Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

Kompaktný objektív so zoomom pre fotoaparáty EOS-M vás vtiahne priamo do diania. Stabilizátor obrazu Image Stabilizer zabraňuje rozostreniu, ku ktorému dochádza pri pohybovaní fotoaparátom. Technológia STM zaručuje plynulé a tiché zaostrovanie počas snímania videí.

Výhody

  • S fotoaparátom EOS-M sa dostanete do stredu diania
  • Optický stabilizátor obrazu Image Stabilizer dodá snímkam ostrosť
  • Dostatočne kompaktný, aby ste ho mohli zobrať kamkoľvek
  • Plynulé, takmer tiché zaostrovanie s technológiou STM
  • Rýchle zmeny nastavení vďaka prstencu na manuálne nastavenie zaostrenia
  • Snímanie kvalitných obrázkov – plné ostrých detailov a bohatých farieb

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

Kompaktný objektív so zoomom, ktorý vás vtiahne priamo do diania


Objektív EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM, ktorý vás vtiahne priamo do diania, je určený exkluzívne pre fotoaparáty EOS-M. Je ideálnym spoločníkom pre objektív Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, ktorý vám umožní zachytiť vzdialené objekty zblízka – dokonalý pre fotografovanie prírody, športov a cestovateľských zážitkov.

Optická stabilizácia obrazu Image Stabilizer


Objektív EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM obsahuje stabilizátor obrazu Image Stabilizer, ktorý zabraňuje rozostreniu, ku ktorému dochádza pri náhodnom pohýbaní fotoaparátom počas snímania – známym ako chvenie kamery. Rýchlosť uzávierky môže byť až o 3,5 kroku pomalšia než je bežné, čo umožňuje snímanie fotografií z ruky pri slabšom osvetlení.

Technológia zaostrovania STM


Technológia krokového motorčeka (STM) zaručuje rýchle a presné zaostrovanie pri fotografovaní a plynulé a tiché zaostrovanie pri filmovaní. Keďže pohyby motorčeka STM sú plynulé a tiché, videoklipy nenarúšajú neželané zvuky zaostrovania a náhleho preostrovania.

Kvalitné snímky, na ktoré budete hrdí


Sofistikované optické materiály zabezpečujú fotografie, ktoré sú plné ostrých detailov, dynamického kontrastu a bohatých farieb. Zvýraznite želaný objekt tým, že ho zaostríte s jemne rozostreným pozadím.

Navrhnutý tak, aby bolo snímanie úžasných fotografií hračkou


Prstenec na manuálne zaostrenie umožňuje rýchlo a jednoducho kedykoľvek zmeniť zaostrenie. Najmenšia zaostrovacia vzdialenosť 1meter je úžasná na zachytávanie jedinečných portrétov a detailných záberov.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM Hodnotenia a recenzie

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

Teleskopické objektívy

Sú vybavené väčšími ohniskovými vzdialenosťami, ktoré vám umožnia priblížiť sa k objektu bez toho, aby ste zasiahli do scény.