Canon see capture more hero

EOS R

Zobrazte a zachyťte viac vďaka snímaču, ktorý kladie dôraz na presnosť

Malé a štýlové telo fotoaparátu EOS R s dôrazom na technické inovácie vám umožňuje produkovať fotografie a videá výnimočnej kvality. Integrované špičkové funkcie od spoločnosti Canon, ako sú Dual Pixel CMOS AF, DP RAW, procesor DIGIC 8 a Canon Log, pomáhajú realizovať vašu skutočne kreatívnu víziu.

Bezkonkurenčná kvalita

EOS R je vybavený 30,3-megapixelovým snímačom CMOS od spoločnosti Canon. Poskytuje vysoký výkon ISO a vysoké rozlíšenie, ako aj široký dynamický rozsah. Vytvára snímky vo vysokom rozlíšení bezkonkurenčnej kvality a hĺbky a dokáže zaznamenať bohaté detaily s nízkym šumom až po úžasné ISO 40 000.

EOS R disponuje aj funkciou Dual Pixel RAW, ktorou bol prvýkrát vybavený fotoaparát EOS 5D Mark IV. Spolu so softvérom Canon Digital Photo Professional umožňuje v postprodukcii doladiť ostrosť, zmeniť uhoľ pohľadu alebo bokeh v popredí, a dosiahnuť tak príjemnejšie výsledky.

Canon unrivalled quality sensor

Môže sa vám tiež páčiť
Related article enjoy the world EOS

EOS R

Vychutnajte si bohatý svet radu EOS vďaka sortimentu špeciálneho príslušenstva

Canon related article perfect blend

EOS R

Dokonalé spojenie ovládateľnosti a skvelého dizajnu

Related connect upload

EOS R

Pripojte sa, nahrávajte a zdieľajte zábery kdekoľvek

Canon unrivalled quality sensor

Rýchle sériové snímanie

Pre fotoreportérov, cestopisných a svadobných fotografov, ktorí chcú zachytiť spontánnu alebo rýchlu akciu, ponúka EOS R bleskové sériové snímanie 8 snímok/s. Fotoaparát je stelesnením skúsenosti spoločnosti Canon v oblasti vysokorýchlostných čítacích technológií. Jeho procesor DIGIC 8 je zárukou dosiahnutia rovnováhy medzi vysokým počtom pixelov a rýchlosťou snímania. EOS R má veľkú vyrovnávaciu pamäť a umožňuje vysokú rýchlosť zápisu na kartu UHS-II SD, takže fotoaparát s vami bude držať krok a už nikdy naň nebudete musieť čakať.

Fast continuous shooting

Vytvárajte kinofilmové príbehy

Filmári, ktorí vytvárajú kinofilmové príbehy, využijú najmodernejší produkt zameraný na video značky Canon mimo línie Cinema EOS. EOS R ponúka video výstup UHD 4K v 10-bitovom formáte prostredníctvom HDMI, vďaka čomu získate veľmi detailné, nekomprimované zábery. Využívať môžete aj funkciu Canon Log a získať vďaka nej rozšírený dynamický rozsah, čo umožňuje maximálnu flexibilitu pri úprave v postprodukcii.

Tiež by vás mohlo zaujímať