Profesionálne displeje

Canon DP-V1830 – Profesionálny displej

Profesionálny monitor DP-V1830 vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu určenému do štúdia aj do terénu prináša mimoriadnu kvalitu zobrazovania s rozlíšením 4K HDR.

Technické parametre

 • Notification Imagee

  18-palcový displej s rozlíšením 4K HDR

  Panel LCD s rozmermi 3 840 x 2 160 poskytuje celoplošnú svietivosť 1 000 cd/m²

 • Notification Imagee

  Výnimočná kvalita obrazu

  Spĺňa štandardy Dolby Vision a EBU TECH3320*

 • Notification Imagee

  Pokročilé monitorovanie HDR

  Osciloskop, nepravé farby, kontrola rozsahu a mnoho ďalšieho

 • Notification Imagee

  Nekompromisné možnosti pripojenia

  1x vstup HDMI a konektory 12G-SDI (4x vstup a 4x výstup)

 • Notification Imagee

  Zobrazenie Dual/Quad a podpora rozlíšenia 8K

  Na bezproblémové monitorovanie viacerých kamier a pracovné postupy s vysokým rozlíšením

 • Notification Imagee

  Robustný a prenosný

  Kompaktná a ľahká 7,5 kg konštrukcia

* Hodnotenie triedy 1A, pokiaľ ide o kontrastný pomer, maximálnu svietivosť, úroveň čiernej, jednotnosť svietivosti a čas oneskorenia.

Monitorovacie nástroje HDR

Model DP-V1830 je vybavený oceňovanými pokročilými nástrojmi spoločnosti Canon na monitorovanie HDR, ktoré pomáhajú pri vyhodnocovaní obsahu HDR a poskytujú podrobné a presné informácie týkajúce sa každého aspektu zobrazovaného signálu.

Canon Camera

18-palcový displej s výnimočným jasom

Displej DP-V1830 je vybavený 18-palcovým panelom LCD s rozlíšením 4K UHD, s celoplošnou a jednotnou svietivosťou až 1000 cd/m². Tento monitor je doplnený mimoriadne nízkou úrovňou čiernej 0,001 cd/m² a poskytuje bezchybný výkon a presnosť HDR.

Verná reprodukcia farieb a detailná kvalita obrazu HDR

Pokročilá technológia zobrazovania a lokálneho stmievania od spoločnosti Canon poskytuje špičkový jas, detailné tiene a široký farebný gamut na celej obrazovke. Vytváranie výnimočného obsahu HDR, dosiahnutie certifikácie Dolby Vision a stupňa 1A podľa noriem EBU TECH33201.

1 Hodnotenie stupňa 1A dosiahnuté pre kontrastný pomer, špičkový jas, úroveň čiernej, rovnomernosť jasu a čas oneskorenia.

Canon Camera
Canon Camera

Súbežné zobrazenie Dual/Quad a podpora rozlíšenia 8K

Displej DP-V1830 podporuje súbežné zobrazovanie až do rozlíšenia 4K v usporiadaní Dual alebo Quad na zabezpečenie konsolidovaného monitorovania viacerých kamier. Takisto dokáže podporovať signály 8K, takže je pripravený na budúce pracovné postupy s vysokým rozlíšením.

Ľahký a prenosný dizajn

Vďaka kompaktnému 7,5 kg telu je displej DP-V1830 ideálny pre produkciu v pohybe. Možnosti vstupu DC, štandard VESA a upevnenie na 19-palcovú konzolu poskytujú mimoriadnu flexibilitu.

Canon Camera
Canon Camera

Nekompromisné možnosti pripojenia na jednoduchú integráciu

Displej DP-V1830 je vybavený 1 vstupom HDMI a konektormi 12G-SDI (4x vstup a 4x výstup), ktoré dokážu preniesť signály v rozlíšení 4K pri frekvencii 60P, pomere strán 4 : 2 : 2 a 10-bitovom formáte alebo v rozlíšení 4K pri frekvencii 30P, pomere strán 4 : 4 : 4 a 12-bitovom formáte, čo je ideálne na bezproblémové začlenenie do mnohých pracovných postupov.

DP-V1830

Obsah balenia

 • Monitor DP-V1830

 • Inštalačná príručka

 • Leták s upozorneniami

Súvisiace produkty