Objektívy pre digitálne zrkadlovky

Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Mimoriadne všestranný objektív so zoomom a technológiou Nano USM, ktorý nasníma fotografie aj videozáznam vysokorýchlostných akcií.

Širokouhlý objektív EF-S 18-135mm s revolučnou technológiou Nano USM

Všestranný objektív EF-S – skvelý na snímanie fotografií aj videí
Využívajte dokonalú všestrannosť objektívu, ktorý nepochybne patrí medzi základné vybavenie a ktorý zaručí kvalitu pri snímaní statických záberov a videozáznamov vďaka jeho novej technológii Nano USM. Rýchle a plynulé zaostrovanie objektívu EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM poskytuje výnimočné spontánne zábery, zatiaľ čo tichý motorček zabezpečuje, že zvukové stopy nebude prerušovať hluk zaostrovania.

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM je skvelý objektív na

 • Landscape (Krajina)

  Fotografujte široké výhľady, kdekoľvek ich nájdete, od súmraku do úsvitu. Od úbočí hôr a pláží až po pamiatky v mestách a mestské scenérie.

 • Portrait (Portrét)

  Dokonalý na zachytávanie výrazov tvárí priateľov a rodiny, ideálny na svadby, podujatia a večierky.

 • Cestovanie

  Cestovateľská fotografia nie je len pre svetobežníkov – vyrazte na čerstvý vzduch. Prehliadky pamätihodností, dni plné ničnerobenia a impulzívne výlety sú spomienky, ktoré si treba vážiť.

 • Športy pod holým nebom

  Vytvorte ilúziu, že ste priamo v centre diania. Zachyťte dokonalé podanie, neskutočné góly a oslavy na trávniku.

Vysokovýkonný kompaktný objektív pre výnimočné fotografie a videozáznamy

Ľahko prenosný objektív EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM na snímanie fotografií a videozáznamov disponuje špeciálnymi režimami stabilizácie obrazu pre jednotlivé spôsoby snímania, vďaka ktorým budete dosahovať stabilné výsledky. Technológia Nano USM umožňuje rýchle zaostrovanie, ktoré je plynulé a tiché a hodí sa na snímanie videozáznamov.

Vďaka kompaktnej a ľahkej konštrukcii je tento objektív dokonalý na cestovanie bez kompromisov v kvalite a poskytne vám dokonalú reprodukciu farieb a kontrastu. Ultranízky rozptyl a asférické prvky objektívu redukujú chromatickú aberáciu v celom rozsahu expanzívnej ohniskovej vzdialenosti pri videozáznamoch aj fotografiách.

Technológia Nano USM – plynulá, rýchla a tichá

Už nikdy nepremeškajte ten správny okamih

Technológia Nano USM v objektíve EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM vám umožní zaostrovať na objekty výnimočnou rýchlosťou. V kombinácii s univerzálnou ohniskovou vzdialenosťou vám umožní snímať dramatické krajiny, nádherné portréty a rýchlu akciu.

Canon Camera
Canon Camera

Jednoduché snímanie videozáznamov v profesionálnej kvalite

Zaostrovacia technológia Nano USM poskytne vašim videozáznamom prirodzený vzhľad vďaka výnimočne plynulému automatickému zaostrovaniu počas sledovania objektov. Citlivý prstenec na manuálne zaostrovanie vám však umožňuje kedykoľvek prevziať kontrolu.

Prečítajte si, čo stojí za technológiou Nano USM

V jednotke Nano USM je usadené elastické kovové telo, keramický napäťový prvok a pohonná jednotka. Aplikácia a nastavenie napätia keramického prvku ovláda smer a rýchlosť pohonnej jednotky. Výsledkom je zaostrovací systém, ktorý vám poskytne plynulé zaostrovanie s reguláciou rýchlosti.

