EOS-1D X

Technológia EOS-1D X v sebe spája rýchlosť a kvalitu obrazu, a vytvára tak profesionálny fotoaparát novej generácie. 18 megapixelový plnoformátový snímač s duálnymi procesormi „DIGIC 5+“ stanovuje nový štandard, a snímanie až 12 snímok za sekundu prekračuje hranice.

EOS-1D X

Výhody

  • 18,1 megapixelový plnoformátový snímač CMOS
  • Až do 12 záberov/s plus 14 záberov/s vo vysokorýchlostnom režime
  • 100 – 51200 ISO, až do H:204800
  • 61-bodový systém AF
  • 100 000-pixelové RGB meranie AE
  • 1080p Full-HD video EOS
  • Duálne procesory „DIGIC 5+“
  • 8,11 cm (3,2-palcový) LCD displej Clear View II s 1 040 tis. bodmi
  • Ethernetový port

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EOS-1D X

18,1 megapixelový plnoformátový snímač CMOS


18,1 megapixelový plnoformátový snímač CMOS značky Canon poskytuje vynikajúci výkon, mimoriadne nízky šum a obrázky s vysokým rozlíšením aj v tých najtmavších prostrediach. Plnoformátový snímač poskytuje optimálne výsledky zo širokouhlých objektívov a poskytuje väčšiu kontrolu hĺbky ostrosti. Rozlíšenie snímok presahuje kvalitu požadovanú poprednými fotografickými agentúrami – ideálne pre extra veľké výtlačky až do veľkosti A2 aj po vyhotovení výrezu.

Super vysokorýchlostné snímanie


Zachyťte každú sekundu akcie s nepretržitým snímaním až do 12 záberov/s, s rozšírením až na neuveriteľných 14 záberov/s pri super vysokorýchlostnom snímaní s nepretržitými zhlukovými zábermi pozostávajúcimi až zo 180 veľkých obrázkov JPEG (38 RAW).

Obrovský rozsah ISO


Mimoriadne veľký rozsah ISO 100 až 51200 – rozšíriteľný až na neuveriteľnú citlivosť ISO 204800 – znamená to, že nikdy nemusíte prestať fotiť od tých najsvetlejších podmienok až po šero.

61-bodový systém AF


Vysoko precízny 61-bodový systém AF so 41 vysokocitlivými snímačmi krížového typu, poskytuje rýchle a presné zaostrovanie rýchlo sa pohybujúcich predmetov – bez ohľadu na svetelné podmienky. 5 stredových bodov AF dvojitého krížového typu zvyšuje presnosť.

Konzistentné a presné meranie


100 000-pixelový RGB systém merania AE s vyhradeným procesorom DIGIC 4 nemeria iba jas, ale aj farbu, aby zaistil vysoko presnú expozíciu pre prirodzené výsledky aj pri komplexných svetelných podmienkach.

Videá Full HD EOS


Zaznamenávajte Full HD (1080p) video so širokým rozsahom voliteľných ovládacích prvkov na ovládanie zrkadlovky vrátane expozície, frekvencií snímania, zvuku a kompresie. Výstup HDMI umožňuje realizovať prehrávanie videa a obrázkov.

Duálne procesory „DIGIC 5+“


Najnovšia generácia duálnych procesorov „DIGIC 5+“ poskytuje aktuálne najrýchlejšie a najmodernejšie spracovanie obrazu, čím zabezpečuje tú najlepšiu kvalitu obrazu vo svojej triede. V spolupráci so 4 A/D konvertormi poskytuje 14-bitové spracovanie obrazu pre jemné stupňovanie odtieňov a prirodzené farby, ako aj pokročilú redukciu šumu pri vysokých citlivostiach ISO.

Veľký, antireflexný LCD displej


1 040 tis.-bodový 3,2-palcový LCD displej Clear View II umožňuje jednoduché a presné prezeranie obrázkov a videa. Neobyčajne odolná, antireflexná štruktúra z tvrdeného skla zabraňuje odrazom aj pri jasnom slnečnom svetle.

Ethernetový port


Zabudovaný ethernetový port umožňuje rýchly a jednoduchý prenos obrázkov priamo do počítača alebo cez sieť ku klientom zo živých podujatí.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EOS-1D X, jeho funkciách a možnostiach využitia.

18.1 megapixel CMOS

18,1 megapixelový senzor CMOS

Large sensor for maximum control over depth of field

Veľký senzor pre maximálnu reguláciu hĺbky poľa

High speed shooting

Vysokorýchlostné snímanie

Great low light shots

Skvelé snímky pri slabom osvetlení

Sharp images in all conditions

Ostré obrázky za každých okolností

Stunning 1080p movies

Úžasné videá v rozlíšení 1 080p

Powerful DIGIC processing

Výkonný procesor DIGIC

Create instant back up of images

Vytvárajte okamžité zálohy obrázkov

Large bright screen for clear viewing

Veľký jasný displej pre zreteľné prezeranie

Keeping your sensor clean of dirt

Zachovajte svoj senzor stále čistý

Creativly combine images

Usporiadajte viaceré zábery do jedného obrázka

Widest selection of Lenses

Najširší výber objektívov

CPN.jpeg

Profesionálna sieť spoločnosti Canon

Inšpirácia, rozširovanie vedomostí, informácie o produktoch a novinky o aktualizáciách, to všetko predstavuje dokonalé pokrytie potrieb profesionálnych fotografov, dokumentaristov a veľkých nadšencov na celom svete využívajúcich produkty značky Canon.

Dôležité aktualizácie

EOS-1D X Support