RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

Riešenia Photo Booth

Fotobúdka (photo booth) je komplexná snímacia stanica, ktorá ponúka rýchly a jednoduchý spôsob zachytenia portrétu na rôznych podujatiach a akciách. Stačí zapózovať, stlačiť a v priebehu niekoľkých sekúnd získať výtlačok. Vďaka spoločnosti Canon je jej prevádzka nákladovo efektívna a používanie skutočne zábavné.
GettyImages-1187651037

Zachytávajte okamihy, spomienky a iné dôležité udalosti

Fotobúdka zachytí všetky tváre na rôznych miestach od práce až po trávenie voľného času, je mobilná, ľahko sa nastavuje a môže generovať príjmy a potenciálnych zákazníkov, zatiaľ čo vy sa sústredíte na svoju udalosť.

 • Zachyťte všetku zábavu na svadbe

  Na svadbách nie je fotografií nikdy dosť a často sú najcennejšími spomienkami tie spontánne nestrážené okamihy.

 • Firemné podujatia

  Fotobúdka, ktorá zachytáva oslavy, partnerstvá a skvelú tímovú prácu, je nevyhnutnou súčasťou teambuildingu a zábavy.

 • Vytváranie potenciálnych zákazníkov a otváranie nových možností

  Od zachytávania údajov až po rýchlu identifikačnú fotografiu na preukaz potrebný pre ponuky a exkluzívny prístup – urobte z fotobúdky centrum svojej prevádzky.

 • Jednoduché generovanie príjmov

  Ak k fotobúdke pridáte tlačiareň, máte pripravený spôsob, ako vytvárať príjmy z každej zachytenej fotografie.

SPRACOVANIE

Ako to funguje

Fotobúdka je šikovná škatuľa, ktorá obsahuje fotoaparát, objektív, tablet, tlačiareň a všetok softvér na diaľkové ovládanie. Zákazník pristúpi, vyberie si vybranú službu, ktorú potrebuje, a postaví sa pred ňu, zatiaľ čo sa zhotoví a vytlačí fotografia.

Možnosti pozadia a témy

Na výber je široká škála pozadí, takže si zákazník môže vybrať tému, ktorá sa hodí na danú príležitosť.

Snímky vysokej kvality

Vďaka vynikajúcemu sortimentu fotoaparátov, objektívov, bleskov Speedlite a tlačiarní Canon možno fotobúdku nakonfigurovať do akéhokoľvek prostredia so zárukou výnimočnej kvality obrazu.

Údaje môžu byť uložené digitálne alebo vytlačené

Pri používaní plne integrovaného systému si používatelia môžu vybrať, či chcú svoje snímky ihneď vytlačiť, alebo si ich nechať poslať e-mailom na adresu, ktorú zadali pri registrácii.

Jednoduché pridávanie loga a titulkov na výtlačky

Ak používate plne integrovaný systém, môžete ako podnik alebo organizácia pridať do softvéru vlastnú šablónu obrázka, aby sa vaše logo alebo údaje z nadpisu mohli vytlačiť na konečnú tlač.

Pripravený pomôcť vášmu obchodu

Pozrite sa na mnohé oblasti priemyslu a obchodu, v ktorých môže fotobúdka zlepšiť a rozšíriť vaše podnikanie.

 • Malé spoločnosti

  Vytvorte pre zamestnancov zábavné zážitky s malou fotobúdkou umiestnenou v spoločenskej zóne pre voľný čas a potešenie.

 • Firemné podujatia

  Podnecujte zážitky so značkou prostredníctvom imidžu a asociácie značky na podujatiach, získavajte informácie a vytvárajte potenciálnych zákazníkov.

 • Svadby a rodinné udalosti

  Poskytnite jedinečné fotografické spomienky nad rámec hlavnej fotografickej objednávky pomocou rozšírenej fotografickej služby.

 • Zábava a voľný čas

  Ponúknite návštevníkom svojho miesta konania špeciálny záznam ich dňa s tematickou tlačou.

 • Súkromný a verejný sektor

  Vláda a podniky môžu využiť fotobúdku na konferenciách a podujatiach, na ktorých sa vyžaduje preukaz totožnosti s fotografiou.

 • Maloobchod

  Pozrite si, ako oblečenie vyzerá na vás, a potom si ho vytlačte, aby ste ho mohli doma ukázať rodine alebo priateľom.

 • Prečo si vybrať Canon na použitie vo fotobúdke?

  Spoločnosť Canon je už celých 80 rokov lídrom v oblasti zobrazovania. Navrhujeme, vyvíjame a vyrábame digitálne fotoaparáty, objektívy, tlačiarne, príslušenstvo a káble a vyrábame softvér potrebný na ovládanie fotoaparátov – to je kombinácia, ktorá tvorí špičku v odvetví. Náš systém je skutočne komplexný, celý vytvorený interne, čo vám dáva dôveru v našu odbornú víziu.

  • Rozsiahly sortiment výrobkov

   Canon má najlepší sortiment fotoaparátov, objektívov, príslušenstva a tlačiarní SELPHY pre každý rozpočet.

  • Neuveriteľná kvalita obrázkov

   Spoločnosť Canon je priekopníkom v oblasti kvality obrazu a v súčasnosti je svetovým lídrom v technológii tlačenia s neuveriteľnými tlačiarňami, ktoré ponúkajú úžasné výsledky.

  • Vždy presné výsledky

   Fotoaparáty a objektívy značky Canon sú vyrobené tak, aby poskytovali presnosť. Od automatického ovládania uzávierky až po neuveriteľnú farebnú vedu, ktorá je súčasťou konštrukcie našich snímačov.

  • Minimálne prestoje

   Naše produkty boli navrhnuté tak, aby roky verne slúžili, ruka v ruke so záložným servisom, ktorý ponúka školenia, servis a podporu – to všetko je súčasťou balíka Canon.

  Súvisiace produkty

  Vyberte si zo širokej ponuky digitálnych zrkadloviek, tlačiarní a bezzrkadloviek a vyberte si potrebné objektívy z nášho rozsiahleho sortimentu, ktorý je navrhnutý tak, aby vám poskytol nástroje potrebné pre vašu fotobúdku.

 • Digitálne zrkadlovky

  EOS 2000D

  Objavte vynikajúce 24,1-megapixelové fotografie a filmové videozáznamy v rozlíšení Full HD. Rozviňte svoju tvorivosť vďaka tejto zábavnej a jednoduchej digitálnej zrkadlovke.
 • Digitálne zrkadlovky

  EOS 850D

  Dosiahnite novú úroveň kreatívneho ovládania a snímajte nádherne detailné fotografie a úchvatné videá v rozlíšení 4K pomocou ľahkej zrkadlovky s možnosťou pripojenia, ktorá prináša inšpiráciu aj odmenu.
 • Objektívy pre digitálne zrkadlovky

  EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM

  Vezmite svoj fotoaparát EOS na viac rôznych miest vďaka vysoko prenosnému štandardnému objektívu so zoomom.
 • Tlačiarne pre domácnosť

  SELPHY CP1300

  Štýlová a prenosná na bezdrôtovú tlač krásnych výtlačkov a fotografií na preukazy z kompaktných inteligentných zariadení a fotoaparátov.
 • Digitálne zrkadlovky

  EOS 250D

  Najľahšia zrkadlovka na svete s výklopným displejom1, disponuje procesorom Canon DIGIC 8, videozáznamom v rozlíšení 4K a režimom Creative Assist.
 • POTREBUJETE POMOC?

  Chcete sa dozvedieť viac o tomto riešení?