Canon EF-M 22mm f/2 STM

EF-M 22mm f/2 STM

22 mm širokouhlý plochý objektív s držiakom EF-M - ideálny na snímanie nádherných krajiniek a každodenné reportáže s fotoaparátom EOS M. Maximálna clona s hodnotou f/2,0 umožňuje snímať úžasné fotografie a videá pri slabom svetle.

Výhody

  • 22 mm širokouhlý objektív
  • Ľahko sa nosí s fotoaparátom EOS M
  • Špičkové výsledky pri slabom svetle vďaka clone s hodnotou f/2,0
  • Plynulé a tiché zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM
  • Špičková kvalita obrazu vďaka asférickým prvkom objektívu
  • Snímajte s jemne rozostreným pozadím

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF-M 22mm f/2 STM

22 mm širokouhlý objektív - pre diskrétne reportáže


Tento ultratenký a ľahký 22 mm širokouhlý plochý objektív s fixným zaostrením je určený pre fotoaparáty EOS M a ponúka diskrétne snímanie ideálne na bežné reportáže. Širokouhlý pohľad vtesná do záberu viac, aby ste na každej fotografii dokázali nasnímať väčšiu časť scény ako za normálnych okolností. Táto vlastnosť je mimoriadne vhodná na snímanie nádherných krajiniek a skupinových fotografií.

Ľahko prenosný na cestách s fotoaparátom EOS M


Tento objektív sa ľahko prenáša bez ohľadu na cieľ vašej cesty. Vyznačuje sa ultratenkým a ľahkým prevedením so štýlovým hliníkovým exteriérom a držiakom EF-M vhodným pre váš fotoaparát EOS M.

Špičkové výsledky pri slabom svetle vďaka clone s hodnotou f/2,0


Objektív EF-M 22 mm f/2 STM vďaka širokej maximálnej hodnote clony f/2,0 produkuje fantastické výsledky aj v podmienkach so slabým osvetlením. Umožňuje vám zachytiť prirodzenú atmosféru večerných a nočných scenérií na fotografiách a videu bez použitia blesku či statívu, čím získavate slobodu v podobe možností komfortného snímania výnimočných záberov z ruky a v ľubovoľných svetelných podmienkach.

Plynulé a tiché zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM


Záznam kvalitných videí, ktoré sú vždy dokonale ostré, je vďaka režimu Movie Servo AF hračka. Tento režim využíva technológiu vnútorného zaostrovania a krokovacieho motorčeka STM pre tiché kontinuálne zaostrovanie v režime videí. Vaše videá sú tak plynulé s minimom rozostrených úsekov.

Špičková kvalita obrazu vďaka asférickým prvkom objektívu


Ostrá, vysokokontrastná a neskreslená kvalita obrazu je zaručená aj pri snímaní pri slabom svetle vďaka asférickým prvkom objektívu korigujúcim prípadné sférické aberácie, ktoré by mohli znehodnotiť váš záber. Objektív je vybavený aj povrchovými vrstvami Super Spectra napomáhajúcimi dosahovaniu presného vyváženia farieb a vysokého kontrastu, pričom zároveň potláčajú efekt oslnenia a zdvojenia v záujme produkcie nádherných záberov v ľubovoľných svetelných podmienkach.

Snímajte s jemne rozostreným pozadím


Ak chcete vytvárať profesionálne pôsobiace fotografie, ktoré zapôsobia na ľudí, objektív EF-M 22 mm f/2 STM vám umožní snímať nádherné zábery s jemne rozostreným pozadím, ktoré zvýrazňujú váš objekt a eliminujú rušivé prvky.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF-M 22mm f/2 STM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EF-M 22mm f/2 STM Hodnotenia a recenzie

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

Širokouhlé objektívy

Rozšírte si zorné pole a zmestite do záberu viac pomocou našich širokouhlých objektívov.