Canon AS-8

AS-8

Táto kompaktná a štýlová 8-miestna vrecková kalkulačka nesúca označenie AS-8 je charakteristická inteligentným oblúkovým dizajnom a odolným krytom, ktorý sa vyklápa smerom nahor v rozsahu 360 stupňov. Vďaka uvedeným vlastnostiam je vhodná na použitie v kancelárii i na cestách.

Výhody

  • 8-miestna vrecková kalkulačka
  • Kompaktná a ľahká s oblúkovým dizajnom
  • Horné a spodné puzdro, ako aj pevný kryt sú vyrobené z recyklovaných materiálov Canon
  • Odolný kryt s 360-stupňovým vyklápaním smerom nahor
  • Veľký LCD displej

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon AS-8

Vrecková kalkulačka s oblúkovým dizajnom


Vezmite si so sebou túto 8-miestnu vreckovú kalkulačku AS-8 značky Canon kamkoľvek idete a budete môcť kedykoľvek vykonať rýchle výpočty priamo na mieste. Vďaka oblúkovému dizajnu kalkulačka pohodlne sadne do dlane, zatiaľ čo nahor vyklápateľný kryt s možnosťou otočenia o plných 360 stupňov jej zabezpečuje neustálu ochranu.

Ochrana planéty


Horné a spodné puzdro, ako aj pevný kryt kalkulačky AS-8 sú vyrobené z recyklovaných materiálov Canon. Konečným výsledkom je ekologická vrecková kalkulačka, ktorá pomáha chrániť vzácne globálne zdroje.

Veľký LCD displej


Napriek kompaktnej veľkosti je táto vrecková kalkulačka vybavená veľkým LCD displejom, aby ste mohli poľahky všetky čísla prečítať hneď na prvý pohľad. Rozloženie prívetivé k používateľovi - s veľkou klávesnicou a veľkými farebne odlíšenými tlačidlami - zaručuje jednoduché a bezchybné zadávanie čísiel.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon AS-8, jeho funkciách a možnostiach využitia.