Canon Camera

Kontrolná jednotka

Kontrolná jednotka zariadenia Canon imagePRESS C10010VP

Odstráňte manuálnu kontrolu výtlačkov na zariadení série imagePRESS C10010VP vďaka presnému automatizovanému zabezpečeniu kvality pri každej strane.

 • Zisťovanie chýb

  s priemerom 0,2 mm

 • 64 nastaviteľných zón

  na prispôsobenie kontroly na každej strane

 • 9 úrovní citlivosti

  Nastaviteľné pre každú kontrolnú zónu

 • Zabezpečte dokonalé výtlačky bez manuálnej kontroly

  Kontrolná jednotka monitoruje, či sa na jednotlivých vytlačených stranách nenachádzajú chyby, ako sú nečistoty, skreslenia a pruhy, pričom disponuje možnosťou odstránenia a automatického opätovného vytlačenia chybných strán. Môžete si tak udržať trvalú kvalitu bez vynaloženia času a výdavkov na fyzickú kontrolu.

  Zabezpečte dokonalé výtlačky za každých okolností

  Kontrolná jednotka má vysokú presnosť a rozpoznáva nedokonalosti s veľkosťou už od 0,2 mm bez spomalenia tlače, aby ste mohli zaistiť, že každá strana je dôsledne bez chýb.

  Šetrite čas s automatickou opätovnou tlačou

  Stránky, ktoré nespĺňajú kritériá kontroly, možno automaticky odstrániť a opätovne vytlačiť, aby sa zabezpečila vysoká kvalita výstupu bez manuálneho zásahu.

  Optimalizujte presnosť, využívanie zdrojov a produktivitu stanovením prioritných kontrolných oblastí

  Používatelia môžu nastaviť až 64 zón na každej strane s deviatimi možnými úrovňami citlivosti. Vyšší štandard kvality by sa mohol nastaviť napríklad pre logá spoločnosti a menej prísna kontrola v prípade obrázkov na pozadí. To pomáha zabrániť plytvaniu zdrojmi na zbytočné opätovné výtlačky bez toho, aby boli ohrozené podrobnosti, na ktorých záleží.

  Inspection Unit

  Zlepšenia bez kompromisov

  Pri manuálnej kontrole je zvyčajne potrebná kvalifikovaná obsluha, ktorá strávi značné množstvo času kontrolou chýb na jednotlivých stranách, čo predstavuje drahý proces, pri ktorom môže stále dochádzať k chybám spôsobeným ľudským faktorom. Prenechajte tento proces kontrolnej jednotke, čím ušetríte čas a zároveň zaistíte presnosť.
  Zistite viac [pdf, 444 kb]

  Súvisiace produkty a riešenia

 • Pokročilé automatizované moduly

  Automatizované moduly pre zariadenia imagePRESS C10010VP

  Zaistite kvalitné výtlačky s jednotnými farbami prostredníctvom automatizovaného zabezpečenia kvality – môžete tak ušetriť čas a výdavky na manuálnu kontrolu a úpravu.

 • Snímacia jednotka

  Snímacia jednotka zariadenia imagePRESS C10010VP

  Dosiahnite jednotné výsledky na každej strane. Snímacia jednotka pred tlačou aj počas nej automaticky nastaví a monitoruje registráciu spredu dozadu a farebný odtieň, ktoré priebežne upravuje na zaistenie súladu s nastaveniami úlohy.

 • Séria imagePRESS C10010VP

  Séria imagePRESS C10010VP je určená pre prostredia, kde treba dosahovať ešte vyšší objem, širšie spektrum využitia, vyššiu kvalitu a vyššie zisky.

 • Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?