Prečo si vybrať originálne kazety pre laserovú tlačiareň Canon

Některé věci jsou pro sebe jako stvořené. Tonery od společnosti Canon jsou navrženy tak, aby zajišťovaly bezproblémovou spolupráci s tiskárnami Canon. Společně vám nabízejí rychlý fixační výkon a tisk ve vysoké kvalitě, jakou právem očekáváte. Technologie tonerů společnosti Canon zaručuje výsledky bez kompromisů. Chcete-li dosáhnout nádherných kvalitních výtisků s dlouhou životností, důvěřujte tonerům vytvořeným společností Canon.

Tlačte vysokokvalitné výtlačky na svojej tlačiarni

Originálne univerzálne kazety od spoločnosti Canon sú zárukou prvotriednej kvality tlače. Obsahujú všetky dôležité tlačové prvky s obmedzenou životnosťou, takže po výmene tejto univerzálnej kazety zostane vaše zariadenie ako nové.

Garancia kvality

Originálne kazety od spoločnosti Canon sú zárukou výnimočného výkonu. Vnútorné komponenty doplnených kaziet môžu byť čiastočne alebo úplne opotrebované, a preto neposkytujú rovnaký štandard ako nové kazety od spoločnosti Canon.

Výroba a zostavovanie kaziet s tonerom je komplexný postup, ktorý zahŕňa niekoľko stoviek procesov. Spoločnosť Canon však vyvinula jednotný automatizovaný systém výroby, ktorý pomocou najnovších výrobných technológií produkuje vysoko kvalitné kazety, presne podľa očakávaní našich zákazníkov.

Predíďte nepekným čiaram

Fotocitlivý bubon je jedným z najcitlivejších zobrazovacích komponentov tlačiarne. Nové kazety od spoločnosti Canon pomáhajú zabezpečiť, aby sa na tomto bubne a fixačnom valci nezhromažďoval toner. Predíde sa tak nepekným čiaram, rozmazaniu či sivému pozadiu, ako aj poškodzovaniu tlačiarne. Originálne tonery od spoločnosti Canon zaručujú správne fungovanie bubna, ktoré sa odráža v tlači ostrých a čistých dokumentov za každých okolností.

Čistejšie pracovné prostredie

Exkluzívna technológia s tlačovým valcom od spoločnosti Canon produkuje emisie bez obsahu ozónu. Táto čistá technológia nepoškodzuje ľudské zdravie ani životné prostredie a využíva kompaktnejšie kazety zložené z menšieho počtu častí. Okrem toho, všetky tonery a kazety spoločnosti Canon sú úplne bezpečné. To znamená, že s nimi nie je potrebné zaobchádzať ani ich likvidovať špeciálnym spôsobom.

Jednoduchá recyklácia

Originálne kazety možno recyklovať použitím recyklačného programu nulového skládkovania odpadov spoločnosti Canon. Ak chcete získať ďalšie informácie o programe alebo požiadať o formulár na bezplatné vrátenie, navštívte našu stránku recyklácie kaziet.

Dávajte si pozor na falošné kazety

Falošné kazety Canon sú balené tak, aby vyzerali ako výrobky spoločnosti Canon alebo schválené spoločnosťou Canon, čo však nie je pravda. Výroba a predaj falošných kaziet spoločnosti Canon sú protizákonné. V spolupráci s colníkmi, políciou a orgánmi zaoberajúcimi sa obchodnými normami sa spoločnosť Canon snaží tieto výrobky z trhu odstrániť a dostať osoby zodpovedné za ich výrobu a predaj pred súd.

Kapacita tlače falošných kaziet, ktoré sa zatiaľ spoločnosti Canon dostali do rúk, predstavuje 28 % až 69 % kapacity originálnych kaziet od spoločnosti Canon.

S originálnymi tonerovými kazetami je rozdiel viditeľný už na prvý pohľad

Spoločnosť Allion Co., Ltd. je externá agentúra vykonávajúca overovacie testy, pomocou ktorých určuje rozdiely v kvalite tlače medzi originálnymi tonerovými kazetami od spoločnosti Canon a kazetami iných výrobcov. Táto správa overuje výhody originálnych kaziet od spoločnosti Canon.

