Prečo si vybrať originálne kazety pre laserovú tlačiareň Canon

Niektoré veci sú jednoducho pre seba ako stvorené Toner od spoločnosti Canon je stvorený na hladké fungovanie s tlačiarňami od spoločnosti Canon, preto táto kombinácia ponúka rýchle tavenie a kvalitnú tlač, presne podľa očakávaní. Technológia tonerov od spoločnosti Canon je zárukou dokonalého výsledku bez kompromisov. Ak chcete úžasnú a dlhotrvajúcu kvalitu tlače, dôverujte atramentom vyrobeným spoločnosťou Canon.

Tlačte vysokokvalitné výtlačky na svojej tlačiarni

Originálne univerzálne kazety od spoločnosti Canon sú zárukou prvotriednej kvality tlače. Obsahujú všetky dôležité tlačové prvky s obmedzenou životnosťou, takže po výmene tejto univerzálnej kazety zostane vaše zariadenie ako nové.

Garancia kvality

Originálne kazety od spoločnosti Canon sú zárukou výnimočného výkonu. Vnútorné komponenty doplnených kaziet môžu byť čiastočne alebo úplne opotrebované, a preto neposkytujú rovnaký štandard ako nové kazety od spoločnosti Canon.

Výroba a zostavovanie kaziet s tonerom je komplexný postup, ktorý zahŕňa niekoľko stoviek procesov. Spoločnosť Canon však vyvinula jednotný automatizovaný systém výroby, ktorý pomocou najnovších výrobných technológií produkuje vysoko kvalitné kazety, presne podľa očakávaní našich zákazníkov.

Predíďte nepekným čiaram

Fotocitlivý bubon je jedným z najcitlivejších zobrazovacích komponentov tlačiarne. Nové kazety od spoločnosti Canon pomáhajú zabezpečiť, aby sa na tomto bubne a fixačnom valci nezhromažďoval toner. Predíde sa tak nepekným čiaram, rozmazaniu či sivému pozadiu, ako aj poškodzovaniu tlačiarne. Originálne tonery od spoločnosti Canon zaručujú správne fungovanie bubna, ktoré sa odráža v tlači ostrých a čistých dokumentov za každých okolností.

Čistejšie pracovné prostredie

Exkluzívna technológia s tlačovým valcom od spoločnosti Canon produkuje emisie bez obsahu ozónu. Táto čistá technológia nepoškodzuje ľudské zdravie ani životné prostredie a využíva kompaktnejšie kazety zložené z menšieho počtu častí. Okrem toho, všetky tonery a kazety spoločnosti Canon sú úplne bezpečné. To znamená, že s nimi nie je potrebné zaobchádzať ani ich likvidovať špeciálnym spôsobom.

Jednoduchá recyklácia

Originálne kazety možno recyklovať použitím recyklačného programu nulového skládkovania odpadov spoločnosti Canon. Ak chcete získať ďalšie informácie o programe alebo požiadať o formulár na bezplatné vrátenie, navštívte našu stránku recyklácie kaziet.

Dávajte si pozor na falošné kazety

Falošné kazety Canon sú balené tak, aby vyzerali ako výrobky spoločnosti Canon alebo schválené spoločnosťou Canon, čo však nie je pravda. Výroba a predaj falošných kaziet spoločnosti Canon sú protizákonné. V spolupráci s colníkmi, políciou a orgánmi zaoberajúcimi sa obchodnými normami sa spoločnosť Canon snaží tieto výrobky z trhu odstrániť a dostať osoby zodpovedné za ich výrobu a predaj pred súd.

Kapacita tlače falošných kaziet, ktoré sa zatiaľ spoločnosti Canon dostali do rúk, predstavuje 28 % až 69 % kapacity originálnych kaziet od spoločnosti Canon.

S originálnymi tonerovými kazetami je rozdiel viditeľný už na prvý pohľad

Spoločnosť Allion Co., Ltd. je externá agentúra vykonávajúca overovacie testy, pomocou ktorých určuje rozdiely v kvalite tlače medzi originálnymi tonerovými kazetami od spoločnosti Canon a kazetami iných výrobcov. Táto správa overuje výhody originálnych kaziet od spoločnosti Canon.

Ako spoznať originálne tonery od spoločnosti Canon

Pri nákupe kaziet od spoločnosti Canon vždy skontrolujte, či sa na vonkajšej strane balenia nachádza hologram s technológiou meniacich sa farieb a logo s nápisom „Genuine“. Ak áno, môžete si byť istí, že sa pri použití vašej tlačiarne, faxu alebo multifunkčného zariadenia od spoločnosti Canon dočkáte najvyššej kvality tlače. Veta „for use in Canon products“ (určené pre produkty Canon) neznamená, že ide o originálnu kazetu od spoločnosti Canon.

Získajte viac informácií o toneroch EF, MS a S od spoločnosti Canon, jej bezolejovej taviacej technológií a tlmičoch AIRSHELL.

[MASTER] obrázok-toner EF

            Toner EF

Toner pre vysokorýchlostnú tlač

Toner EF (kvalitný toner s úsporou energie) od spoločnosti Canon je určený na okamžíté tavenie. Tento toner prispieva k zlepšeniu a maximalizovaniu výkonu v systémoch tavenia na požiadanie. Používateľovi tak ponúka vynikajúcu kvalitu tlače čiernobielych obrázkov za každých okolností.

Toner EF v porovnaní s bežným tonerom neustále zlepšuje možnosti fixácie. Vďaka tomu je možné okamžitú fixáciu vykonávať aj pri vysokorýchlostných zariadeniach. Naša technológia okamžitej fixácie navyše znižuje spotrebu energie v porovnaní s bežným fixačnými metódami. Okrem toho umožňuje rýchle vytlačenie prvého výtlačku po aktivácii z režimu spánku. Táto výhoda je prínosná aj pre životné prostredie, pretože sa pri tlači spotrebúva menej energie aj zdrojov. A výrazné zníženie prevádzkových nákladov zas predstavuje výhodu pre váš rozpočet.

