Canon AS-2400

AS-2400

Táto 14-číslicová stolová kalkulačka kombinuje štýlový oblúkový dizajn s výrazne ekologickou orientáciou. Je ideálna tak pre organizácie, ako aj jednotlivcov.

Výhody

  • 14-číslicová stolová kalkulačka
  • Štýlové telo v oblúkovom tvare
  • Veľký nastaviteľný displej s možnosťou naklonenia
  • Vrchné a spodné puzdro čiastočne vyrobené z recyklovaných materiálov získaných z produktov Canon
  • Dvojitý zdroj napájania: solárny a batéria bez obsahu ortuti
  • Výber zaokrúhľovania a desatinných miest
  • Automatické vypnutie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon AS-2400

Štýlová a profesionálna


14-číslicová kalkulačka AS-2400 bola navrhovaná so zreteľom na štýl a súčasne praktickosť použitia. Štíhle oblé telo nielen že vyzerá profesionálne, zároveň zabezpečí, že sa kalkulačka poľahky umiestni na váš pracovný stôl alebo poličku.

Nastaviteľný displej s možnosťou naklonenia


Veľký, zreteľný a nastaviteľný LCD zobrazovací panel minimalizuje vyžarovanie a odrazy. V záujme optimálnej čitateľnosti je možné panel nakláňať a prispôsobiť sa tým aktuálnym svetelným podmienkam.

Ekologický dizajn


Okrem ergonomického tvaru sa tento model vyznačuje aj zníženým vplyvom na životné prostredie, čo v súčasnosti predstavuje dôležité stanovisko pre všetky organizácie i jednotlivcov. Niektoré z jej plastových komponentov sa vyrábajú z recyklovaných materiálov získaných z produktov Canon.

Energetická účinnosť


Duálny zdroj napájania - solárna batéria v kombinácii s batériou bez obsahu ortuti zaručuje energetickú efektívnosť a spoľahlivé použitie pri ľubovoľnej intenzite osvetlenia. Keď sa kalkulačka AS-2400 nepoužíva, funkcia automatického vypnutia ju jednoducho vypne v záujme šetrenia energie.

Komplexné funkcie


Kalkulačka AS-2400 poskytuje širokú škálu funkcií. Posuvný prepínač umožňuje jednoduchý výber desatinného miesta a zaokrúhľovanie. Pamäť na celkový súčet automaticky kumuluje súčty. Ďalšie užitočné tlačidlá zahŕňajú prirážku, otočenie a všetky bežné funkcie, ktoré by ste od kalkulačky značky Canon očakávali.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon AS-2400, jeho funkciách a možnostiach využitia.