Connect upload share

EOS R

Pripojte sa, nahrávajte a zdieľajte zábery kdekoľvek

Všestranný a flexibilný EOS R je vybavený najnovšími funkciami pripojenia na zdieľanie obrázkov s inými zariadeniami a umožňuje jednoduché odosielanie, označovanie geografickými značkami a zálohovanie vašej dôležitej práce.

Zdieľanie je jednoduché

EOS R ponúka pripojenie Bluetooth a Wi-Fi, vďaka čomu ho jednoducho pripojíte k smartfónu a ďalším zariadeniam a môžete zdieľať obsah. Integrované rozhranie Bluetooth využíva protokol stáleho pripojenia s nízkou spotrebou energie na automatické prepojenie kompatibilných zariadení pomocou aplikácie Canon Camera Connect. Kontrolujte, zdieľajte a zaznamenávajte snímky a videá pomocou diaľkového živého náhľadu Live View jediným ťuknutím.

Prenos a zálohovanie na cestách

EOS R môže automaticky odosielať obrázky priamo do spárovaného telefónu, tabletu alebo počítača pomocou aplikácie Canon Camera Connect. Stačí len zapnúť pripojenie Wi-Fi k mobilnému zariadeniu alebo počítaču. Je to užitočná funkcia pre každého, kto potrebuje okamžite zálohovať svoju prácu, napríklad pre fotožurnalistov pracujúcich v náročných podmienkach.

Pridanie údajov GPS

Fotografi krajiniek a cestopisní fotografi si zamilujú funkciu GPS cez mobilné zariadenie. Pri snímaní počas pripojenia ku kompatibilnému inteligentnému zariadeniu cez Bluetooth, dokáže EOS R zhromažďovať údaje GPS a automaticky ich pridávať do obrázkov pomocou aplikácie Canon Camera Connect. Uľahčuje tak identifikáciu miesta a poskytuje užitočnú funkciu úprav v domácom prostredí.

Môže sa vám tiež páčiť
Related tell your stories

EOS R

Vyrozprávajte príbehy prostredníctvom videozáznamov v rozlíšení 4K a zaplňte obrazovku detailmi

Related article brent

EOS R

Úplne nové štandardy v oblasti kreativity

See capture more

EOS R

Zobrazte a zachyťte viac vďaka snímaču, ktorý kladie dôraz na presnosť

Adding GPS data

Vzdialené ovládanie fotoaparátu

Ďalšou funkciou, ktorú ponúka aplikácia Canon Camera Connect poskytujúca väčšiu flexibilitu pri snímaní, je možnosť ovládať fotoaparát EOS R na diaľku. Vďaka tejto funkcii môžete snímať v situáciách, kedy by bolo fyzické ovládanie fotoaparátu náročné alebo by ste tým vyplašili snímaný subjekt (napríklad pri fotografovaní alebo natáčaní divokej zveri).

Používanie fotoaparátu ako modemu cez Wi-Fi alebo USB

Ak pracujete v štúdiu spolu s tímom, môžete fotoaparát EOS R pripojiť k počítaču so systémom Windows alebo Mac prostredníctvom Wi-Fi alebo USB 3.1. Spoločne si tak budete môcť okamžite prezerať vytvorené snímky a vykonať potrebné úpravy.

Tiež by vás mohlo zaujímať