Prečo si vybrať toner EF od spoločnosti Canon?

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Technológia okamžitého tavenia

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Nižšia spotreba energie

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Menší vplyv na životné prostredie

[MASTER] obrázok-toner MS

                         Toner MS

Kvalitný toner na čiernobielu tlač

Toner MS (magneticko-sférický) od spoločnosti Canon bol vytvorený špeciálne pre našu najnovšiu generáciu čiernobielych tlačiarní. Tento toner ponúka výnimočné výsledky pri všetkých druhoch tlače a zaručuje vysokú kvalitu čiernobielych obrázkov a jasný čitateľný čierny text. Toner tvorí mikrokapsulová štruktúra s voskovým jadrom obklopená vrstvou nesúvislých magnetov. Toto zloženie prispieva k lepšiemu taveniu a maximalizuje tak funkčnosť technológie okamžitého tavenia. V dôsledku toho vám prinášame zdokonalenie rýchlosti prvého výtlačku, ktoré šetrí čas aj energiu a tým vedie k znižovaniu nákladov. Navyše sa s ním spája výnimočná kvalita tlače a hardvérová výkonnosť.

Prečo si vybrať toner MS od spoločnosti Canon?

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Výnimočná kvalita čierno-bielej tlače

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Rýchla tlač

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Zdokonalené tavenie

[MASTER] obrázok-toner S

                         Toner S

Polymerizovaný farebný toner

Toner S je originálny polymerizovaný toner od spoločnosti Canon určený na farebnú tlač. Obsahuje guľaté častice, ktoré majú jednotnú veľkosť. Práve preto toner S vytvára na fotocitlivom bubne tlačiarne mimoriadne podrobný obraz a zaručuje tak rýchly a presný prenos. Toner S prináša vysoko kvalitné obrazové výstupy.

Špeciálny toner S od spoločnosti Canon tvoria častice dokonale guľatého tvaru a jednotnej veľkosti s voskovým jadrom. Preto nie je potrebné na ich zafixovanie používať olej. Nižšie si môžete prečítať viac o výhodách bezolejovej taviacej technológie bez odlesku.

Prečo si vybrať toner S od spoločnosti Canon?

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Mimoriadne podrobná tlač

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Jednotná veľkosť čiastočiek tonera prináša výnimočnú kvalitu tlače

Prečo si vybrať bezolejovú taviacu technológiu od spoločnosti Canon?

Prečo si vybrať kazety chránené tlmičmi AIRSHELL?

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Tlač bez odlesku

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Bezproblémové písanie na potlačený papier

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Profesionálne výsledky tlače

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Výnimočná ochrana znižuje riziko poškodenia

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Menej odpadu vďaka menším baleniam

[MASTER] obrázok-značka-začiarknutia Tlmiče je možné použiť pri recyklácii

Špeciálna bezolejová taviaca technológia bez odlesku od spoločnosti Canon prináša výnimočne ostré výsledky bez odlesku. Na rozdiel od bežných technológii fixačné valce v tomto prípade nepotrebujú olej, čím sa odstráni odlesk typický pre mnohé farebné tlačiarne.

Výsledkom bezolejového tavenia v kombinácii s tonerom S sú dokonalé farebné výtlačky. Toner S tvoria guľaté častice jednotného tvaru s voskovým jadrom. Vďaka tomu vznikajú plynulé a ostré výtlačky a nízkou mierou odlesku, na ktoré je radosť pozerať. Na vytlačenú stranu môžete dokonca bez problémov písať.

Mnohé kazety od spoločnosti Canon sú balené v tlmičoch AIRSHELL, ktoré slúžia na ich lepšiu ochranu. Tieto prelomové obaly, ktoré sú zároveň účinné a šetrné voči životnému prostrediu, získali v roku 2004 prestížne ocenenie WorldStar Award, ktoré udeľuje Svetová organizácia obalov (WPO) za dizajn a inováciu.

Tlmenie AIRSHELL umožňuje použiť oveľa menšie škatule. To znižuje emisie CO² počas procesu expedície kazety o zhruba 20 % v porovnaní s bežnými baleniami. Balenie AIRSHELL sa dá použiť aj na vrátenie použitých kaziet na recykláciu, čím ešte viac šetrí životné prostredie.

Výťažnosť

Pri výbere kazety vždy pozeráte na cenu, vlastnosti, výkon, kvalitu a spoľahlivosť. Samozrejme, rovnako dôležité sú aj náklady na stranu v prípade rôznych modelov. Výťažnosť predstavuje presný údaj o tom, koľko strán je možné vytlačiť z jednej kazety s tonerom.

Výťažnosť mnohých univerzálnych kaziet s tonerom od spoločnosti Canon pre monochromatické zariadenia bola meraná na základe prísnych postupov stanovených Medzinárodnou organizáciou pre normalizáciu (ISO). V norme ISO 19752 sa opisuje spôsob, akým sa stanovuje výťažnosť tonera pre monochromatické elektrofotografické tlačiarne a multifunkčné zariadenia s integrovanou tlačiarňou. 

Výťažnosť týchto kaziet sa meria za prísne stanovených okolností. Znázornený testovací hárok predstavuje normu pri počítaní výťažnosti našich monochromatických kaziet s tonermi z roku 2002. Ak budete používať originálne kazety s tonerom od spoločnosti Canon, môžete sa spoľahnúť, že s nimi vytlačíte taký počet strán, ako vám spoločnosť Canon sľubuje.