Canon EOS RP Image Quality

EOS RP

Nový štandard s plnoformátovou kvalitou snímok

Srdcom modelu Canon EOS RP je výnimočný plnoformátový 26,2 MP snímač Dual Pixel CMOS AF. Prináša dokonalú rovnováhu medzi bohatým, ostrým detailom a neuveriteľne spoľahlivým výkonom pri slabom svetle, pričom sa každý pixel využíva na zobrazovanie, ako aj na automatické zaostrovanie, aby sa zabezpečila tá najlepšia ostrosť v celom zábere. Spolu s objektívmi Canon RF, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre systém EOS R, predstavuje výsledok nový štandard v zobrazovaní určený na zlepšenie a rozšírenie vašej tvorivej vízie.

Dual Pixel CMOS AF
Canon EOS RP sample night_sky
Nasnímané s
  • f/2.0
  • 15.0
  • 3200

Foťte kdekoľvek a kedykoľvek vďaka skvelému ISO

Posun k plnoformátovému snímaču vám prinesie lepšiu kontrolu hĺbky poľa a poskytne výkon na snímanie dokonalých záberov pri slabom svetle. Vďaka maximálnej hodnote ISO 40000 môžete fotiť bez blesku a napriek tomu získate detailný záber plný farieb. Model Canon EOS RP uľahčuje rýchlo zmeniť ISO pomocou ovládacieho prstenca objektívu alebo prispôsobiteľných voličov, vďaka čomu sa z vás stane inštinktívnejší fotograf.

Rýchlejšie spracovanie záberov vďaka procesoru DIGIC 8

DIGIC 8 je najnovší obrazový procesor od spoločnosti Canon, ktorý spracováva obrazy rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a umožňuje obsluhu s lepšou odozvou a svižnosťou, takže strávite menej času postprodukciou a získate lepšiu kvalitu snímky priamo z fotoaparátu.

Canon EOS R high speed communication

Výkon digitálneho optimalizátora v okamihu nasnímania záberu

Digitálny optimalizátor objektívu (DLO) opraví optické aberácie a akúkoľvek stratu rozlíšenia spôsobenú nízkopásmovým filtrom fotoaparátu tak, že na každý záber aplikuje protichodné funkcie, aby tak vytvoril obraz viac podobný tomu, čo vidieť voľným okom. Tým sa vytvoria detailné, vysokokvalitné snímky so zvládnuteľnými veľkosťami súboru, čo fotografom poskytuje maximálnu kvalitu snímky a väčšiu flexibilitu. Model Canon EOS RP dokáže spracovať informácie profilu objektívu priamo z objektívov RF a použiť ich vo fotoaparáte na optimalizáciu v reálnom čase hneď po nasnímaní obrazu.

Canon EOS RP with DLO on of water landscape

Úplné zobrazenie

full view shot of Canon EOS RP with DLO on water

100 % detail

Nové úrovne stabilizácie obrazu

5-osová stabilizácia a technológia Dual Sensing IS poskytujú výkonnú stabilizáciu záberov, znižujú trasenie obrazu a dávajú vám slobodu tvoriť bez narušenia kvality. Tento duálny systém zabezpečuje, že objektív a fotoaparát spolupracujú v reálnom čase na dosiahnutie stability (technológia dual sensing) prostredníctvom komunikačného systému v objímke pre objektív.

Canon EOS RP shooting night cityscape
Canon EOS RP sample night lights
Nasnímané s
  • f/4
  • 1/8
  • 5000

Snímajte zábery vo formáte RAW a zachyťte viac

Vďaka 14-bitovej technológii sú súbory vo formáte RAW vytvorené modelom Canon EOS RP bohaté vzhľadom na stupňovanie odtieňov, vďaka čomu vznikajú obrazy s optimálnou kvalitou, ktoré sa dajú spracovať vo fotoaparáte alebo prostredníctvom bezplatného softvéru od spoločnosti Canon, akým je napríklad Digital Photo Professional pre počítač alebo Mac či DPP Express pre mobilné/inteligentné zariadenia. Na modeli Canon EOS RP je dostupná aj možnosť Compact RAW (C-RAW), ktorá šetrí priestor takmer bez narušenia kvality snímky.

Môže sa vám tiež páčiť
Canon EOS RP eos design and handling

EOS RP

Ovládanie v štýle EOS bez kompromisov

Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Flexibilné snímanie a pohodlné pripájanie

Canon EOS RP sample animals

Tiež by vás mohlo zaujímať