PIXMA Kvalita a rýchlosť

Rad produktov PIXMA je určený na dosiahnutie najvyššej kvality tlače. Kombinácia jedinečných technológií tlače spolu s atramentovými kazetami a papierom od spoločnosti Canon zaručujú výnimočné výsledky s kvalitou na úrovni fotoštúdia.

quality-banner-310x180_v2.png

Technológia FINE

Zažite fotografie vo fantastických detailoch

FINE je jedinečná technológia tlače od spoločnosti Canon, ktorou disponuje každá tlačiareň PIXMA a ktorá umožňuje rýchlu tlač fotografií vo fantastických detailoch. Vysoká presnosť umiestnenia atramentu sa dosahuje použitím veľkého množstva nahusto umiestnených mikroskopických kvapôčok dýzy vytvorených procesom fotolitografie.

Hybridný systém atramentov

Ostrý text a živé farby fotografií

Na špičkovú reprodukciu farieb v obrázkoch a ostrý text v dokumentoch používajú mnohé tlačiarne PIXMA farbivové atramenty a pigmentované čierne atramenty. Farbivové atramenty sa používajú na dosiahnutie fotografických výtlačkov výnimočnej kvality so živými farbami a čierne pigmentované atramenty sa používajú na dosiahnutie ostrých a jasných výtlačkov s malými písmenami a ostrými čiarami.

hybrid-inks-banner-370x180.png
photo-inks-banner-370x180.png

Atramenty pre fotografie

Kvalitné fotografie s dlhou životnosťou priamo v domácnosti

Chránia vzácne spomienky po dlhú dobu. Kombináciou originálnych atramentov a papierov spoločnosti Canon maximalizujete fantastickú schopnosť tlače technologického systému tlačovej hlavy FINE, ktorej výsledkom sú živšie a krajšie fotografie, ktoré majú dlhodobejšiu odolnosť voči blednutiu farieb.

Atramenty ChromaLife100+ ponúkajú zlepšenia reprodukcie farieb a hĺbky čiernej na získanie živších fotografií. Výtlačky majú životnosť viac ako 200 rokov v albume fotografií, približne 40 rokov pri vystavení v sklenenom rámiku (odolnosť voči svetlu) a 10 rokov bez skleneného rámika (odolnosť voči plynom).