Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

Zachytávajte dramatické krajinky s objektívom s mimoriadne širokouhlým 11 – 22 mm zoomom a upevňovacím adaptérom EF-M. Kompaktný a ľahký objektív, ktorý sa jednoducho prenáša s kompaktnými fotoaparátmi EOS, prináša prvotriednu kvalitu fotografií a videí.

Výhody

  • Objektív s mimoriadne širokouhlým 11 – 22 mm zoomom a upevňovacím adaptérom EF-M
  • Kompaktný vysúvací objektív
  • Plynulé a tiché zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM
  • Dynamická IS pre plynulé videá
  • 3-kroková optická technológia stabilizácie obrazu Image Stabilizer
  • Vysoká kvalita obrázkov
  • Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0,15 m
  • Manuálny kotúč na zaostrovanie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

Zachytávajte dramatické krajinky


Tento objektív s mimoriadne širokouhlým 11 - 22 mm zoomom pre kompaktné systémy fotoaparátov EOS vtesná do záberu viac, aby ste na každej fotografii dokázali nasnímať väčšiu časť objektu ako za normálnych okolností. Táto vlastnosť je vhodná na snímanie dramatických krajiniek, ako aj bohato zdobených interiérov a nádhernej architektúry.

Jednoducho sa prenáša s kompaktnými systémami fotoaparátov EOS


Jednoducho sa kamkoľvek prenáša vďaka kompaktnému objektívu, ktorý sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a keď sa nepoužíva, zasunie sa.

Plynulé a tiché zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM


Záznam kvalitných videí, ktoré sú vždy dokonale ostré, je vďaka režimu Movie Servo AF hračka. Objektív využíva technológiu krokovacieho motora STM na tiché kontinuálne zaostrovanie v režime videa, vďaka čomu nie je narušená zvuková stopa videa pri zaostrovaní. Technológia STM poskytuje aj plynulú zmenu zaostrovania na dosiahnutie vysokokvalitných záberov.

Dynamická IS pre plynulé videá


Chvenie fotoaparátu je pri snímaní videa z ruky alebo pri sledovaní snímaného objektu na pešo dynamicky znížené. Dynamická stabilizácia obrazu je schopná korigovať väčšinu pohybov, vďaka čomu sa stabilizuje video nasnímané počas chôdze.

Ostré snímky s 3-krokovou technológiou Image Stabilizer


Objektív EF-M 11-22 mm f/4 - 5,6 IS STM prináša stabilné snímky aj pri snímaní z ruky pri slabom osvetlení. Objektív zahŕňa trojkrokovú optickú technológiu stabilizácie obrazu Image Stabilizer, ktorá redukuje chvenie fotoaparátu a umožňuje vám zachytávať špičkové zábery pri slabom osvetlení a redukovanom chvení fotoaparátu za všetkých podmienok.

Vynikajúca kvalita obrázkov


Ostrá kvalita obrazu s vysokým kontrastom je zaručená aj počas snímania pri slabom osvetlení vďaka dvom asférickým šošovkám a jednej šošovke UD. Objektívy sú vybavené aj povrchovými vrstvami Super Spectra, ktoré napomáhajú dosahovať presné vyváženie farieb a vysokého kontrastu a zároveň potláčať efekt oslnenia a zdvojenia v záujme produkcie nádherných záberov v ľubovoľných svetelných podmienkach.

Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0,15 m


Vďaka vzdialenosti zaostrenia 0,15 m sa môžete k vašim objektom ešte viac priblížiť, čo je vhodné pre zábery zblízka a krajinky. Nastavte režim zaostrovania AF+MF a vychutnajte si kompletné manuálne zaostrenie, ktoré umožňuje upraviť zaostrenie bez toho, aby ste museli opustiť režim AF.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM Hodnotenia a recenzie

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Related Products

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

Širokouhlé objektívy

Rozšírte si zorné pole a zmestite do záberu viac pomocou našich širokouhlých objektívov.