LEGRIA 4K AND FULL HD CAMCORDERS
alt text goes here

Videokamery LEGRIA s rozlíšením 4K a full HD pre video nadšencov

Vytvárajte špičkové videá a vyjadrite v nich svoju vášeň pre rozprávanie príbehov pomocou videokamier radu LEGRIA HF G.

Prvotriedna kvalita a kreativita

Modelový rad LEGRIA HF G prináša jednoducho použiteľné videokamery vybavené pokročilými technológiami a rozsiahlymi kreatívnymi ovládacími prvkami, ktoré sú ideálne pre vlogerov, tvorcov dokumentárnych filmov a amatérskych filmárov.

Pokročilá technológia

Zachyťte neuveriteľne plynulé a živé video – dokonca aj pri nevyhovujúcom osvetlení – vďaka funkciám, ako je snímač CMOS typu 1.0 s rozlíšením 4K alebo snímač CMOS PRO, vstavaný neutrálne sivý filter, 5-osová stabilizácia obrazu so zosilneným stabilizátorom obrazu a širokým dynamickým kontrastom.

Advanced technology

Pohodlné kreatívne snímanie

Vychutnajte si jednoduché ručné snímanie s profesionálnym zoomom, vyklápacím hľadáčikom a intuitívnou dotykovou obrazovkou. Pomocou funkčných tlačidiel a otočného ovládača môžete pohodlne ovládať zariadenie, urýchliť jeho používanie a pripojiť mikrofón a slúchadlá na nahrávanie zvuku vo vysokej kvalite.

Comfortable creative shooting

4K alebo Full HD?

Objavte výhody nahrávania v kvalite 4K alebo Full HD – od rozlíšenia obrazu až po ukladanie dát, úpravu a prehrávanie –, aby ste si vybrali zariadenie, ktoré je vyhovie všetkým vašim kreatívnym projektom teraz aj v budúcnosti.

Prečítajte si viac

4k or Full HD?

Ktoré zariadenie značky Canon najlepšie vyhovuje vašim potrebám pri snímaní videozáznamov

Nieste si istí, ktoré zariadenie značky Canon vám bude najlepšie vyhovovať? Porovnajte výhody snímania videa pomocou videokamery LEGRIA, fotoaparátu EOS s vymeniteľnými objektívmi a našich kompaktov.

Prečítajte si viac

Which Canon camera is best for your video needs

Nenašli ste to, čo ste chceli?

  • Canon
  • Videokamery radu LEGRIA HF G