Canon 10x30 IS II

Prenosné ďalekohľady s 10-násobným zväčšením na pohodlné a jednoduché pozorovanie vtákov.

Výhody

 • Dostaňte sa 10-krát bližšie k vzdialeným objektom, kamkoľvek sa chystáte

 • Super stabilný pohľad vďaka výkonnému optickému stabilizátoru obrazu

 • Precízna optika Canon poskytuje vysoké rozlíšenie a presné farby

 • Dobre vyvážená pogumovaná konštrukcia poskytujúca odolnosť a pohodlie

 • Ideálny na pozorovanie vtákov, cestovanie a šport

GALLERY_10x30 IS II

Detailnosť

 • Dostaňte sa 10-krát bližšie k vzdialeným objektom, kamkoľvek sa chystáte

  Kompaktný, ľahký a praktický ďalekohľad, ktorý vás dostane 10-krát bližšie k vzdialeným objektom s intenzitou a jasnosťou. Keďže sa jednoducho prenáša a môžete si ho vziať kamkoľvek, je ideálny na cestovanie, pozorovanie vtákov a sledovanie rôznych športových akcií.

 • Super stabilný pohľad vďaka výkonnému optickému stabilizátoru obrazu

  Výkonný optický stabilizátor obrazu rýchlo a presne koriguje mnoho typov chvenia a pohybov. Koriguje dokonca chvenie pri horizontálnom pohybe, keď sledujete objekt alebo sa pozeráte z pohybujúceho sa vozidla. Výrazne znížená spotreba energie poskytuje až 9 hodín nepretržitého používania pri napájaní z jedinej súpravy batérií*.

 • Precízna optika Canon poskytujúca dokonalý pohľad s vysokým rozlíšením

  Vychutnávajte si vynikajúcu kvalitu s vysokým rozlíšením a nízkou mierou skreslenia vďaka precíznej optike od spoločnosti Canon. Optika disponuje vrstvou Super Spectra používanou v osvedčených objektívoch EF značky Canon, ktorá poskytuje živý pohľad s vysokým kontrastom a presným vyobrazením farieb, a zároveň eliminuje nežiaduce vnútorné odrazy spôsobujúce efekt duchov a oslnenia.

 • Nádherné zorné pole v celom rozsahu

  Zažite nádherné zorné pole s jasným plochým pohľadom s nízkym skreslením až k okrajom vďaka optike s vyrovnávačom poľa a konštrukcii hranola Porro II. Pohodlne sledujte úplné zorné pole vďaka 14,5 mm očnému reliéfu, ktorý je ideálny, ak nosíte okuliare.

 • Navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť, odolnosť a pohodlie

  Konštrukcia s prvotriednym uchopením a vzhľadom a veľkými gumenými očnicami na pohodlné a dobre vyvážené sledovanie, prakticky umiestnené tlačidlo stabilizátora obrazu (IS) a prstenec plynulého zaostrovania poskytujú jednoduché ovládanie končekmi prstov oboch rúk, zatiaľ čo nízkoodrazová vonkajšia časť a predná časť s nízkym leskom pomáhajú vyhýbať sa rušeniu vtáctva a inej divokej zveri.*Testovanie podľa noriem spoločnosti Canon, podrobnosti nájdete v časti s technickými údajmi

Canon 10x30 IS II
Hodnotenia a recenzie