Stabilita počas akcie

Jednoducho snímajte mimoriadne ostré fotografie vďaka štvorkrokovému optickému stabilizátoru obrazu. Potláča otrasy fotoaparátu, vďaka čomu poskytuje vysokokvalitné výsledky pri slabom osvetlení alebo pri používaní zoomu, a pri sledovaní pohybujúceho sa objektu sa automaticky aktivuje špeciálny režim na snímanie s posunom.

Dynamický stabilizátor obrazu zabezpečuje stabilitu videozáznamov pri snímaní z ruky, pri maximálnom priblížení či pri pohybe.

Canon Camera

Neuveriteľná všestrannosť v celom rozsahu ohniskovej vzdialenosti

Objektív EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM pohodlne zachytí rôzne objekty vďaka širokému rozsahu ohniskovej vzdialenosti. Pri najkratšej ohniskovej vzdialenosti môžete zachytávať široké pohľady na krajinu. Opačný koniec rozsahu umožňuje dostať sa blízko k akcii pomocou telefotografických funkcií a automatického zaostrovania s vysokou rýchlosťou. Štvorkrokový optický stabilizátor obrazu zachová ostrosť a stabilitu vašich fotografií pri maximálnom zoome, pri fotografovaní pri nedostatočnom osvetlení alebo pri snímaní videa.

Priblížte sa k detailom pomocou objektívu EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Jednoduché snímanie videozáznamov profesionálnej kvality vďaka novému adaptéru pre funkciu zoomu s pohonom PZ-E1

Nový adaptér pre funkciu zoomu s pohonom sa jednoducho pripojí k elektrickým kontaktom pod objektívom EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, vďaka čomu možno zoom ovládať pomocou jednoduchej páčky (alebo funkcie Wi-Fi, ak sa používa s kompatibilným telom fotoaparátu EOS) a poskytuje vždy presné a plynulé ovládanie zoomu pre profesionálne vyzerajúce videozáznamy.

Vďaka jednoduchému používaniu a nízkej hmotnosti je dokonalým príslušenstvom na snímanie videozáznamov profesionálnej kvality, kdekoľvek sa nachádzate. Sledujte akciu, snímajte dokumentaristické zábery alebo používajte zoom na kreatívne účely.

Zachovajte si odstup a zároveň snímajte akciu zblízka

Pridaním adaptéra pre funkciu zoomu s pohonom PZ-E1 sa univerzálnosť objektívu EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM ešte viac zvýši tým, že zoom budete môcť ovládať na diaľku. 

Prepojte objektív EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM a adaptér pre funkciu zoomu s pohonom PZ-E1 s fotoaparátom EOS kompatibilným s funkciou Wi-Fi a zoom môžete ovládať bezdrôtovo pomocou inteligentného zariadenia a aplikácie Canon Camera Connect.**

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Súvisiace príslušenstvo

 • Príslušenstvo pre objektívy

  Lens Hood EW-73B

  Zabráňte prenikaniu svetla do objektívu a nechceným odrazom, ktoré by mohli ovplyvniť vaše fotografie.

 • Príslušenstvo pre objektívy

  Mäkké puzdro na objektív LP1116

  Protective soft case for selected EF lenses.
 • Príslušenstvo pre objektívy

  67 mm kruhový polarizačný filter PL-C B

  A polarising filter for lenses with a 67mm diameter filter thread.
 • Príslušenstvo pre objektívy

  67 mm ochranný filter objektívu

  Protects the front element of lenses from dirt and damage. Fits lenses with a filter thread of 67mm.
 • Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM
  Hodnotenia a recenzie

  Môže sa vám tiež páčiť…

  Štyri alternatívne objektívy k objektívu EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, ktoré vybrali naši odborníci na objektívy.

  1. * Testovanie spoločnosti Canon pri konštrukčných hodnotách, skutočná rýchlosť pohonu závisí od modelu fotoaparátu a podmienok pri snímaní. Testované pri zaostrení od nekonečna po minimálnu vzdialenosť zaostrenia.

   **Podrobnosti nájdete v technických parametroch.