Profesionálne displeje

Canon DP-V1830

Profesionálny monitor DP-V1830 vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu určenému do štúdia aj do terénu prináša mimoriadnu kvalitu zobrazovania s rozlíšením 4K HDR.

Technické parametre

 • 18-palcový displej s rozlíšením 4K HDR

  Panel LCD s rozmermi 3 840 x 2 160 poskytuje celoplošnú svietivosť 1 000 cd/m²

 • Výnimočná kvalita obrazu

  Spĺňa štandardy Dolby Vision a EBU TECH3320*

 • Pokročilé monitorovanie HDR

  Osciloskop, nepravé farby, kontrola rozsahu a mnoho ďalšieho

 • Nekompromisné možnosti pripojenia

  1x vstup HDMI a konektory 12G-SDI (4x vstup a 4x výstup)

 • Zobrazenie Dual/Quad a podpora rozlíšenia 8K

  Na bezproblémové monitorovanie viacerých kamier a pracovné postupy s vysokým rozlíšením

 • Robustný a prenosný

  Kompaktná a ľahká 7,5 kg konštrukcia

* Hodnotenie triedy 1A, pokiaľ ide o kontrastný pomer, maximálnu svietivosť, úroveň čiernej, jednotnosť svietivosti a čas oneskorenia.

PODPORA PRODUKTU

Dostupná aktualizácia

Nový firmvér (v1.1) ponúka úplne nové funkcie vrátane ďalších nástrojov na monitorovanie HDR, viacnásobného zobrazenia SDI/HDMI a ďalších. Integrovaný prepínač SDI je teraz k dispozícii za ďalší poplatok pre jednoduchšiu produkciu s viacerými kamerami.

Monitorovacie nástroje HDR

Model DP-V1830 je vybavený oceňovanými pokročilými nástrojmi spoločnosti Canon na monitorovanie HDR, ktoré pomáhajú pri vyhodnocovaní obsahu HDR a poskytujú podrobné a presné informácie týkajúce sa každého aspektu zobrazovaného signálu.

 • Osciloskop HDR/Zobrazenie priebehu RGB Parade

  Analyzujte jas obrázka zľava doprava s monitorovacím mierkou podporujúcou IRE, PQ, HLG a dokonca aj signály denníka od viacerých výrobcov.

 • Nepravá farba HDR

  Vizuálne predstavuje expozíciu a orezanie obrazu na základe podrobných a prispôsobiteľných farebných stupníc pre IRE, PQ alebo HLG.

 • Kontrola rozsahu

  Prepne výstup zobrazenia na monochromatický a umožní používateľovi určiť úroveň najvyššieho jasu, aby sa dali ľahko identifikovať oblasti, ktoré si vyžadujú úpravu.

 • Kontrola hodnoty pixelu/graf farebnosti

  Dôkladne preskúmajte hodnoty farby a jasu konkrétneho pixelu. Zobrazí sa aj graf CIE, ktorý zobrazuje polohu umiestnenie farebného priestoru pixelu alebo celú farebnú škálu snímky.

 • Zobrazenie mimo gamut

  Prepne výstup zobrazenia na monochromatický a zvýrazní farby mimo zvoleného farebného gamutu. Používateľ si môže vybrať buď ITU-R BT.709, alebo natívny gamut.

 • Porovnávacie zobrazenie HDR/SDR

  Pokročilá funkcia, ktorá konvertuje obsah HDR na SDR na porovnanie bok po boku. Táto funkcia sa môže použiť na porovnanie pôvodného obsahu s povoleným LUT alebo CDL používateľa.

 • Histogram HDR

  Grafické znázornenie distribúcie jasu v zábere. Táto funkcia môže tiež znázorňovať rozsahy jasu SDR a HDR.

 • Kontrola svietivosti snímky

  Inovatívny nástroj, ktorý používateľom umožňuje pri zobrazení videosekvencií pozorne sledovať zmeny najvyššieho jasu v čase.

 • Zobrazenie viacerých údajov

  Používajte súčasne viacero nástrojov monitorovania HDR bez toho, aby vám bránili v pohľade na zobrazené snímky.

18” Display with Exceptional Brightness

18-palcový displej s výnimočným jasom

Displej DP-V1830 je vybavený 18-palcovým panelom LCD s rozlíšením 4K UHD, s celoplošnou a jednotnou svietivosťou až 1000 cd/m². Tento monitor je doplnený mimoriadne nízkou úrovňou čiernej 0,001 cd/m² a poskytuje bezchybný výkon a presnosť HDR.

