Canon 10x42L IS WP

10x42L IS WP

Vodotesný* ďalekohľad prémiovej kvality s 10-násobným zväčšením, jasnou optikou série L od spoločnosti Canon a optickým stabilizátorom obrazu, ktorý je ideálny na super stabilný pohľad aj v tých najextrémnejších poveternostných podmienkach.

Výhody

  • Prémiový ďalekohľad s jasnou optikou série L a 10-násobným zväčšením
  • Vodotesný* a odolný voči extrémnym poveternostným podmienkam
  • Super stabilné zorné pole so stabilizátorom obrazu
  • Veľká koncová šošovka s priemerom 4,2 mm poskytuje jasné zorné pole
  • Praktická, 16 mm tolerancia ďalekozrakosti
Binoculars

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon 10x42L IS WP

Prémiový ďalekohľad s jasným zorným poľom a 10-násobným zväčšením – ideálny do nedostatočne osvetleného prostredia


Prémiový ďalekohľad s vysokým kontrastom, 10-násobným zväčšením a presnou optikou Canon série L s dvomi šošovkami zo skla s mimoriadne nízkym rozptylom (UD) a vrstvou Super Spectra poskytujúcou mimoriadne čistý pohľad. 4,2 mm koncové šošovky poskytujú jasné zorné pole aj pri slabom osvetlení

Vodotesný* a odolný voči extrémnym poveternostným podmienkam


Plne vodotesný*, aby prekonal najnáročnejšie poveternostné podmienky, s tesnením proti poveternostným vplyvom so špecifikáciou JIS 7, špeciálny povrch na jednoduché uchopenie vo vlhkom počasí a odolná gumová povrchová úprava, ktorá zvládne všetky vaše dobrodružstvá. Špeciálna metalická povrchová úprava na všetkých vonkajších povrchoch zabraňuje zahmlievaniu šošoviek.

Super stabilné zorné pole


Vychutnávajte si neuveriteľne stabilné zorné pole vďaka technológii optického stabilizátora obrazu od spoločnosti Canon, ktorá zabraňuje rôznym typom trasenia, keď ďalekohľad držíte v ruke alebo v pohybujúcich sa vozidlách alebo na člnoch. Malý gyroskop v ďalekohľade deteguje aj tie najmenšie pohyby a prizma typu vari-angle sa pohybuje, čím koriguje uhol odrazu vnikajúceho svetla.

Objekt zbadáte jednoducho vďaka nádhernému zornému poľu


Vychutnajte si krásne zorné pole s jasným, plochým obrazom bez skreslenia s veľkým uhlom zdanlivého zorného poľa 59,2° a objektívmi dvojpólového vyrovnávača poľa Canon. Pozorujte úplné zorné pole vďaka 16 mm očnému reliéfu, ktorý je ideálny, ak nosíte slnečné alebo dioptrické okuliare.

Navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť a pohodlie


Disponuje predĺženými gumenými očnicami, ktoré možno prispôsobiť na pohodlné a dobre vyvážené pozorovanie, a prstencom na jemné zaostrovanie, ktorý ponúka jednoduchú kontrolu prstami oboch rúk. Zámok korekcie bráni neúmyselným chybám korekcie dioptrií.

*Vodotesnosť JIS stupňa 7

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon 10x42L IS WP, jeho funkciách a možnostiach využitia.

10x42L IS WP Hodnotenia a recenzie