RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

SOFTWARE DEVELOPMENT KIT (SDK)

Pridajte sa k programu pre vývojárov spoločnosti Canon a zdokonaľte svoje pracovné postupy pri práci s obrazom pomocou našej špičkovej technológie, ktorá vaše podnikanie dostane o krok ďalej.
AKO SA ZAREGISTROVAŤ ZISTITE VIAC
SDK

SOFTWARE DEVELOPMENT KIT (SDK)

Výhody súpravy Canon SDK

Spoločnosť Canon vynakladá intenzívne úsilie, aby zákazníkom dokázala ponúknuť nákladovo najefektívnejšiu a najflexibilnejšiu cestu k vysokokvalitnej fotografii. Ovládajte fotoaparáty na diaľku z operačného systému Windows, Mac, Raspberry Pi alebo Ubuntu pomocou súpravy EDSDK (EOS Digital Software Development Kit) a používajte rovnaký kód pre všetky kompatibilné fotoaparáty Canon. Ak chcete využiť multiplatformovú podporu na vybraných modeloch pre rýchly vývoj, nové rozhranie Camera Control API (CCAPI) možno použiť na rôznych platformách, takže ho možno bezdrôtovo používať v akomkoľvek prostredí vrátane systémov Windows, Mac, Android, iOS či Linux.

Zistite, ako môže Canon SDK pomôcť vašej spoločnosti

Pozrite si naše video a zistite viac o kľúčových technológiách a funkciách, o tom, ako sú užitočné a ako vám môžu pomôcť zlepšiť pracovné postupy.
POZRIEŤ TERAZ
SDK

Ako to funguje

EDSDK a CCAPI možno najlepšie opísať ako rozhrania na programovanie aplikácií (API), ktoré tvorcom softvérov sprístupňujú riadenie funkcií fotoaparátu, vďaka čomu im umožňujú poskytovať riešenia spoločnostiam, pre ktoré pracujú alebo ktoré vlastnia. Vďaka možnosti integrácie ovládania fotoaparátu do ich softvérových aplikácií dokážu ovládanie fotoaparátu spravovať automaticky, aby dokázali bez čakania vytvárať snímky a prenášať údaje. Toto zjednodušenie koncových procesov znižuje náklady a šetrí čas.

Pripojte sa k nášmu vývojárskej portálu

Program pre vývojárov spoločnosti Canon umožňuje externým spoločnostiam a vývojárom každého druhu prevziať si súpravu pre vývojárov softvéru, pripojiť sa k produktom a technológii Canon a získavať cennú podporu a poradenstvo.

Spolupracujte s nami

Registrovaní vývojári môžu získať prístup k podrobnej dokumentácii, informáciám API, voľne si ich prevziať a zároveň používať špeciálnu softvérovú knižnicu, ako aj interagovať s inými používateľmi. Účelom týchto technických zdrojov je pomôcť softvérovým inžinierom zostaviť prispôsobené aplikácie plné funkcií založené na našich produktoch.

SDK

Prečo práve Canon?

Spoločnosť Canon je už vyše 80 rokov lídrom v oblasti zobrazovania. Sme popredným poskytovateľom riešení na digitálne zobrazovanie pre spotrebiteľov, medzipodnikovú komunikáciu a priemysel. Zobrazovanie je srdcom nášho podnikania a zaviazali sme sa ľuďom pomáhať posúvať hranice možností prostredníctvom vysokokvalitnej fotografie a videa.
SDK

Funkcionalita

Snímanie skvelého obsahu je len prvou časťou hladkého pracovného postupu, pretože rovnako dôležité je aj jeho zdieľanie. Preto sa naše riešenia SDK pre fotoaparáty Canon môžu pochváliť úžasnou pripojiteľnosťou s aplikáciami a softvérom na mieru, čo vám pomôže zdieľať viac obsahu na všetkých vašich platformách.

  • Rad fotoaparátov a objektívov, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a potrebe
  • Rozhranie Wi-Fi a USB v celom našom rade EOS
  • Pamäťové karty pre jednoduché formátovanie a vyberanie

Kompatibilita a konzistentnosť

Fotoaparáty Canon poskytujú konzistentnú prevádzku, intuitívne ovládanie a výnimočné výsledky. Podeľte sa o svoju prácu s celým svetom pomocou pokročilých nahrávacích a streamovacích možností.

  • Fotografie a video s hybridným riešením
  • Konzistentná farba a ostrosť od vstupu po výstup
  • Jednoduchá obsluha s výbornými možnosťami prispôsobenia pre všetkých používateľov

SDK
SDK

Bezpečnosť a spoľahlivosť

Uvedomujeme si, že prestoje stoja peniaze. Fotoaparáty značky Canon ponúkajú osvedčenú spoľahlivosť a podávajú výkon aj v náročných podmienkach. Napájajte fotoaparáty pomocou sieťového adaptéra alebo batérie a užite si mnoho rokov prevádzky vďaka legendárnej odolnosti značky Canon.

  • Systém EOS a EOS R ponúka vynikajúcu spoľahlivosť
  • Originálne batérie značky Canon sú skonštruované tak, aby poskytovali dlhotrvajúci výkon
  • Špecializovaný tím technickej podpory a popredajný servis na mieru

Často kladené otázky o SDK

Máte otázku, na ktorú nemôžete nájsť odpoveď? Pomôže vám naša sekcia pre často kladené otázky.

Potrebujete vedieť viac?

Prejdite na tento odkaz a člen nášho špecializovaného tímu segmentu B2B pre produkty na profesionálne snímanie vás bude čoskoro kontaktovať.

Súvisiace články