Canon F-715SG

F-715SG

Pokročilá vedecká kalkulačka F-715SG s veľkým 2-riadkovým displejom sa dodáva v troch farebných prevedeniach. Čiastočne sa vyrába z recyklovaných materiálov Canon, čím sa z nej stáva ekologicky orientované riešenie.

Výhody

  • Veľký 2-riadkový LCD displej
  • 250 funkcií a nástrojov
  • Presné interné výpočty s max. 16 číslicami
  • Ekologická orientácia, s použitím recyklovaných plastových materiálov Canon na výrobu spodného a pevného puzdra
  • Spoľahlivý dvojitý zdroj napájania: solárny a batéria
  • Tri farebné prevedenia

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon F-715SG

Zreteľnejšie odčítavanie hodnôt z veľkého 2-riadkového displeja


Vedecká kalkulačka F-715SG je ideálna na štúdium, skúšky a riešenie domácich úloh, pričom je vybavená veľkým 2-riadkovým LCD displejom. Zadané hodnoty sa zobrazujú v hornom riadku, výsledky na spodnom – zobraziť dokáže až 10-ciferné výsledky a 2-ciferné exponenty. Veľkosť jej hlavných znakov na displeji je 9,6 x 3,96 mm, vďaka čomu dokážete výsledky poľahky odčítavať hneď na prvý pohľad.

Bohatých 250 funkcií a nástrojov


Táto všestranne inteligentná vedecká kalkulačka ponúka všetky nevyhnutné funkcie, ktoré študenti potrebujú na riešenie matematických a vedeckých problémov vrátane všeobecnej matematiky, trigonometrie, štatistiky, fyziky a technických predmetov. Na účely riešenia zložitejších problémov ponúka kalkulačka F-715SG celkovo až 250 funkcií a nástrojov. Umožňuje do pamäte uložiť a následne vyvolať až 17 výpočtov, čo používateľom dáva možnosť odhaľovať rozličné postupy a koncepty. Interné výpočty je okrem toho možné kalkulovať s použitím až 16 číslic, čo umožňuje dosahovať mimoriadne presné výsledky.

Čiastočne vyrábaná z recyklovaných materiálov Canon


Kalkulačka F-715SG je praktické a zároveň ekologicky orientované zariadenie. Je to tak preto, lebo spoločnosť Canon na výrobu spodnej časti tela a pevného puzdra využíva odpadové plastové materiály. Vdychujeme nový život odpadovým materiálom.

Spoľahlivý duálny zdroj napájania


Táto vedecká kalkulačka je napájaná solárnou energiou a súčasne energiou z vymeniteľnej batérie. Tým je zabezpečená nepretržitá spoľahlivosť, ktorá dáva študentom na skúškach pocit istoty. Ak sú svetelné podmienky priaznivé, bude sa používať napájanie zo solárneho článku. V opačnom prípade sa prejde na napájanie zo záložnej batérie. Kalkulačka F-715SG taktiež dostatočne vopred zreteľne signalizuje blížiace sa vybitie vloženej batérie. Keď sa 7 minút nepoužíva, funkcia automatického vypnutia sa postará o jej vypnutie, čím sa šetrí energia batérie.

Tri zaujímavé farebné variácie


Praktická a štýlová kalkulačka F-715SG je dostupná v čiernom a dvoch bielych prevedeniach, s možnosťou výberu medzi purpurovou a modrou na tlačidle šípky a pevnom puzdre. Vzhľadom na hmotnosť len 124 gramov si ju môžete vziať so sebou kamkoľvek. Odolné nasúvacie puzdro zároveň chráni klávesnicu a zobrazovací panel pred každodennými pádmi a nárazmi.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon F-715SG, jeho funkciách a možnostiach využitia.