Canon F-718SGA

F-718SGA

Kalkulačka je čiastočne vyrobená z recyklovaných materiálov získaných z produktov spoločnosti Canon, takže je ideálna pre ľudí, ktorých zaujíma trvalo udržateľná spotreba.

Výhody

  • Čiastočne vyrobená z recyklovaných materiálov získaných z produktov Canon
  • Dvojitý zdroj napájania: solárny a vymeniteľná batéria
  • 264 funkcií a nástrojov
  • Veľký LCD displej typu dot matrix
  • Dvojformátový (matematický alebo riadkový) režim

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon F-718SGA

Ekologický dizajn


Táto vedecká kalkulačka je čiastočne vyrobená z recyklovaných materiálov získaných z produktov Canon, z ktorých vzniká vrchné puzdro, spodné puzdro, kryt batérie a pevný obal kalkulačky. Toto maximalizuje efektívnosť zdrojov a minimalizuje plytvanie

Efektívnosť úspory energie


Model F-718SGA obsahuje praktický dvojitý zdroj napájania. Solárna energia zaručuje maximálnu úsporu energie, zatiaľ čo záložné napájanie cez batériu znamená, že táto kalkulačka vás nikdy nesklame bez ohľadu na to, aké sú podmienky osvetlenia. Funkcia „automatické vypnutie“ vypne kalkulačku po 7 minútach, keď sa jej nikto nedotkne alebo sa nepoužíva a šetrí tak ešte viac energie. Táto kalkulačka má navyše vymeniteľnú batériu pre dlhšiu životnosť, na rozdiel od niektorých kalkulačiek, ktoré treba vyhodiť po minutí jednej batérie.

264 funkcií, vysoká presnosť (až 18 interných výpočtových číslic)


Táto komplexná kalkulačka obsahuje všetky hlavné funkcie, ktoré vyžadujú študenti matematiky a prírodných vied na základných a stredných školách. Sem patrí 264 funkcií a nástrojov so 17 pamäťovými pozíciami na ukladanie a spätné vyvolávanie hodnôt a 18 internými výpočtovými číslicami pre vysoko presné výsledky (kompletný zoznam funkcií nájdete v technických údajoch).

Veľký LCD displej typu dot matrix


Veľký LCD display typu dot matrix s 4-znakovými riadkami - vybavený aj funkciou nastavenia kontrastu - zvyšuje čitateľnosť hodnôt hneď na prvý pohľad. Praktický pevný kryt chráni displej a klávesnicu pred každodenným údermi a nárazmi.

Dvojformátový (matematický alebo riadkový) režim zobrazenia a prevádzky


Profitujte z výhodného dvojformátového (matematického alebo riadkového) režimu zobrazovania a prevádzky. V matematickom režime sa zadané a výsledné hodnoty zobrazujú v učebnicovom formáte, zatiaľ čo riadkový režim využíva tradičný dvojriadkový formát.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon F-718SGA, jeho funkciách a možnostiach využitia.