Canon MP1211-LTSC

MP1211-LTSC

Využite funkcie prepočtu celkovej dane, obchodu a meny prostredníctvom tejto 12-miestnej kalkulačky. Umožňuje tlač pomocou 2-farebnej atramentovej pásky, obsahuje 2-farebný displej a má elegantnú, strieborno-kovovú povrchovú úpravu.

Výhody

  • 12-miestna kalkulačka umožňujúca 2-farebnú tlač pomocou atramentovej pásky
  • Funkcie prepočtu dane, obchodu, meny a funkcie zmeny hotovosti
  • Veľký 2-farebný podsvietený displej
  • Klávesnica s priestorným rozložením pre vysokovýkonné použitie
  • Štýlové strieborno-kovové vyhotovenie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon MP1211-LTSC

Produktívna 2-farebná tlač


Táto vysokohodnotná 12-miestna kalkulačka je ideálna pre vysokovýkonné profesionálne kancelárske použitie. Produktívna rýchlosť tlače 4,3 riadku za sekundu zrýchli váš pracovný tok.2-farebná tlač zaisťuje jasné vyniknutie kladných čísel v čiernej farbe a záporných čísel v červenej farbe.

Funkcie prepočtu dane, obchodu a meny


Zjednodušte si zložité výpočty a ušetrite čas. Vďaka dvom šikovným klávesom na výpočet dane vypočítate rozdiely daňových sadzieb jedným dotykom. Automaticky vypočítajte vaše ziskové rozdiely pomocou klávesov náklady-predaj-rozdiel bez potreby zložitého vzorca. Prepočítajte miestnu menu na ľubovoľnú menu alebo naopak, rýchlo a jednoducho - pomocou klávesov prepočtu meny.

Plná funkčnosť


Využite výhodu rýchlych a presných výpočtov zmeny hotovosti a konštantných výpočtov. Funkcia „značka príkazu“ automaticky zobrazuje stav kalkulačky. Samostatné posuvné prepínače pre desatinu, zaokrúhlenie, celkový súčet a sčítanie položiek pridávajú k jednoduchosti a celkovej funkčnosti.

Veľký 2-farebný podsvietený displej


Veľký podsvietený LCD displej poskytuje vysoký kontrast a osvetlenie bez oslnenia pre ľahké čítanie čísel na prvý pohľad. Veľké a zreteľné číre zelené znaky - vyobrazené na čiernom pozadí - poskytujú pohodlné zobrazovanie aj pri neustálom používaní. Záporné čísla a chyby sú zreteľne zobrazené červenou farbou.

Priestorné rozloženie klávesnice


Priestorné rozloženie klávesnice s veľkými a odolnými farebne označenými klávesmi zaisťuje rýchle, jednoduché a prakticky bezchybné zadávanie čísel. Táto kalkulačka, navrhnutá pre jednoduché a spoľahlivé používanie s vysokým výkonom, sa môže pripojiť do štandardného sieťového napájania so striedavým prúdom.

Štýlové strieborno-kovové vyhotovenie


Inteligentná kalkulačka MP1211-LTSC so svojím strieborno-kovovým vyhotovením a štýlovým kompaktným dizajnom prináša do priestorov vašej kancelárie dotyk sofistikovanosti.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon MP1211-LTSC, jeho funkciách a možnostiach využitia.