Verná reprodukcia farieb a detailná kvalita obrazu HDR

Pokročilá technológia zobrazovania a lokálneho stmievania od spoločnosti Canon poskytuje špičkový jas, detailné tiene a široký farebný gamut na celej obrazovke. Vytváranie výnimočného obsahu HDR, dosiahnutie certifikácie Dolby Vision a stupňa 1A podľa noriem EBU TECH33201.

1 Hodnotenie stupňa 1A dosiahnuté pre kontrastný pomer, špičkový jas, úroveň čiernej, rovnomernosť jasu a čas oneskorenia.

Faithful Colour Reproduction and Detailed HDR Image Quality
Simultaneous Dual/Quad Display and 8K Support

Súbežné zobrazenie Dual/Quad a podpora rozlíšenia 8K

Monitor DP-V1830 podporuje súbežné zobrazovanie až do rozlíšenia 4K v usporiadaní Dual alebo Quad na zabezpečenie konsolidovaného monitorovania viacerých kamier. Táto funkcia podporuje súčasné prezeranie SDI a HDMI signálov, ako aj jednotlivých obrazových profilov alebo LUT používateľa pre každý vstup*. Takisto dokáže podporovať videosignály 8K, takže je vhodná na budúce pracovné postupy s vysokým rozlíšením.

*K dispozícii vo firmvéri od júla 2022

Integrovaný prepínač SDI

Model DP-V1830 je vybavený výstupom MULTI-FUNC SDI*, ktorý umožňuje zariadeniu fungovať ako 4-smerný vstupný prepínač SDI, čo umožňuje efektívnejšiu produkciu v prípade použitia viacerých kamier. Tento integrovaný prepínač môže podporovať rôzne využitia v rámci pracovného postupu, napríklad pri odosielaní výstupu na monitor režiséra, externé záznamové zariadenie alebo do programu živého vysielania.

*Vyžaduje sa platená licencia, ktorá bude dostupná vo firmvéri od júla 2022

Canon Camera
Lightweight and Portable Design

Ľahký a prenosný dizajn

Vďaka kompaktnému 7,5 kg telu je displej DP-V1830 ideálny pre produkciu v pohybe. Možnosti vstupu DC, štandard VESA a upevnenie na 19-palcovú konzolu poskytujú mimoriadnu flexibilitu.

Nekompromisné možnosti pripojenia na jednoduchú integráciu

Displej DP-V1830 je vybavený 1 vstupom HDMI a konektormi 12G-SDI (4x vstup a 4x výstup), ktoré dokážu preniesť signály v rozlíšení 4K pri frekvencii 60P, pomere strán 4 : 2 : 2 a 10-bitovom formáte alebo v rozlíšení 4K pri frekvencii 30P, pomere strán 4 : 4 : 4 a 12-bitovom formáte, čo je ideálne na bezproblémové začlenenie do mnohých pracovných postupov.

Canon Camera
Canon Camera

Diaľkové ovládanie/prepojenie s viacerými displejmi*

Pre väčšiu flexibilitu a pohodlné ovládanie môžete model DP-V1830 prepojiť s počítačom, tabletom alebo smartfónom (cez pripojenie LAN), čím aktivujete webové používateľské rozhranie diaľkového ovládania. Toto používateľské rozhranie optimalizované pre dotykové zariadenia umožňuje prezeranie záberov v reálnom čase, ponúka detailné informácie o signále a priame ovládanie vstupov, monitorovacích nástrojov a nastavení. Okrem toho môžu používatelia pripojiť viacero displejov značky Canon prostredníctvom lokálnej siete na úpravu nastavení obrazu alebo na súčasné prepínanie viacerých vstupov.

*K dispozícii vo firmvéri od júla 2022

DP-V1830

Obsah balenia

 • Monitor DP-V1830

 • Inštalačná príručka

 • Leták s upozorneniami

[SUPPORT]

Chcete, aby vás kontaktoval zástupca spoločnosti Canon?

Ak potrebujete ďalšiu podporu a rady, obráťte sa na jedného z našich špecialistov spoločnosti Canon, ktorý vás kontaktuje a poskytne vám podrobné informácie o tom, ako je možné tento monitor používať vo vašej výrobe.

Súvisiace produkty