Canon EOS RP Wi-Fi and Connectivity

EOS RP

Flexibilné snímanie a pohodlné pripájanie

Fotoaparát Canon EOS RP je navrhnutý tak, aby vďaka tichému režimu scény snímal rýchlo a potichu, zachytávajúc obrázky s puncom výnimočnosti. Pri fotografovaní života ulice či portrétov v citlivom prostredí je tichá uzávierka mimoriadnou výhodou.

Fotoaparát Canon EOS RP využíva technológiu detekcie blikania na dosiahnutie neuveriteľných záberov aj pri snímaní pod žiarivkovým svetlom. S cieľom znížiť účinky blikania dokáže zaznamenať jeho frekvenciu a zachytiť tak obraz v momente najvyššieho jasu. Ak fotoaparát zaznamená blikanie, automaticky vykoná snímanie s potlačením vplyvu blikania.

Snímajte na diaľku, majte všetko pod kontrolou

Fotoaparát Canon EOS RP je vybavený rozhraniami Wi-Fi a Bluetooth pre bezproblémové pripojenie ku kompatibilnému inteligentnému zariadeniu. Pomocou tejto technológie je možné nasnímať a odosielať obrázky priamo do smartfónu alebo použiť automatickú synchronizáciu v situáciách, kde je potrebný rýchly prenos. Fotoaparát môžete navyše ovládať na diaľku pomocou aplikácie Canon Camera Connect. Toto Wi-Fi pripojenie vám ponúka nové kreatívne možnosti, hlavne keď cestujete a svoju prácu chcete zdieľať okamžite.

wireless image review Canon EOS RP

Môže sa vám tiež páčiť
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Nový štandard s plnoformátovou kvalitou snímok

Canon EOS RP eos design and handling

EOS RP

Ovládanie v štýle EOS bez kompromisov

Tiež by vás mohlo zaujímať