PRÍPADOVÁ ŠTÚDIA

Nadobudnutá flexibilita spoločnosti Impressa vzbudzuje dojem

Older man wearing glasses and an orange polo shirt and younger man in blue long-sleeved shirt smile as they look at a screen on a commercial digital printer.

Všestranné podnikanie

Spoločnosť Impressa zabezpečuje komerčné tlačové služby, v rámci ktorých poskytuje propagačný, kancelársky a priemyselný materiál, vrátane marketingových materiálov v predajniach. Produkcia tohto maloobchodného materiálu so sebou často prináša rôzne požiadavky, veľké rozdiely v objeme a dopyt po krátkych dodacích lehotách.

Bald man in purple t-shirt with yellow writing pulls large sheets of multi-colored printed paper from a digital printer.

Plnenie požiadaviek maloobchodu

Okrem toho, že tradičné ofsetové tlače, ktoré vlastnila spoločnosť Impressa, produkovali veľké množstvo odpadu z tlače, boli tiež pomalé a nákladné pre tlačové úlohy s nižším objemom. Navyše, zákazníci z maloobchodu museli čakať, kým výtlačky vyschnú, a to nie je pre dynamický maloobchodný priestor ideálnym riešením.

Spoločnosť potrebovala nové digitálne tlačové riešenie schopné čeliť výzve a rýchlo a za dobrú cenu spracovať výtlačky v rôznom objeme.KEĎ SME SI PREZERALI ŠIROKOFORMÁTOVÉ TLAČIARNE, ZO ZNAČKY CANON SME MALI NAOZAJ DOBRÝ POCIT.

Tom Cambré, hlavný technik spoločnosti Impressa

Všestranné digitálne tlačové riešenie

Po konzultácii a odporúčaní od spoločnosti Canon sa spoločnosť Impressa rozhodla investovať do modelu ColorWave 700. Toto nové digitálne tlačové riešenie sa rýchlo a efektívne popasovalo s vysokokvalitnými tlačovými úlohami ľubovoľných rozmerov, či už išlo o farebnú alebo čiernobielu tlač, a zanedlho urobilo dobrý dojem.

Spoločnosť je teraz schopná zabezpečiť rýchle, flexibilné a cenovo výhodné tlačové úlohy na požiadanie, čo spôsobilo prevrat v portfóliu jej služieb. Iba o šesť mesiacov kúpila spoločnosť Impressa druhé zariadenie značky Canon, vďaka ktorému môže úplne rozvinúť svoju podnikateľskú kapacitu v oblasti tlače.

Commercial digital printer in an office prints an A1 sheet of paper with a cartoon image of a child on an orange background.

Viac práce, menej odpadu

Vďaka inteligentnejšej tlači s modelom ColorWave 700 narástlo pracovné vyťaženie spoločnosti o 15 - 20 %. Spoločnosť Impressa tiež dosiahla vypočítanú návratnosť investícií iba za tri mesiace.

Technológia tohto nového digitálneho tlačového riešenia zabezpečuje jeho samostatný chod, vďaka čomu sa zmiernil tlak na zamestnancov a dramaticky sa znížilo množstvo odpadu. Pre podnik, ktorý dôsledne dbá na životné prostredie, je to dôležitá výhoda.

Spoločnosť Impressa sa motivovala a zvažuje nové zaujímavé aplikácie, pričom začala testovať v oblasti tapety, ktorá je už reálnou možnosťou do budúcnosti.

Canon ColorWave 700 printing poster


PRVÉ ZARIADENIE MALO NA NAŠE PODNIKANIE POZITÍVNY VPLYV, A PRETO SME SA ROZHODLI ZAKÚPIŤ SI DRUHÝ MODEL COLORWAVE.

Autor článku Tom Cambré


Zistite, ako môžu profesionálne tlačové služby zveľadiť vaše podnikanie.

Ozvite sa nášmu tímu

Ochrana osobných údajov
  • čo najrýchlejšie
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +421

Akékoľvek informácie, ktoré chcete zdieľať s našimi expertami

Ďakujem

Náš odporník vás bude kontaktovať

[TIME]

Dovidenia

Ľutujeme

Chyba