Canon EOS RP Design and Handling

EOS RP

Dizajn a ovládanie v štýle EOS bez kompromisov

Používatelia radu EOS si na fotoaparát Canon EOS RP okamžite zvyknú aj vďaka pohodlnému držadlu vhodnému na celodenné snímanie. Toto pohodlie môžete ešte zvýšiť použitím prídavného držadla, zatiaľ čo mimoriadne podarené telo z horčíkovej zliatiny s hmotnosťou len 485 g (s batériou a pamäťovou kartou) môžete bez problémov zbaliť na akúkoľvek cestu. Nabíjanie USB vám navyše umožní jednoduché nabíjanie na cestách.

Canon EOS RP and Canon 6D comparison image
Gergo shooting with Canon EOS RP

Pozrite sa do budúcnosti

Fotoaparát Canon EOS RP má 7,5 cm výklopnú dotykovú LCD obrazovku s 1 040 000 bodmi, ktorú môžete nakláňať a otáčať a získavať tak nové kreatívne uhly. Elektronický hľadáčik OLED typu 0,39 s 2,36 milióna bodmi a prispôsobiteľným informačným displejom vám zas pomôže vytvárať kompozície a zachytávať objekt z ľubovoľného uhla. Otvor na kartu UHS-II je kompatibilný s existujúcimi kartami SD a umožňuje využívanie štandardu UHS-II s vyššou rýchlosťou zápisu a videom v rozlíšení 4K, zatiaľ čo tlačidlá a voliče si môžete prispôsobiť podľa svojich fotografických preferencií.

Canon EOS RP EVF
Gergo shooting with Canon EOS RP vari angle

Otvára možnosti pre väčšiu kreativitu

S fotoaparátom Canon EOS RP budete mať všetko pod kontrolou vďaka množstvu ovládačov, tlačidiel a systémom ponúk, ktoré máte na dosah ruky, a môžete sa tak lepšie sústrediť na vytváranie výnimočných kompozícií. Prehľadné rozhranie, režimy kreatívnych scén, flexibilná priorita (FV) a manuálne režimy vám dodajú väčšiu sebadôveru a pomôžu vám nasmerovať vašu kreativitu.

Gergo holding Canon EOS RP

Môže sa vám tiež páčiť
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Nový štandard s plnoformátovou kvalitou snímok

Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Flexibilné snímanie a pohodlné pripájanie

Tiež by vás mohlo zaujímať