Canon EF 70-200mm f/2.8L USM

EF 70-200mm f/2.8L USM

Objektív EF 70-200mm f/2.8 L USM je vďaka profesionálnej kvalite a telefotografickému zaostreniu s rýchlou clonou obľúbený medzi fotografmi voľnej prírody a športov, ale aj svadieb a portrétov.

Výhody

  • Vysokovýkonný telefotografický transfokačný objektív série L
  • Konštantná uzávierka s maximálnou hodnotou f/2,8
  • Štyri UD prvky objektívu
  • 1,5 m minimálne zaostrovanie
  • Odolný voči vode a prachu
  • Osem-segmentová clona
  • USM motorček automatického zaostrenia kruhového typu

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF 70-200mm f/2.8L USM

Zaostrenie rovnako dobré ako pri primárnych objektívoch


Jeden z najkvalitnejších teleskopických transfokačných objektívov radu EF, opticky porovnateľný s primárnym objektívom. Štyri prvky UD skla upravujú chromatické odchýlky a znásobujú skupiny zaostrenia, čím umožňujú vnútorné zaostrenie, a tým aj vysokú kvalitu záberov v celom rozsahu zaostrenia. Kompatibilný s nástavcom Extender EF 1,4x a 2x.

Rýchla konštantná maximálna clona


Fotografovanie pri slabom osvetlení je možné vďaka maximálnej clone objektívu f/2,8, ktorá je konštantná pre celý rozsah zaostrenia. Takáto clona tiež umožňuje kontrolu hĺbky ostrosti.

Kvalita série L


Séria L je vlajkovou loďou sortimentu profesionálnych objektívov Canon, ktorá predstavuje to najlepšie v oblasti precízne dizajnovanej optiky EF. Objektívy série L kombinujú vynikajúci výkon s pohodlným ovládaním a sú odolné voči pôsobeniu prachu a vlhkosti.

Ultrazvukové zaostrenie


Automatické zaostrenie je vďaka ultrazvukovému motoru kruhového typu neuveriteľne rýchle a takmer nehlučné. Vynikajúci pridržiavací moment zaručí presné dosiahnutie bodu zaostrenia bez prekmitávania. A čo viac, kompletné manuálne prepísanie umožní upraviť zaostrenie bez nutnosti opustiť režim AF.

Vrstva Super Spectra


Vrstvy Super Spectra zabezpečujú presné vyváženie farieb a zdôrazňujú kontrast. Zároveň znižujú oslnivý jas a zdvojenie – častý problém spôsobený odrazom svetla od senzora fotoaparátu.

Príslušenstvo


Dodáva sa s clonou objektívu a mäkkým puzdrom.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF 70-200mm f/2.8L USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Related Products

Širokouhlé objektívy

Rozšírte si zorné pole a zmestite do záberu viac pomocou našich širokouhlých objektívov.