hero

EOS R

EOS R nastavuje úplne nové štandardy v oblasti kreativity

EOS R je inovatívny, vybavený najmodernejšími funkciami a ponúka pohotové a rýchle automatické zaostrovanie už za 0,05 sekundy1. Či už snímate portréty, krajinu, ulicu, cestovné fotografie, svadby alebo videá, pokročilé technológie fotoaparátu EOS R vám umožnia posunúť vaše príbehy na novú úroveň a vytvoriť obrazy, ktoré neboli predtým možné.

Vysokorýchlostná komunikácia

Inžinieri spoločnosti Canon prepracovali konštrukciu objímky pre objektív EF špeciálne pre systém EOS R s jedinečným 12-kolíkovým pripojením. Táto inovácia radikálne vylepšuje komunikáciu medzi objektívom a telom fotoaparátu, vďaka čomu je EOS R rýchlejší, než bolo možné kedykoľvek predtým.

Objímka pre objektív RF je extrémne široká s malou hĺbkou od objímky k snímaču. Konštrukcia umožňuje bližšie umiestnenie objektívu k snímaču, čím vytvára priestor pre rýchlejšie, jasnejšie a kvalitnejšie optické prvky s neprekonateľným výkonom.

High speed communication

Rýchle a dokonale ostré zaostrovanie

EOS R sa môže pochváliť plnoformátovým 30,3-megapixelovým snímačom s technológiou Dual Pixel CMOS AF, ktorý zaostruje bez kompromisov vďaka systému s pokročilou detekciou fázy a umožňuje používateľovi vybrať si medzi 5 655 polohami automatického zaostrovania2. Využíva prevažnú väčšinu pixelov snímača (80 % vodorovných a 100 % zvislých pixelov), čo má za následok výnimočne rýchle automatické zaostrovanie pri snímaní fotografií, ako aj plynulé sledovanie zaostrovania pri snímaní videí.

Fast pin sharp focusing

Dokonale tichý fotoaparát

V situáciách, kedy chcete snímať s maximálnou diskrétnosťou, môže kliknutie uzávierky fotoaparátu vyplašiť snímaný subjekt a zničiť skvelú príležitosť. Platí to rovnako pre neformálnu svadobnú fotografiu, ako je pre snímanie divokej zveri z blízkosti.

EOS R je prvý fotoaparát Canon, ktorý ponúka úplne tichý režim snímania, takže môžete fotografovať bez toho, aby ste vyrušili snímaný subjekt. V kombinácii s výklopnou obrazovkou Vari-angle umožňuje tiché snímanie vytváranie dokonale prirodzených snímok.

Skvelé snímky priamo z fotoaparátu

Mnohé pôsobivé funkcie fotoaparátu EOS R zabezpečuje výkonný procesor DIGIC 8. Medzi jeho hlavné výhody patrí lepšia komunikácia medzi fotoaparátom a objektívom, čo vedie k rýchlejšiemu automatickému zaostrovaniu, a tým aj k najlepším snímkam priamo z fotoaparátu.

Vysoká rýchlosť spracovania a výkon znamenajú, že vylepšený digitálny optimalizátor objektívu fotoaparátu EOS R je vždy v prevádzke bez ovplyvnenia výkonnosti fotoaparátu. Zaručuje optimálnu kvalitu obrazu bez aberácie.

Môže sa vám tiež páčiť
See capture more

EOS R

Zobrazte a zachyťte viac vďaka snímaču, ktorý kladie dôraz na presnosť

Related article enjoy the world EOS

EOS R

Vychutnajte si bohatý svet radu EOS vďaka sortimentu špeciálneho príslušenstva

Canon related article perfect blend

EOS R

Dokonalé spojenie ovládateľnosti a skvelého dizajnu

Direct from camera
Direct from camera

Profesionálna filmová tvorba

EOS R ponúka rovnako kvalitné vlastnosti 4K videa, ktorými je vybavený fotoaparát EOS 5D Mark IV, ku ktorým pridáva pokročilé inovácie, ako je napríklad redukcia šumu s cieľom zvýšiť výkon pri vysokej citlivosti ISO.

Spojenie snímača CMOS s procesorom DIGIC 8 znamená, že môžete snímať podrobné 4K videá s veľkým rozsahom s 10-bitovým výstupom cez HDMI. Profesionálna kvalita výstupu videa vám poskytuje maximálne možnosti úprav, ako aj snímanie časozberného videozáznamu 4K a extrakciu snímok z videozáznamu v rozlíšení 4K. EOS R je vybavený konektorom na slúchadlá a mini mikrofónovým vstupom.1 Meranie v súlade so smernicami CIPA a interným spôsobom merania s objektívom RF 24-105mm f/4L IS USM nastaveným na 24 mm a jednoobrázkové automatické zaostrovanie k 5. septembru 2018.
2 V malej oblasti jedného bodu režimu AF

Tiež by vás mohlo zaujímať