Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Univerzálny a ľahko prenosný objektív s 18-55 mm zoomom a držiakom EF-M pre fotoaparát EOS M. Je ideálny pre statické snímky alebo videá, keďže dokáže zachytiť všetko od úžasných krajiniek a nádherných portrétov až po rýchlu akciu.

Výhody

  • Univerzálny objektív s 18-55 mm zoomom - ideálny na každý deň
  • Ľahko sa nosí s fotoaparátom EOS M
  • Plynulé a tiché zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM
  • Dynamická IS pre plynulé videá
  • Dokonale ostré snímky so 4-krokovým stabilizátorom obrazu
  • Rýchle automatické zaostrenie pri fotografiách, kompletne manuálne vyradenie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Univerzálny objektív s 18-55 mm zoomom - ideálny na každý deň


Vysokokvalitný štandardný objektív EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM so zoomom je ideálny na každodenné použitie. Pokrýva 18-55 mm ohniskovú vzdialenosť a dokáže tak snímať nádherné portréty s jemne rozostreným pozadím, ako aj rýchlu akciu.

Ľahko sa nosí s fotoaparátom EOS M


Tento objektív sa ľahko prenáša bez ohľadu na cieľ vašej cesty. Vyznačuje sa kompaktným a ľahkým prevedením so štýlovým hliníkovým exteriérom a držiakom EF-M vhodným pre váš fotoaparát EOS M.

Plynulé a tiché zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM


Záznam kvalitných videí, ktoré sú vždy dokonale ostré, je vďaka režimu Movie Servo AF hračka. Tento režim využíva technológiu vnútorného zaostrovania a krokovacieho motorčeka STM pre tiché kontinuálne zaostrovanie v režime videí. Vaše videá sú tak plynulé s minimom rozostrených úsekov.

Dynamická IS pre plynulé videá


Chvenie fotoaparátu nie je problémom pri snímaní videa z ruky ani pri pešom nasledovaní snímaného objektu. Objektív EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM využíva dynamickú stabilizáciu obrazu v režime videí na potláčanie valivého pohybu a chvenia v záujme dosahovania stabilných záberov.

Dokonale ostré snímky so 4-krokovým stabilizátorom obrazu


Objektív EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM zachytáva dokonale ostré fotografie aj pri snímaní z ruky pri slabom osvetlení. Tento objektív zahŕňa štvorkrokovú technológiu stabilizácie obrazu od spoločnosti Canon, ktorá redukuje chvenie fotoaparátu a umožňuje vám zachytávať špičkové zábery pri slabom osvetlení s prakticky nulovým reálne viditeľným zvýšením rozostrenia záberu.

Rýchle automatické zaostrenie pri fotografiách, kompletne manuálne vyradenie


Zachytenie okamihu na nádherných fotografiách je úplne jednoduché vďaka rýchlemu a dokonale presnému systému automatického zaostrovania, ktorý prináša rýchle a presné automatické zaostrovanie neoceniteľné pri snímaní fotografií. V plne manuálnom režime sa môžete kedykoľvek chopiť ovládania, čím zároveň získate možnosť úpravy zaostrenia bez opustenia režimu AF.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Related Products