MAKE IT '22

Bolo potešením privítať našich zákazníkov a kolegov z celého regiónu EMEA na našom prvom podujatí naživo v tomto roku. Zdieľali sme nové poznatky, nadväzovali kontakty – môžeme povedať, že to bola mimoriadne úspešná akcia.

Zmeškali ste podujatie naživo? Zbierku najdôležitejších informácií vrátane prezentácií, ukážok a obchodných inovácií si teraz môžete pozrieť na našej ľahko použiteľnej stránke o podujatiach B2B.

 • UDALOSŤ

  Podujatie Make It '22

  Naše prvé podujatie naživo od roku 2019. Prostredníctvom podnetných prezentácií a cielených obchodných aktivít sme sa podelili o nové pohľady na produkčnú tlač a zamerali sa na to, ako môžete v súčasnom svete vytvárať väčšiu hodnotu pre svojich zákazníkov.

 • UDALOSŤ

  Podujatie Make It 2021

  Digitálny zážitok a festival – online podujatie číslo jeden pre tlačový priemysel. V čase, keď podniky zápasili s „novým normálom“, sme pripravili vzrušujúcu zostavu živých ukážok produktov, odborného poradenstva z celého sveta a inšpiratívnych prednášok.

muž pozerajúci na smartfón

Svet odborných znalostí pre vašu tlačiarenskú firmu

Pozrite si inšpiratívny obsah a cenné podnikateľské informácie od medzinárodných odborníkov. Sme tu, aby sme vám pomohli obnoviť váš podnik a rásť.

Praktické miestne rady

Na konferencii Make It '22 sa spájajú podnetné prezentácie so živými ukážkami technológií a cielenými kurzami a zasadnutiami zameranými na rozvoj podnikania, ktoré vám pomôžu predstaviť si a dosiahnuť nové úrovne úspechu.

skupina ľudí na stretnutí

Chcete sa nechať inšpirovať a objaviť spôsoby, ako rozvíjať svoje podnikanie?

Zoznámte sa s najnovšími technológiami Canon. Zaregistrujte sa a prihláste sa do našej hybridnej platformy pre podujatia, aby ste získali okamžitý prístup k množstvu užitočných informácií a video obsahu, ktorý pokrýva všetko od myšlienok týkajúcich sa obchodného rastu a budúcnosti tlačového priemyslu až po vzrušujúce technologické ukážky a kľúčové prezentácie z celého odvetvia Canon EMEA.

 • Nech sa rozvíja

  Prechod od režimu prežitia k prosperite na základe súčasných a budúcich príležitostí.

 • Nech sa to počíta

  Naša najnovšia analytická správa zdôraznila, že je dôležité demonštrovať potenciálnym a existujúcim klientom návratnosť investícií do digitálnej tlače, a to jasnými obchodnými podmienkami spojenými s obchodnými cieľmi.

 • Nech je to bezproblémové

  Inteligentná a škálovateľná automatizácia, ktorá maximálne využíva súčasné a budúce investície do predtlačovej, tlačovej a dokončovacej technológie a zároveň pomáha naplno rozvinúť kreativitu a produktivitu vášho tímu.

imagePRESS V1000

Preskúmajte najnovší imagePRESS: farebný digitálny tlačiarenský stroj Pro Print pre stredne veľké objemy tlače, vybavený spoľahlivými funkciami a inovatívnymi technológiami.
ZISTITE VIAC
imagePRESS V1000 Basic

Súvisiace produkty a riešenia

 • Arizona 135 GT
  Vstúpte do sveta nových možností tlače s naším sortimentom Arizona: priemyselná a špeciálna tlač pre aplikácie presahujúce trh s prezentačnou grafikou.
 • dvaja spolupracujúci profesionáli

  Softvér na automatizovanú správu dokumentov

  Zoznámte sa s našimi riešeniami určenými na transformáciu spôsobu, akým vytvárate a spravujete komunikáciu so zákazníkmi a obchodnú dokumentáciu založenú na údajoch, a to vo viacerých výstupných kanáloch.
 • imagePROGRAF PRO-4100S

  Veľkoformátové tlačiarne Canon imagePROGRAF

  Pozrite si naše rastúce portfólio veľkoformátových tlačiarní imagePROGRAF, ktoré poskytujú vynikajúcu kvalitu a produktivitu s ľahko použiteľným funkciami a vyhovujú každému pracovnému prostrediu.
 • varioPRINT 140
  Objavte náš sortiment tonerových produkčných tlačiarenských strojov pre čiernobiele aplikácie od výkonného modelu TITAN po riešenia strednej a základnej kategórie v súlade s vašimi potrebami.
 • POTREBUJETE POMOC?

  Chcete sa obrátiť na zástupcu spoločnosti Canon?