Objektívy pre EOS M

Canon Mount Adapter EF-EOS M

Pomocou tohto ľahkého upevňovacieho adaptéra môžete k svojmu fotoaparátu EOS M pripevniť akýkoľvek objektív EF bez toho, aby sa znížila kvalita fotografií či rýchlosť snímania.

Výhody

 • Malý a ľahký upevňovací adaptér EF-M pre fotoaparáty EOS M

 • Kompatibilný s celým sortimentom

 • Odnímateľný držiak na statív

Detailnosť

 • Malý a ľahký upevňovací adaptér EF-M

  Upevňovací adaptér EF-EOS M je malý a ľahký, aby dokonale ladil s fotoaparátom EOS M, pričom sa mimoriadne ľahko prenáša, aby ste ho mohli mať neustále so sebou. Umožňuje vám použiť držiak EF-M na fotoaparáte EOS M na pripojenie ľubovoľného z bohatého sortimentu objektívov systému EOS - čím sa pred vami otvára svet neslýchaných tvorivých možností.

 • Kompatibilný s kompletným sortimentom objektívov Canon EF a EF-S

  Rozšírte svoj systém EOS M a objavujte hranice vlastnej kreativity. Upevňovací adaptér EF-EOS M vám zabezpečuje prístup ku kompletnej ponuke objektívov Canon EF a EF-S, aby ste mohli využívať nielen svoje súčasné objektívy, ale zároveň skúšať nové, a tak sa pokúšať o získanie záberov podľa vlastných predstáv. Spomínaný široký sortiment zahŕňa objektívy s fixným zaostrením, ako aj zoomom pokrývajúcim ohniskové vzdialenosti od 8 mm do 800 mm - aby ste mohli zachytávať čokoľvek od fascinujúcich širokouhlých krajiniek až po extrémne telefotografické zábery vzdialených živočíchov v divočine. Experimentovať môžete aj so špecializovanými objektívmi typu Makro, ktoré vám umožňujú snímať dokonalé makrosnímky skrytých detailov bežného života, prípadne typu Rybie oko, ktoré vám dávajú príležitosť vytvárať jedinečné fotografické efekty.

 • Odnímateľný držiak na statív

  V záujme zaistenia dokonalého vyváženia fotoaparátu počas snímania záberu a získavania nádherných snímok s menej výrazným rozostrením obsahuje upevňovací adaptér EF-EOS M odnímateľný držiak na statív, ktorý vám dáva možnosť podoprieť ťažké objektívy na statíve.

Canon Mount Adapter EF-EOS M
Hodnotenia a recenzie