Canon 15x50 IS All Weather

15x50 IS All Weather

Vysokokvalitný ďalekohľad do každého počasia s 15-násobným zväčšením s precíznou optikou Canon a optickým stabilizátorom obrazu pre dokonale ostrý, stabilný a pohodlný pohľad v náročných podmienkach alebo na mori.

Výhody

  • Dostaňte sa 15-krát bližšie s výnimočnou kvalitou značky Canon
  • Skonštruovaný tak, aby obstál aj v zlých poveternostných podmienkach
  • Super stabilné zorné pole s vysokou mierou zväčšenia
  • Objekt zbadáte jednoducho vďaka širokému zornému poľu
  • Pohodlné, odolné a kvalitné telo

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon 15x50 IS All Weather

Dostaňte sa 15-krát bližšie s výnimočnou kvalitou značky Canon


Vysokovýkonný ďalekohľad výnimočnej kvality s 15-násobným zväčšením, precíznou optikou Canon so šošovkou s mimoriadne nízkym rozptylom (UD) na redukciu chromatickej aberácie a povrchová vrstva šošovky Super Spectra, ktorá zabezpečuje živý pohľad s vysokým kontrastom a presnými farbami.

Skonštruovaný tak, aby obstál aj v zlých poveternostných podmienkach


Vychutnávajte si výnimočný pohľad v zlých poveternostných podmienkach vďaka odolnosti voči poveternostným vplyvom stupňa JIS 4. Odolné kvalitné telo disponuje gumenou povrchovou úpravou, ktorá odolá aj najtvrdším podmienkam, vďaka čomu je tento ďalekohľad ideálny na používanie v náročných podmienkach.

Super stabilné zorné pole s vysokou mierou zväčšenia


Vychutnávajte si neuveriteľne stabilný obraz vďaka technológii optického stabilizátora obrazu od spoločnosti Canon, ktorá zabraňuje rôznym typom trasenia a pohybov, keď ďalekohľad držíte v ruke alebo v pohybujúcich sa vozidlách alebo na člnoch. Tento ďalekohľad s jasným pohľadom disponuje veľkou prednou optikou s priemerom až 50 mm a jasným zorným poľom

Objekt zbadáte jednoducho vďaka nádhernému širokému zornému poľu


Objekt zbadáte jednoducho vďaka nádhernému 61° zdanlivému širokému zornému poľu, ktoré je čisté, ploché a bez skreslenia v celom rozsahu vďaka optike hranola Porro II a dvojitému prvku vyrovnávača poľa.

Odolnosť spojená s jednoduchosťou a pohodlím pri používaní


Je skonštruovaný tak, aby sa dal dlho pohodlne používať, aj keď používate slnečné alebo dioptrické okuliare, vďaka nastaviteľným okulárom s 15,0 mm toleranciou ďalekozrakosti, ktorá minimalizuje efekt tunela.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon 15x50 IS All Weather, jeho funkciách a možnostiach využitia.

15x50 IS All Weather Hodnotenia a recenzie