Ako spoznať originálne tonery od spoločnosti Canon

Pri nákupe kaziet od spoločnosti Canon vždy skontrolujte, či sa na vonkajšej strane balenia nachádza hologram s technológiou meniacich sa farieb a logo s nápisom „Genuine“. Ak áno, môžete si byť istí, že sa pri použití vašej tlačiarne, faxu alebo multifunkčného zariadenia od spoločnosti Canon dočkáte najvyššej kvality tlače. Veta „for use in Canon products“ (určené pre produkty Canon) neznamená, že ide o originálnu kazetu od spoločnosti Canon.


Získajte viac informácií o toneroch EF, MS a S od spoločnosti Canon, jej bezolejovej taviacej technológií a tlmičoch AIRSHELL.

Prečo si vybrať bezolejovú taviacu technológiu od spoločnosti Canon?

Tlač bez odlesku

Bezproblémové písanie na potlačený papier

Profesionálne výsledky tlače

Špeciálna bezolejová taviaca technológia bez odlesku od spoločnosti Canon prináša výnimočne ostré výsledky bez odlesku. Na rozdiel od bežných technológii fixačné valce v tomto prípade nepotrebujú olej, čím sa odstráni odlesk typický pre mnohé farebné tlačiarne.

Výsledkom bezolejového tavenia v kombinácii s tonerom S sú dokonalé farebné výtlačky. Toner S tvoria guľaté častice jednotného tvaru s voskovým jadrom. Vďaka tomu vznikajú plynulé a ostré výtlačky a nízkou mierou odlesku, na ktoré je radosť pozerať. Na vytlačenú stranu môžete dokonca bez problémov písať.

Prečo si vybrať kazety chránené tlmičmi AIRSHELL?

Výnimočná ochrana znižuje riziko poškodenia

Menej odpadu vďaka menším baleniam

Tlmiče je možné použiť pri recyklácii

Mnohé kazety od spoločnosti Canon sú balené v tlmičoch AIRSHELL, ktoré slúžia na ich lepšiu ochranu. Tieto prelomové obaly, ktoré sú zároveň účinné a šetrné voči životnému prostrediu, získali v roku 2004 prestížne ocenenie WorldStar Award, ktoré udeľuje Svetová organizácia obalov (WPO) za dizajn a inováciu.

Tlmenie AIRSHELL umožňuje použiť oveľa menšie škatule. To znižuje emisie CO² počas procesu expedície kazety o zhruba 20 % v porovnaní s bežnými baleniami. Balenie AIRSHELL sa dá použiť aj na vrátenie použitých kaziet na recykláciu, čím ešte viac šetrí životné prostredie.

Výťažnosť

Pri výbere kazety vždy pozeráte na cenu, vlastnosti, výkon, kvalitu a spoľahlivosť. Samozrejme, rovnako dôležité sú aj náklady na stranu v prípade rôznych modelov. Výťažnosť predstavuje presný údaj o tom, koľko strán je možné vytlačiť z jednej kazety s tonerom.

Výťažnosť mnohých univerzálnych kaziet s tonerom od spoločnosti Canon pre monochromatické zariadenia bola meraná na základe prísnych postupov stanovených Medzinárodnou organizáciou pre normalizáciu (ISO). V norme ISO 19752 sa opisuje spôsob, akým sa stanovuje výťažnosť tonera pre monochromatické elektrofotografické tlačiarne a multifunkčné zariadenia s integrovanou tlačiarňou. 

Výťažnosť týchto kaziet sa meria za prísne stanovených okolností. Znázornený testovací hárok predstavuje normu pri počítaní výťažnosti našich monochromatických kaziet s tonermi z roku 2002. Ak budete používať originálne kazety s tonerom od spoločnosti Canon, môžete sa spoľahnúť, že s nimi vytlačíte taký počet strán, ako vám spoločnosť Canon sľubuje.