Hero 4k Lifestyle Music Promo

Postúpte na umelecké rozlíšenie 4K

Krištáľovo čistá jasnosť

Zaznamenávajte svoje videá pomocou neuveriteľne výkonného snímača fotoaparátu EOS 5D Mark IV, vďaka ktorému bude každá scéna mimoriadne detailná a dokonalá. Svet filmovania pomocou zrkadloviek je ešte zaujímavejší vďaka možnostiam zaznamenávania videa vo vysokom rozlíšení 4K1, ako aj možnostiam snímkovej frekvencie Full HD vrátane spomalených záznamov 60p.

Capture the moment

Zachytenie vzácnej chvíle

Pozrieť video

Zachyťte dokonalý
záber z každej snímky

Rovnako, ako je to v prípade fotoaparátu EOS-1D X Mark II, môžu používatelia EOS 5D Mark IV snímať videozáznamy v rozlíšení 4K a zachytiť akúkoľvek snímku vo forme prekrásne detailnej 8,8-megapixelovej fotografie priamo na pamäťovú kartu ako súbor JPEG.

4K Screengrab Music Promo

Vysoká snímková frekvencia

Rýchlejšie snímkové frekvencie prinášajú nové a vzrušujúce príležitosti, ako divákov vtiahnuť do momentu. Neuveriteľných 120 sn./s v HD umožní zachytiť aj ten najrýchlejší objekt v úžasnom detaile.

Shooting high frame rate with EOS 5D Mark IV

Videozáznam s vysokou snímkovou frekvenciou

Pozrieť video

Zaostrujte ako profesionál

Fotoaparát EOS 5D Mark IV je vybavený technológiou Dual Pixel CMOS AF, jednou z najdôležitejších funkčných inovácií od modelu EOS 5D Mark III. K dispozícii máte plynulé zmeny zaostrenia v každom rozlíšení, od 4K až po Full HD. Jednoducho sa na LCD displeji dotknite bodov, na ktoré chcete zaostriť, a fotoaparát sa postará o zvyšok.

Shooting movies professionally with EOS 5D Mark IV

Canon Log Gamma

Pridajte si funkciu Canon Log do fotoaparátu EOS 5D Mark IV a získajte široký dynamický rozsah, rozsiahlu šírku expozície a obrovskú slobodu pri postprodukcii.

Zistite viac

EOS 5D Mark IV

Zaznamenajte každý detail vo videozázname HDR

Zmenou normálnych a podexponovaných snímok môže režim videozáznamu HDR skomprimovať najjasnejšie časti scény a zachovať detail jasných oblastí, takže vaše videá budú mať široký dynamický rozsah.

Shooting high dynamic range movies with 5D Mark IV

Vďaka HDR to je možné

Pozrieť video

Spomaľte tempo a zachyťte výnimočnosť

Pomocou funkcií snímania s časovačom vo fotoaparáte EOS 5D Mark IV môžete vytvoriť časozberné záznamy udalostí s výnimočným jasom. Môžete zaznamenať až 3 600 statických snímok a vytvoriť videozáznam Full HD s časom prehrávania približne 2 minúty, vďaka čomu vznikne originálny dynamický film.

Shooting timelapse on beach with EOS 5D Mark IV

Časozberné snímanie

Pozrieť video

Mikrofón
a slúchadlá,
HDMI výstup

Zásuvky na mikrofón a slúchadlá vám umožňujú zaznamenať dokonalý zvuk vašich videí a monitorovať zvuk na dokonalej úrovni. Pripojenie HDMI prináša dokonalý zvuk a nekomprimovaný výstup Full HD do externých nahrávacích zariadení a obrazoviek na prehrávanie videa.

Shooting HDMI out with EOS 5D Mark IV

Smerový stereo
mikrofón DM-E1

Po pripojení externého mikrofónu DM-E1 k fotoaparátu EOS 5D Mark IV môžete zaznamenať perfektný zvuk svojich videí a monitorovať zvuk na dokonalej úrovni. Pripojenie HDMI prináša dokonalý zvuk a nekomprimovaný výstup Full HD do externých nahrávacích zariadení a obrazoviek na prehrávanie videa.

Zistite viac

EOS 5D Mark IV with DM-E1 microphone

Poznámky pod čiarou

Objavte ďalšie výhody