AKTUALIZÁCIA FIRMVÉRU

Najnovší firmvér pre PowerShot G7 X Mark III

Pozrite sa, ako tento najnovší firmvér pridáva nové funkcie pre video záznamy a množstvo vylepšení na vytváranie videí a vlogov.
STIAHNUŤ FIRMVÉR

Nový režim videa a vylepšenia pri používaní

Ako výsledok užitočnej spätnej väzby od našich zákazníkov, ktorí už využívajú model PowerShot G7 X Mark III na nahrávanie videoobsahu pre sociálne médiá, je teraz prostredníctvom aktualizovaného firmvéru k dispozícii nový režim na nahrávanie videoblogov.


Pri režime nahrávania videoblogu ide o plne automatické nastavenie videa na nahratie vášho výtvoru do fotoaparátu. Stačí podržať svoj G7 X Mark III na vzdialenosť dĺžky ramena a on bude reagovať prirodzene a plynulo na vaše pohyby, jasne a s tým správnym dôrazom na vás a vaše okolie.


Funkcia Face AF v tomto režime rýchlo a presne zachytí vašu tvár a keď sa uhol pohľadu zmení na nový objekt v zábere, automatické zaostrenie sa aktívne a rýchlo upraví. Úpravy expozície sú tiež rýchle, plynulé a prirodzené. Vlogeri na cestách to obzvlášť ocenia pri hovorení do kamery a súčasnom snímaní okolitej krajiny. Zaostrenie a expozícia tváre a okolia sa rýchlo prispôsobujú tak, aby sa zachovala ostrosť a prirodzené živé farby.

Zobrazenie Zebra

Užitočnou funkciou, ktorá sa zvyčajne nachádza v profesionálnych videokamerách, je zobrazenie zebra, čiže grafické prekrytie, ktoré zobrazuje variácie expozície. Zvyčajne sa využíva na upozornenie na prípadnú pre-expozíciu snímanej scény, aby ste mohli vykonať úpravy a umožniť záznam v špičkovej kvalite.

Značka video aspektu

Na pomoc pri vytváraní videa pre rôzne platformy sociálnych médií, zapnite značku video aspektu a uvidíte niekoľko snímok zodpovedajúcich formátu 16:9, 5:4 alebo dokonca 2.39:1.

Vylepšená indikácia záznamu

Okrem červeného bodu a indikátora „rec“ si teraz môžete pri snímaní videozáznamu pomocou zariadenia PowerShot G7 X Mark III vybrať zdokonalenú indikáciu záznamu Na obrazovke sa zobrazí červený rám, ktorý vám pri zázname pomôže. Tento červený rám sa prirodzene na výsledných záberoch nezobrazuje.

Zobrazenie úrovne v režime sledovania tváre

Teraz je možné elektronické zobrazenie úrovne na obrazovke počas snímania so zapnutou funkciou sledovania tváre, čím sa vylepšia dostupné informácie pri snímaní.

Táto aktualizácia firmvéru je už dostupná.

Okrem výnimočnej kvality obrazu a výkonného stabilizátora obrazu prichádzajúceho s modelom PowerShot G7 X Mark III využite výhody nových skvelých funkcií pre svoje videá vďaka tejto aktualizácii firmvéru.

NEMOHOL SOM UVERIŤ ROZDIELU V KVALITE, KEĎ SOM SI NASTAVIL FOTOAPARÁT NA MOJE ONLINE KURZY

Súvisiace články

 • FOTOGRAFIE JEDÁL

  Recept na úspech: predstavujeme fotoaparát Canon EOS M50 Mark II

  Pekár-samouk a hviezda sociálnych médií Matt Adlard si vyskúša fotoaparát EOS M50 Mark II.

 • VLOGOVANIE

  Ako sa stať vlogerom

  Začnite a vytvorte kvalitné vlogy s našimi tipmi pre začiatočníkov v oblasti vlogovania.

 • KREATÍVNA TLAČ

  Vytlačte si okamžitú tematickú nástenku

  Zistite, ako vytvoriť tematickú nástenku, a posuňte svoje kreatívne projekty na vyššiu úroveň.

 • VLOGOVANIE

  Kreatívne vlogovanie s fotoaparátom PowerShot G7 X Mark III

  MikeVisuals, hviezda Youtube, prezradil, ako vytvára pútavé vlogy pomocou kompaktného fotoaparátu Canon PowerShot G7 X Mark III a podelil sa o svoje obľúbené tipy na nakrúcanie video blogov.