Canon Camera
Novinka

Kompaktné digitálne modely

Canon PowerShot PX

Zaznamenajte si dôležité okamihy vášho života, automaticky. Tento šikovný kompaktný fotoaparát inteligentne vytvára a sníma fotografie a videá. Vy si tak môžete okamihy naplno vychutnávať.

Pozrite si model PowerShot PX v akcii

Eimear používa model PowerShot PX so svojou mladou rodinou. Pozrite sa, ako fotoaparát fotografuje a zaznamenáva videá a necháva Eimeara byť tiež súčasťou akcie.
Canon Camera

TECHNOLÓGIA

Predstavujeme vám vášho osobného fotografa

Buďte si istí, že fotoaparát PowerShot PX zachytí ľudí a okamihy vo vašom živote, automaticky vytvorí kompozíciu fotografií i videí vďaka objektívu, ktorý sa posúva a nakláňa, takže vy môžete okamihy skutočne precítiť.

Canon Camera

Každý na zábere - vrátane vás

Jednoduchý, prenosný dizajn

S fotoaparátom PowerShot PX môžete ísť všade vďaka nabíjaniu cez USB-C a vstavanému rozhraniu Wi-Fi, vďaka ktorému sa ľahko pripojíte k inteligentným zariadeniam. Chcete väčšiu kontrolu? Stačí povedať – dá sa aktivovať aj hlasom. Jednoducho povedané, „Ahoj Pixie, urob fotku“ a je to, na diaľku! Štyri hlasové príkazy pokrývajú užitočné funkcie, napr. nahrávanie videa a vyhľadávanie ďalších ľudí na nafotenie.****

Canon PowerShot PX

Úsmevy. Smiech. Všetky emócie vašich milovaných.

Najlepšie fotografie nie sú vždy tie s dokonalými úsmevmi, hoci sú vždy populárne. Model PowerShot PX zachytáva širokú škálu póz a vzácnych reakcií, ktoré by ste inak nezachytili.
Canon PowerShot PX

APLIKÁCIA

Bezproblémovo funguje aj pomocou aplikácie v smartfóne.

Umožnite aplikácii Connect pre kameru Mini PTZ odporučiť vám tie najlepšie fotografie a videá. Vašu náročnú prácu vykoná za vás a usporiada vydarené a nevydarené zábery.
Canon PowerShot PX
Canon Camera

KÚPIŤ TERAZ

Keď ste pripravení

Model PowerShot PX je dostupný v našom internetovom obchode. Ak potrebujete viac informácií, zadajte objednávku a zistite rozdiel u výrobkov od spoločnosti Canon, jednoducho postupujte podľa nižšie uvedeného prepojenia.

Funkcia

Použite ako bezdrôtovú webovú kameru

Model PowerShot PX tiež funguje ako webová kamera, pričom používa bezdrôtovú aplikáciu Webcam Utility pre kameru Mini PTZ, a preto je práca s ním oveľa jednoduchšia.


*k dispozícii len pre počítače so systémom Windows 10

Canon Camera

Technické parametre

 • Objektív so zoomom a s posúvaním a nakláňaním

  Objektív so zoomom, 340˚ posunom a 110˚ naklonením (ekvivalent) 19 – 57 mm sleduje akciu a vytvára skvelé fotografie a videá

 • Zachytávajte 11,7-megapixelové obrázky a video v kvalite 60p Full HD

  Pre úžasný kvalitný obsah, z ktorého sa budete tešiť celé roky

 • Vstavané rozhranie Wi-Fi

  Slúži na pripojenie k ľubovoľnej domácej sieti Wi-Fi a inteligentným zariadeniam

 • Nabíjanie cez USB-C

  Pre bezproblémové nabíjanie nech ste kdekoľvek

 • Rozpoznávanie snímaných objektov

  Priorita určitých tvárí

 • Aktivácia hlasom

  Pre tie chvíle, keď chcete ovládať presne, kedy snímať – ideálne pre skupinové fotografie

 • Spojenie s digitálnym životným štýlom

  Wi-Fi a Bluetooth® zjednodušujú pripojenie k smartfónom a tabletom. Naša aplikácia zobrazuje všetky obrázky a videá a kategorizuje ich

Notification Imagee
Canon PowerShot PX

Obsah balenia

Začnite jednoducho pracovať s modelom PowerShot PX. Pravdepodobne už máte kompatibilnú nabíjačku***, preto prispejte svojou troškou aj vy a pomôžte životnému prostrediu.

 • PowerShot PX

 • Prepojovací kábel

 • Používateľská príručka

  *súčasťou súpravy Essentials (nie je dostupná vo všetkých regiónoch): Nabíjačka s možnosťou napájania a nabíjania a karta Micro SD s kapacitou 16 GB.

Súvisiace články

Prečítajte si príbeh o tom, ako fotoaparát PowerShot PX pomáha zachytiť množstvo obrázkov a videí a umožní rodine naplno si vychutnať spoločné chvíle.

 • Canon PowerShot PX

  ČLÁNOK

  Deň s Eimear

  Pozrite sa, ako Eimear pracuje s roztomilým modelom PowerShot a zachytáva množstvo skvelých nečakaných momentov.

 • Súvisiace produkty

  1. * Slovo, známka a logá Bluetooth® sú registrované ochranné známky spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie týchto označení spoločnosťou Canon Inc. je licencované. Ostatné ochranné známky a obchodné názvy patria príslušným vlastníkom.
  2. ** Vyžaduje sa inteligentné zariadenie vybavené rozhraním Bluetooth verzie 4.0 (alebo novším). Taktiež sa vyžaduje inteligentné zariadenie s operačným systémom iOS 8.4 (alebo novším) alebo Android 5.0 (alebo novším).
  3. *** vyžaduje konektor USB typu C s minimálnou hodnotou 5 V/1,5A, 9V/2A pre nepretržitú prevádzku počas snímania.
  4. **** Hlasová aktivácia nie je dostupná vo všetkých jazykoch. súčasťou sú aj 4 hlasové príkazy špecifického znenia.