadenie s funkciami pripojenia


Toto kompaktné a štýlové čiernobiele laserové multifunkčné zariadenie ponúka praktické funkcie profesionálnej tlačiarne, skenera, kopírky a faxu v jednom prístroji, ktorý šetrí miesto. Podporuje sieťové pripojenie a jeho funkcie na zvýšenie produktivity môžete bezproblémovo využívať v celej kancelárii – preto je ideálnym riešením na zvýšenie efektívnosti v rušnej kancelárii.

Rýchla tlač a kopírovanie


Už viac nemusíte čakať na vaše dokumenty vďaka rýchlosti čiernobielej laserovej tlače a kopírovania formátu A4 rýchlosťou 27 str./min. a krátkemu času prvého výtlačku aj z režimu spánku.

Kvalitné výsledky pre obchodné dokumenty


Kombinácia kvality tlače až 1 200 x1 200 dpi a tonera EF od spoločnosti Canon prináša pôsobivo vyzerajúce dokumenty s ostrým textom a detailnou čiernobielou grafikou. Zdokonalené farebné skenovanie s rozlíšením až 9 600 x 9 600 dpi zachytí každý detail originálneho dokumentu. Posielajte dokumenty do ktoréhokoľvek počítača v sieti pomocou jednoduchého sieťového skenovania.

Efektívna obojstranná tlač


Skenovanie a kopírovanie viacerých strán je rýchle a efektívne vďaka integrovanému automatickému podávaču na 35 listov a kazete na 250 listov papiera. Šetrite peniaze za papier a tlačte profesionálne vyzerajúce dokumenty pomocou automatickej obojstrannej tlače.

Rýchla, jednoduchá a tichá obsluha


Zariadenie i-SENSYS MF226dn sa rýchlo a jednoducho obsluhuje vďaka všestrannému, vyklápaciemu panelu s veľkým dotykovým displejom LCD, ktorý prehľadne zobrazuje všetky potrebné informácie. Tento panel môžete umiestniť vertikálne alebo smerom nahor a optimálne ho prispôsobiť vašej práci. Efektívne postupy skenovania a kopírovania sa ľahko nastavujú pomocou jednodotykových tlačidiel, takže je jednoduché posielať naskenované dokumenty do súboru alebo šetriť papier kopírovaním viacerých obrázkov na jeden list. Počas prevádzky v tichom prostredí zabezpečí tichý režim menej hlučnú tlač – takže môžete pracovať bez toho, aby ste rušili ostatných.

Najvyššia energetická účinnosť na trhu


Technológia okamžitej fixácie od spoločnosti Canon takmer úplne eliminuje čas zahrievania a pomáha znížiť spotrebu energie bez vplyvu na výkon zariadenia. Vďaka najnižšej typickej spotrebe elektrickej energie vo svojej triede využíva zariadenie v režime spánku len 1,7 W.

Univerzálna kazeta All-in-One


Univerzálna recyklovateľná kazeta zaisťuje prevádzku bez potreby údržby a trvalý vysokokvalitný výstup. Originálna kazeta Canon pre laserové tlačiarne obsahuje toner, valec a čistiace jednotky a môžete ju vymeniť za pár sekúnd bez problémov či neporiadku.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS MF226dn, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Automatic Document Feeder

Automatický podávač dokumentov

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

Copy

Kopírovanie

Use and share over network

Používanie a zdieľanie prostredníctvom siete

Super G3 FAX

FAX Super G3

USB connection

Pripojenie cez USB

Network scanning

Skenovanie prostredníctvom siete

Quiet printing mode

Tichý režim tlače

Professional Scan quality

Profesionálna kvalita skenovania

Scanning shortcut key

Klávesová skratka pre skenovanie

Tilting control panel

Sklápací ovládací panel

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

Touch panel

Dotykový panel

Mobilné riešenia

Jednoduchá tlač z mobilných zariadení

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.

Easy Service Plan

Obrázky produktov slúžia len na ilustračné účely. Niektoré funkcie sú voliteľné. Podrobnejšie informácie si prečítajte v technických parametroch produktu alebo kontaktuje vášho miestneho zástupcu spoločnosti Canon.