RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

Súprava pre vývojárov softvéru (SDK)

Pridajte sa k programu pre vývojárov spoločnosti Canon a zdokonaľte svoje pracovné postupy pri práci s obrazom pomocou našej špičkovej technológie, ktorá vaše podnikanie dostane o krok ďalej.

Súprava pre vývojárov softvéru (SDK)

Výhody súpravy Canon SDK

Spoločnosť Canon vynakladá intenzívne úsilie, aby zákazníkom dokázala ponúknuť nákladovo najefektívnejšiu a najflexibilnejšiu cestu k vysokokvalitnej fotografii. Výhody digitálnej súpravy pre vývojárov softvéru EOS (EDSDK) umožňujú používateľom ovládať fotoaparáty Canon na diaľku z počítača s operačným systémom Windows alebo Mac a používať rovnaký kód vo všetkých kompatibilných fotoaparátoch Canon. Ak chcete využiť multiplatformovú podporu na vybraných modeloch pre rýchly vývoj, nové rozhranie Camera Control API (CCAPI) možno použiť na rôznych platformách, takže ho možno bezdrôtovo používať v akomkoľvek prostredí, ako sú Windows, Mac, Android, iOS či Linux.

 • alt text

  VÝHODY

  Diaľkové snímanie

  Detegujte fotoaparát, pripojte sa k nemu a spúšťajte uzávierku.

 • alt text

  VÝHODY

  Monitorovanie živého náhľadu

  Dohliadajte na expozíciu a kompozíciu objektu

 • alt text

  VÝHODY

  Prenos obrázkov

  Preberajte a odstraňujte snímky a formátujte karty

 • alt text

  VÝHODY

  Nastavenia fotoaparátu

  Skontrolujte a upravte nastavenia vrátane rýchlosti uzávierky, clony a citlivosti ISO

Ako to funguje

EDSDK a CCAPI možno najlepšie opísať ako rozhrania na programovanie aplikácií (API), ktoré tvorcom softvérov sprístupňujú riadenie funkcií fotoaparátu, vďaka čomu im umožňujú poskytovať riešenia spoločnostiam, pre ktoré pracujú alebo ktoré vlastnia. Vďaka možnosti integrácie ovládania fotoaparátu do ich softvérových aplikácií dokážu ovládanie fotoaparátu spravovať automaticky, aby dokázali bez čakania vytvárať snímky a prenášať údaje. Toto zjednodušenie koncových procesov znižuje náklady a šetrí čas.

Pripojte sa k nášmu vývojárskej portálu

Program pre vývojárov spoločnosti Canon umožňuje externým spoločnostiam a vývojárom každého druhu prevziať si súpravu pre vývojárov softvéru, pripojiť sa k produktom a technológii Canon a získavať cennú podporu a poradenstvo.

Spolupracujte s nami

Registrovaní vývojári môžu získať prístup k podrobnej dokumentácii, informáciám API, voľne si ich prevziať a zároveň používať špeciálnu softvérovú knižnicu, ako aj interagovať s inými používateľmi. Účelom týchto technických zdrojov je pomôcť softvérovým inžinierom zostaviť prispôsobené aplikácie plné funkcií založené na našich produktoch.

alt text

O SPOLOČNOSTI CANON

Prečo práve Canon?

Spoločnosť Canon je už vyše 80 rokov lídrom v oblasti zobrazovania. Sme popredným poskytovateľom riešení na digitálne zobrazovanie pre spotrebiteľov, medzipodnikovú komunikáciu a priemysel. Zobrazovanie je srdcom nášho podnikania a zaviazali sme sa ľuďom pomáhať posúvať hranice možností prostredníctvom vysokokvalitnej fotografie a videa.

In a studio, a man adjusts a studio light pointing at a handbag while a colleague seated at a desk views the image of the handbag in software on a monitor.

POTREBUJETE POMOC?

Chcete sa dozvedieť viac o tomto produkte?

Related articles