Canon PosterArtist Lite

PosterArtist Lite

Softvér PosterArtist Lite od spoločnosti Canon je zjednodušenou verziou softvéru PosterArtist zachovávajúcou jeho kľúčové funkcie, pomocou ktorých môžete tlačiť profesionálne plagáty v štyroch jednoduchých krokoch. Vďaka ponuke viac než 1 300 šablón, fotografií a obrázkov ClipArt uspôsobených pre najrôznejšie oblasti obchodnej činnosti nebolo vytváranie pútavých plagátov a značiek nikdy tak jednoduché.

Výhody

  • Jednoduché vytváranie skvelých plagátov
  • Viac než 1 300 šablón, fotografií a obrázkov ClipArt
  • Funkcie na automatickú korekciu farieb a úpravu textu
  • Importovanie vlastných obrázkov a fotografií
  • Tlač z programov Word, PowerPoint a Excel
  • Zdieľanie súborov plagátov prostredníctvom cloudových služieb

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon PosterArtist Lite

Oslňte v 4 jednoduchých krokoch


Vytvárajte vlastné pútavé plagáty a nápisy len v štyroch jednoduchých krokoch. Vyberte si miniatúru plagátu a označte požadovanú šablónu. Vyberte typ papiera a orientáciu tlače. Upravte text, písma a farby – môžete si naimportovať aj vlastné obrázky. Potom už len stačí svoje dielo vytlačiť na tlačiarni Canon imagePROGRAF.

Široký výber


Softvér PosterArtist Lite ponúka viac než 1 300 šablón, fotografií a obrázkov – vaše tvorivé možnosti sú prakticky neobmedzené. Vďaka pestrej ponuke rôznych obrázkov jednoducho vytvoríte plagáty a nápisy pre najrôznejšie oblasti využitia vrátane maloobchodného predaja, poskytovania pohostenia, oddychu, vzdelania, verejných služieb, zdravotnej starostlivosti, dopravy či podnikov.

Viac než plagáty


Softvér PosterArtist umožňuje vytvárať viac než len plagáty. Do softvéru PosterArtist môžete jednoducho importovať dokumenty programu Word, prezentácie programu PowerPoint, grafy programu Excel, ako aj dokumenty naskenované pomocou zariadení značky Canon, a môžete ich ihneď vytlačiť na veľkoformátovej tlačiarni značky Canon. Navyše môžete plagáty jednoducho zdieľať s ostatnými používateľmi prostredníctvom cloudových úložísk v kombinácií so softvérom Direct Print & Share od spoločnosti Canon.*

* Zdieľanie súborov na cloudových úložiskách softvér PosterArtist Lite podporuje od verzie 2.5 vydanej v máji 2014. Existujúci zákazníci môžu vykonať aktualizáciu prostredníctvom centra pre preberanie softvéru spoločnosti Canon.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon PosterArtist Lite, jeho funkciách a možnostiach využitia.